Taverna sveta Pi

DeletedUser4452

Hosť
Mna to naopak bavi. Co s tym urobis? Vymenis si mesto blizsie ku mne a zratas mi to? Nemyslim...

P.S.: Mohli by ste nieco s Grepom urobit, dnes je problem sa pripojit...

Máš pravdu, radšej budem hrať na 55 s pedrom, Havanou a spol ako s tebou... A ak si aspoň trocha normálny, tak vieš, čo tieto mená znamenajú, a ak nie, tak už radšej nič nepíš, ak by si mi mal napísať niečo typu že sú to lamy, lebo vieš že nie sú...
Dohovoril som..:)
 

DeletedUser

Hosť
no, musí být skvělí když tu mají tiskového mluvčího, který se hlavně chlubí cizím pěřím, protože svým se chlubit nemůže:)
 

DeletedUser4452

Hosť
Ach sultan, prepáč, na teba som takmer zabudol...(Ako som len mohol pri tvojej takej záslužnej práci??) Čím sa môžeš pochváliť ty?? Čakaj, porozmýšľam......asi ničím a myslím si, že 99% hráčov som mnou bude súhlasiť....

Aha, možno som prišiel na jednu vec - bu_erovanie všetkých okolo seba... V tom si ale naozaj dobrý, to sa musí uznať....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
dovol abych ocitoval svůj podpis:)

Hluboce s Vámi nesouhlasím, ale budu se bít za to, abyste svůj názor mohl projevit.
Kolik hloupostí napovídají lidé jen proto, že chtějí říct něco chytrého!
a zpět k světu Pí, tamní hráči asi dobře vědí co se tam děje a co tam kdo dokázal:)
 

DeletedUser1801

Hosť
Máš pravdu, radšej budem hrať na 55 s pedrom, Havanou a spol ako s tebou... A ak si aspoň trocha normálny, tak vieš, čo tieto mená znamenajú, a ak nie, tak už radšej nič nepíš, ak by si mi mal napísať niečo typu že sú to lamy, lebo vieš že nie sú...
Dohovoril som..:)

Nepoznam ich, ale ked to tvrdi taky hrac, ako si ty... Asi by sme sa z tych mien mali vsetci povinne pokakat.

Co sa tyka tej narazky na Sultan-a, kto si ty, ze sudis a hodnotis ludi, co ich nepoznas. Minimalne to dotiahol na moderatora a supportaka tu na grepe. Co si sakra kralik dokazal ty?

"Keby pycha nadnasala, lietas ako balon..."
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
Nepoznam ich, ale ked to tvrdi taky hrac, ako si ty... Asi by sme sa z tych mien mali vsetci povinne pokakat.

Co sa tyka tej narazky na Sultan-a, kto si ty, ze sudis a hodnotis ludi, co ich nepoznas. Minimalne to dotiahol na moderatora a supportaka tu na grepe. Co si sakra kralik dokazal ty?

"Keby pycha nadnasala, lietas ako balon..."


A tú prácu vykonáva teda, to ti poviem... Iba som mu vrátil požičané.. A ináč andymon, pozrel som sa na tvoje kolonizácie a nemohol som sa nič iné, ako smiať...
 

DeletedUser

Hosť
Ze vás to baví naťahovať sa tu kecať vlastne o ničom..
Ps:k tomu DONu medzi BiA a Hercami by som mohol niečo povedať ako to bolo a ako to malo byť,ale načo..kocky sú už hodené a hotovo.
 

DeletedUser4305

Hosť
Zdravým hráčov spojenectiev BIA a Panisherci.
Vidím že si tu na fórku pekne štebotáte :)
Chcel by som vám ale pripomenúť jednu vec. Bývali sme jeden tím. Pomáhali sme si navzájom. Mestá sme dobývali a strácali spolu. Tento stav trval pól roka. Fakt sa tu hodláte hádať kvôli obdobiu ktoré trvalo... kolko? 7 dní?
Dnes sme nepriatelia, nu, tak nech. Vieme útočiť na padlerov aj na IMMORTALS bez prehnaných emócií. Tak prečo by to malo byť medzi nami iné?
Vyčítate si navzájom útoky počas DON. Pokiaľ viem ja tak porušované bolo z oboch strán. Dôvod? Nedisciplinovanosť (prekvapivo dlhé slovo). Vedenia oboch spojenectiev žiadali hráčov aby po sebe neútočili. Žiaľ jednotlivci to porušovali. Hotovo. Jeden na mňa útočí? Tak to na mňa vlastne útočí celé spojenectvo. No a tak sme tam kde sme :)
Vy čo ste odišli z BIA ste tak urobili z rôznych dôvodov. Nešlo o nejaký jednotný cieľ. Prosím netvrďte že áno. Niektorý skutočne odišli lebo sa im v BIA nepáčilo, lenže to bol zlomok. Jeden odišiel aby sme medzi sebou nebojovali, ďalší lebo nemal čas na hru.
Ak sa vám v BIA niečo nepáčilo prečo ste sa to nepokúsili zmeniť? Veď to bolo jednoduché :)
Ďalší bod. BIA útočí na neaktívnych medzi Panisherci a Panisherci rovnako. Čo je na tom divné? Kto by útočil na top hráča keď vedľa je mesto rovnakej červene kde je odpor minimálny/žiadny? Vyčítať si takýto postup je absurdné.

Prosím nehádajte sa tu. Sme hráči jedného sveta, to znamená že sa hráme/zabávame spolu.

A ináč kto to ešte neuhádol ja som 121335 :)
 

DeletedUser1801

Hosť
Thovt: Toto je prekvapivo rozumny prispevok. Reagoval by som len na jedno, niektori sa pokusili nieco zmenit a nebolo to jednoduche /mozne/. Inak s tvojim prispevkom suhlasim. Snad to takto pochopi aj Kralik.

Pisky:
"kocky sú už hodené a hotovo."
Ano :)

Kralik:
" A ináč andymon, pozrel som sa na tvoje kolonizácie a nemohol som sa nič iné, ako smiať..."
No na rozdiel od teba sa tu ale nechvalim v kazdom druhom prispevku svojimi uspechmi. Posudenie necham na inych. Hram pre zabavu...

Nedalo mi, tak som stats presiel este raz a urobil vytah:

stats.jpg

Meno andymon /// Kral Jan
Pozicia v rebr.: 132 /// 133
Aliancia: Panisherci /// BIA I
Bodova hodnota: 320 232 /// 320 315
Pocet miest: 28 32
Bojove body: 203 400 /// 118 264
Ako utocnik: 75 747 /// 62 790
Ako obranca: 127 653 /// 55 474
Dobite mesta: 27 /// 31
Dobite od supera: 24 /// 18
Stratene mesta: 1 /// 5
Dobite v ramci ally: 6* /// 21*
Stratene v ramci ally: 3 /// 3

*U dobitych v ramci aliancie som za take ratal aj dobitia medzi BIA I a BIA II, kedze sa logicky jedna o jednu alianciu, aj ked v statistike sa rozlisuju ako dve rozne.

Tak sa smej dalej, sklanam sa pred Tebou Kralik... Obrazok nech si kazdy urobi sam, statistiky su predsa verejne dostupne...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Nehádajte sa tu a radšej sa vráťte k téme tejto sekcie :) Na takéto hádky máte súkromné správy v hre.
 

DeletedUser5181

Hosť
Mne sa páči čítať takéto veci, aspoň mám prehľad, čo sa deje na inom svete :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Keby to neporušovalo pravidlá sekcie, tak by som si to čítanie vychutnal, ale odsudzovať sa kvôli boom, alebo kto je v akom spojenectve, je fakt trápne :)
 

DeletedUser1801

Hosť
Toto je taverna sveta PI, tak to sem asi patri, kedze prispevky odrazaju nalady a dianie na svete PI. To sa mame bavit o cene benzinu, ci kde je lacnejsie pivo? A nieje to hadka, skor aktivna vymena nazorov...

04.06.14, 09:54
Mauricius - Hlavný Moderátor

Tak pište, pomlouvejte!
takto zacina toto vlakno... a ak si si pozorne precital moje prispevky, nikoho neodsudzujem, ale reagujem...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4305

Hosť
O čom sa tu vlastne má písať ak nie o spojenectvách? ;)
Sory ja ako na fórko nechodím, veď o všetkom dôležitom si môžem popísať v hre. Tak neviem o čom sa tu bavíte normálne.
Som prišiel len preto že ktosi sem hodil odkaz .
A prečo sú furt všeci prekvapený keď napíšem niečo rozumné?
 

DeletedUser

Hosť
Nehádajte sa tu a radšej sa vráťte k téme tejto sekcie :) Na takéto hádky máte súkromné správy v hre.
koukám že nové koště dobře mete:) Klid zatím je to ještě OK:) ačkoliv by bylo fajnkdyby se do diskuze přidal ještě někdo další ať si tady nedopisují jen dva lidé:)
 

DeletedUser1801

Hosť
Ono ten dialog Kral Jan versus ja sem obcas pritiahne nejakych diskutujucich, co je dobre, nech to tu zije. Inak by to bol monolog o Kralikovych uspechoch pod kridlami "Bozskej BIA", co by bola docela nuda. Tym samozrejme nijak neznizujem uspechy aliancie BIA ako celku.

P.S.: Aj ja chcem byt supportak a moderator, ale si ma nevzal Sultan, alebo to bol iny..?
smiley_emoticons_afraid.gif
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore