Taverna sveta Pi

DeletedUser4452

Hosť
Andymon, kedy si ma videl vyťahovať sa mojimi úspechmi?? Nože ma cituj a pridaj aj zdroj.. (No hej, raz áno, keď som prebral 3 červené mestá za 2 dni). Inak? Zato ty ma tu celý čas kritizuješ aká som ja lama, a tak to znie, že ma porovnávaš zo sebou, ako keby si bol na TOP10 pozícii.. Tak ja som len tak to tu dal, aby to každý videl..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5181

Hosť
Každopádne, červené mestá sa môžu brať ako jasnočervené aj ako tie tmavočervené ;)
 

DeletedUser1801

Hosť
Andymon, kedy si ma videl vyťahovať sa mojimi úspechmi?? Nože ma cituj a pridaj aj zdroj.. (No hej, raz áno, keď som prebral 3 červené mestá za 2 dni). Inak? Zato ty ma tu celý čas kritizuješ aká som ja lama, a tak to znie, že ma porovnávaš zo sebou, ako keby si bol na TOP10 pozícii.. Tak ja som len tak to tu dal, aby to každý videl..


1. Nevidel, cital :) Zdroje su v tomto vlakne.
2. Ze si lama? Cituj a pridaj zdroj :) lamu by som urazil.
3. Ja sa s tebou neporovnavam, to nejde, vytah zo stats som sem dal, aby si sa tolko nesmial.
 

DeletedUser1801

Hosť
Aj mne dobre, pohodicka, Hras svet PI? Ci iba sem chodis nakukat?
 

DeletedUser1824

Hosť
hrám Pi ale iba na odreagovanie....som na M24 s staviam :D Teda okrem stavania som sa zabetónoval :D
 

DeletedUser1801

Hosť
M24, tak to si docela mimo diania... ci? Na 24 som nasiel iba Nims z Chaosu, teba bez ally a jedneho hraca z Immortal akademie. Celkom prazdno.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1824

Hosť
a ešte 1 tam je :D a ja nechcem bojovať....som kultúrne založený človek ktorý tam vkuse usporiadáva divadelné hry a mestský festival :p :D
 

DeletedUser1801

Hosť
No kazdy ma ine zaluby. Ale nechce sa mi verit, ze by nejakeho grepolisaka aspon trochu nelakalo si zabojovat.
 

DeletedUser1801

Hosť
Len ci tam aj dakoho najdes :)) Mne sa skor rata taky aliancny ruch, kto, kde kam, kedy... a tak.
 

DeletedUser1801

Hosť
hej? sa pustili tak daleko... registrujem len M34, ale to je mimo mojho zaberu...
 
Hore