Výstavba divov

DeletedUser3213

Hosť
Ale tak do Lamby by ste mohli napísat prečo ste sa rozpadli
Moj kmen Samostatná jednotka ktorá dlho vládla na M56 sa rozpadla tiež lebo tam stratili mna ich vodcu :( škoda toho
 

DeletedUser3697

Hosť
Istar asi trpy sklerozou multiplex mozno aj rozdvojenou osobnostou,kedze si nespominas co si napisal par riadkou vyssie...Ked narazas na Lambdu tak zmen forum sveta v ktorom pises a nepi uz neprospieva to tvojemu uz aj tak nizkemu IQ...
Tu sa riesia divy sveta Theta a nie lambda panove,len pre poriadok
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3472

Hosť
Istar asi trpy sklerozou multiplex mozno aj rozdvojenou osobnostou,kedze si nespominas co si napisal par riadkou vyssie...Ked narazas na Lambdu tak zmen forum sveta v ktorom pises a nepi uz neprospieva to tvojemu uz aj tak nizkemu IQ...
Tu sa riesia divy sveta Theta a nie lambda panove,len pre poriadok
na ine ako na uražky sa nezmôžeš lamka..no založil si si KRONOS aj ten sa ti rozpadol :) tak ti treba
 

DeletedUser3697

Hosť
Ano samozrejme,rozpadom by som to nenazval skor zjednotenim :)
 

DeletedUser

Hosť
Zjednotenie jak hovädo :D :D

A ja teda to, že som na Thete skončil nazvem mojím ovládnutím sveta 8 :D
 

DeletedUser3472

Hosť
a už si aj ty v Legends ? všetci ti poodchádzali tak si aj ty išiel čo :)
 

DeletedUser1504

Hosť
Zase jeden mensi HU od Underground na MILITARY IMPERIUM v mori 43. Len bol akosi podozrivo slaby... zeby sa chystalo nieco ine? :)
 

DeletedUser3697

Hosť
Kiez by si mal pravdu....Jeden typek sa rozhodne ,ze si poutoci na div,posle HSku a kto sa prida tak sa prida lol,ale nie kazdy ma priaznive dojazdy,a nie kazdy je zregenerovany z minula :-D
 

DeletedUser1504

Hosť
Ej betar jeden ... tusil som ze mam pravdu. Od rana podnika Underground HU na tie iste mesta ako to bolo tusim pred dvomi tyzdnami.
Takze vcerajsia akcia bolo mensie odlakanie?
 

DeletedUser1504

Hosť
Doznel nam dalsi hromadny utok, hromadnejsi ako minule, ale znovu nic.
No bohuzial, zatial je este dost aktivnych hracov...
 

DeletedUser3213

Hosť
Obrtlik ako to priebehia?
Dali povstanie?
Som rád že to tu takto píšeš na Thete som hral takže dosť ma to zaujíma ako sa to tam vyvíja
 

DeletedUser1504

Hosť
Povstania boli v tych istych mestach ako minule, ale nepodarilo sa im znovu prerazit...
Utoky boli rozlozene rovnomerne ... neviem sice uplne presne cislo, ale na kazde mesto islo cez 600 utokov.

Este pripominam, ze v piatok vecer tomuto utoku predchadzal iny, slabsi, uplne na inom mieste mapy, na odlakanie pozornosti.
Tusili sme, ze to nie je ten spravny HU, lebo bolo trochu slaby ... ale aj tak chvalim taktiku... som rad, ze na Thete sa aj napriek vitazovi sveta vobec nenudime.

Skoda len, ze u nas sa nedari zorganizovat dostatocny pocet hracov na poriadny utok.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3697

Hosť
Myslim,ze to bolo trosku viac ako 600 utokov,ale to je jedno,coskoro dame repete ale toto uz dufam bude utok ako sa patri...prisli sme na jeden pekny sposob ako to budeme robit,tak sa nechajte prekvapit do buducna :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Mne sa to jedine len pekné číta a som zvedavý na repete
Tak keby ste šli len na jedno mesto, keď išlo viac ako 600 útokov treba na 10 miest tak keď pôjde 2000 útokov na jedno mesto tak predsa to búde mať vatčiu silu a daľších 2000 pôjde na druhú fázu :D
 

DeletedUser3830

Hosť
Prl je tu nuda kedy nieco podniknete? Alebo utocit za vas budu iba Uzovky? Staci vam zapajanie sa do obrany?
 

DeletedUser3830

Hosť
Užovky nas nabuchaju? alebo nebodaj vy poslete člnky s birkami?
 

DeletedUser3830

Hosť
Ja som mal skúsenosti s Užovkami jeden hráč poslal povstanie spolu s 1 OL a 10 ZL:D
 
Hore