Výstavba divov

DeletedUser

Hosť
pokial viem, tak povstania su len v 2 mestach..mozno ich je tam 10, ale to je asi jedno, nie? tak nezavadzaj.

aaa military imperium prl je celkom podcenenie kedze bez utokov od znacnej casti martanov by ste nemali sancu...

ale inak gratulujem, vyslo vam to.
 

DeletedUser1504

Hosť
No ale ved samozrejme, bez Martankov by sme na to ani nemysleli ... ved ste obrovske spojenectvo.
 

DeletedUser1504

Hosť
Prebrali smeee ... znizili sme Underground kryptu krala Mauzola na 9. uroven.
Hehe :cool:
 

DeletedUser3697

Hosť
Nenazaval by som to zaspanim,ale niekto si siel prec ako keby sa nechumelilo :-D
Takze teraz to je 1:1 :)
 

DeletedUser

Hosť
ale tak mali to dobre naplanovane, pekne rozbehnute a my sme sa nechali namotat ako male deti..a samozrejme to trosku zaskripalo co sa tyka plnenia si povinnosti ci uz vo vedeni alebo medzi hracmi. Co uz, game on!
 

DeletedUser1504

Hosť
Vacsinu casu tento svet vyzeral naprd ... Martankovia, ale ake to teraz nabralo grady ... myslim ze zatial asi najlepsi svet :).
 

DeletedUser3697

Hosť
Jo istotne tu budeme hrat este aspon rok min si myslim :) A aj keby sa nam stalo,ze nevyhrajeme tak nebudem banovat ,ze som to tu tak dlho hral furt sa tu nieco deje a spoznal so mtu kopec spravnych a bohuzial aj menej spravnych ludi.Nech vyhraje ten lepsi teda :)
 

DeletedUser3697

Hosť
Snad zajtra nieco zorganizujeme,vy by ste sa mohli pochlapit vsak vas je 5x viac ako nas :-D:rolleyes:
 

DeletedUser3697

Hosť
Jo bude,chceme vela BB tak nezabudajte podporovat ako sa patri :rolleyes::eek:
 

DeletedUser1504

Hosť
Uz ani Azmodan nejak nehra ... s Underground to ide dole vodou. No nic, budu chutne mestecka a mozno aj nejake divy :).
 

DeletedUser3697

Hosť
Azmodan mal 8 dnovy ban(nechraneny) a nedokazali ste mi ani jedno mesto prebrat...Tak moc by som tu nevyskakoval kto nehra pan moderator :eek: Ale tak urcite sa mozete pripravit na pekne chvile ktore spolu este stravime na thete ,vsak casu dost:cool:
 

DeletedUser1504

Hosť
Tse si pozri moje utocne body za poslednych niekolko dni...
 

DeletedUser3697

Hosť
nenarazal som na teba zrovna,ale budis stejne hned nato co som sa vratil som bol utocnik dna a prebral zemiaciku 1980 mestecko :-D
 

DeletedUser1504

Hosť
Bola tam spusta opustenych miest hned pri nepriatelovi, tak som to vyuzil. Len hlupak take nieco nevyuzije. Ovela vacsi hraci ako ja ich preberali.
A okrem toho, co teba do toho. Ja do tvojich utokov nos nepcham.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3697

Hosť
Skoda je to,ze tych miest bude casom pribudat a pribudat...:(
 

DeletedUser3830

Hosť
Bola tam spusta opustenych miest hned pri nepriatelovi, tak som to vyuzil. Len hlupak take nieco nevyuzije. Ovela vacsi hraci ako ja ich preberali.
A okrem toho, co teba do toho. Ja do tvojich utokov nos nepcham.
Veď ok ale keď sa vystatujem tak s niečim poriadnym nie? :)
 
Hore