Taverna sveta Pi

DeletedUser1801

Hosť
Prepac Duken, ale trosku popracuj na pisani, toto sa neda citat, kazdy sa utne, ale...

A mohol by si sa nam konecne predstavit, aby sme si pripadne mohli pozriet Tvoje uspechy v BIA, ci sa hambis za svoj nick vo svete PI?

Reakcia hraca Daidynko, vyhodeneho z BIA koli podozreniu na speha: Ako sa v BIA chovajú k hráčom čo majú málo času: decko vás obviní že ste špeh a následne vás celá tlupa dalších detí obviní z kadečoho iného dokonca aj z toho že ste niekto iný ako ste. to znamená že nieste to čo ste lebo oni tvrdia že ste to čo čo tvrdia oni, no proste deti majú fantáziu a tak to chodí v BIA.

tý čo mali rozum od BIA odišli tý čo sa chceli hrať pred detmi na veľkých vodcov zostali lebo iný dospelý hráči by ich poslali do...

a tak to chodí v BIA...
Ma to v profile. /tiez ma problem s pravopisom/
 

DeletedUser5315

Hosť
písať viem dobre len niekedy to odfláknem za svoj nick sa nehambím maš sa tu baviť o svete pi a nie o jednotlivých hráčoch keby si chcel vedieť aký mám nick v hre tak si to zistiš jednoducho na popis hráča daidinko sa nebudem vyjadrovať pozri si jeho grepostats a sám uvidiš
ako hral pre alianciu BlackDragon113 viem že to nieje bochviečo ale myslím si že ani hambiť sa nemám začo
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
Prepac Duken, ale trosku popracuj na pisani, toto sa neda citat, kazdy sa utne, ale...

A mohol by si sa nam konecne predstavit, aby sme si pripadne mohli pozriet Tvoje uspechy v BIA, ci sa hambis za svoj nick vo svete PI?

Reakcia hraca Daidynko, vyhodeneho z BIA koli podozreniu na speha: Ako sa v BIA chovajú k hráčom čo majú málo času: decko vás obviní že ste špeh a následne vás celá tlupa dalších detí obviní z kadečoho iného dokonca aj z toho že ste niekto iný ako ste. to znamená že nieste to čo ste lebo oni tvrdia že ste to čo čo tvrdia oni, no proste deti majú fantáziu a tak to chodí v BIA.

tý čo mali rozum od BIA odišli tý čo sa chceli hrať pred detmi na veľkých vodcov zostali lebo iný dospelý hráči by ich poslali do...

a tak to chodí v BIA...
Ma to v profile. /tiez ma problem s pravopisom/

A ty mu veríš, hej? :)
 

DeletedUser1801

Hosť
Kral Jan: To som nepovedal, ze mu verim.

Duken: Ak si teda ty ten BlackDragon133, tak som sa pozrel. Slusne...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
Pozri dátum kolonizácie - vtedy ešte nemal dovolenku....A vidno, že nehráš na tomto svete, keďže nevieš, čo znamená meno pedro skaky...
 

DeletedUser

Hosť
Máš pravdu, že opravdu nemám šanci vidět, že už byl v tu dobu... načatý. :)) Tím ovšem nechci degradovat velikost tvého úspěchu... jen abys takový úspěch mohl někomu omlátit o hlavu/usadit ho tím/, tak to chce něco většího. :cool:
 

DeletedUser4148

Hosť
:D toto sú super pokecávania
neviem kto je pedro skaky ale kral mal si dať link na svoju štatistiku a útočné body, si sa až strašne nadrel kým si tie mestá vyčistil, musel byť pekný boj
alebo išla u vás HSka kto má voľnú kultúru a OLku? treba poslať k pedrovi a o viac sa starať nemusíš:D

ale nie to som tu chcela, andymon prosím ťa ozvi sa mi čím skôr
 

DeletedUser1801

Hosť
Co som sledoval Kralik, akurat menis mesta v ramci BIA do bezpecnej zony. A ako nepriamo poznamenal SULTAN, vätsinu kolonizacii mas v ramci BIA. To znaci, ze nielen ze rozoberas neaktivnych, ale este vlastnych neaktivnych. Tak tymito uspechmi by som sa velmi nechvalil.
smiley_emoticons_idea2.gif
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
Vymenil som za celý svet 3 mestá, to sa ti zdá byť veľa??? Ja viem, že pre teba by bolo výhodnejšie, aby všetci boli rozťahaní po x moriach, ale prepáč, takú radosť ti neurobíme.. Stále si tu melieš dookola tie svoje reči, už ma to prestáva baviť..
 

DeletedUser1801

Hosť
Mna to naopak bavi. Co s tym urobis? Vymenis si mesto blizsie ku mne a zratas mi to? Nemyslim...

P.S.: Mohli by ste nieco s Grepom urobit, dnes je problem sa pripojit...
 

DeletedUser

Hosť
rádi bychom udělali, ale není to naší kompetencí...
neseká se to všem a všude..
 
Hore