Taverna sveta Pi

DeletedUser5085

Hosť
Kedy už začne nový svet bavia ma tie začiatky potom je už nuda :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ach bože tak som chcel isť na ten novy svet a oni tam dajú dobyvanie...:(
 

DeletedUser3606

Hosť
Tiež myslím Clink :( inak sú nastavenia fakt bombové :(
 

DeletedUser4452

Hosť
JUCHÚ!!!! Konečne!!!! super nastavenia!!!!! YES!!!!!! ako kappa..:D
 

DeletedUser4452

Hosť
ja idem až v pondelok lebo idem s orchestrom na zájazd do Poľska, takže tak..:(
 

DeletedUser

Hosť
nj to dobývanie :( zasa zvykať traba.. btw. *freestyle* už skončil s grepkom alebo čo ? :D
 

DeletedUser

Hosť
práve niekomu na skype (Ján Muríň) píšem a neodpisuje... a nemá tam tu profilovku ako si mal :D si to ty ?
 

DeletedUser

Hosť
:D keď tam napíšem Ján Muríň tak mi vyhodí 100 strán s takým menom.. zhodou okolností som našiel jedného z MT tak som mu napísal a nič..
 

DeletedUser3606

Hosť
veď to som ja ty trt,len doma na ntb mi skype nejde a na PC mám zapnutý skype,ale tam je sestra :D
 

DeletedUser4786

Hosť
dobývanie zase iba 8 hodín to je dosť málo to aby si bol stále aktivní a keď je rýchlosť 3 no to sa budú mesta striedať jedna radosť....tu morálku si mohli odpustiť.....
 

DeletedUser

Hosť
Tiež myslím Clink :( inak sú nastavenia fakt bombové :(



Tie všetky nastavenia čo su ostatne ma veľmi potešili rychlosť 3 jednotky 3 ten nočny bonus od 22:00 aspon nebude treba sedieť do polnoci a tých 100 ľudi v spojenectve ma zaskočilo,až na to dobyvanie je to bomba svet :))
Uvidim či bude nalada na to dobyvanie bude to moja premiera s dobyvanim :D čítal som o dobyvani a pride mi to trošku nezmyselne,uvidim čo z toho bude či tam zavítam či nie :D
 

DeletedUser4452

Hosť
dobývanie je super.. ináč, ten počet členov v spojku som si ani nevšimol..:) a páči sa mi..:) ale to dobývanie mohli upraviť tak ako na kappe na 12 hodín.:)
 

DeletedUser3139

Hosť
Asi dojdem aj ja skúsiť ;) prevetrať vás či to viete hrať :D
 
Hore