Taverna sveta Pi

DeletedUser5315

Hosť
nehovor tu o pomere sil hráčov 100:30 Ked ste všetci napraty na m44 kde je pomer miest 520bia:730panish čo je celkom vyrovnane
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1801

Hosť
Jasne, takze utoky a podpory sa z prilahlych mori urcite asi posielat nedaju, ze? Tak ich nebudeme ratat :) Mohol by si sa predstavit, nech viem, s kym mam tu cest.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
vlastně, myslím že jsem se chtěl podívat kdo si tu hraje na silné:)

Ja sa tu na nič nehrám, myslím, že som nikde nenapísal že som dobrý hráč... Grepom nežijem, chodím tu zrelaxovať... A andymon, čo k tomu dodať, prostevám kole oči náš úspech aj po vašom odchode a to je všetko.
 

DeletedUser1801

Hosť
Ty asi nevies citat chlape
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser1824

Hosť
Ak som dobre pochopil ich netrápi váš "úspech" ale to čo píšeś ohľadom vyrovnanosti hráčov alebo miest :)
 

DeletedUser5315

Hosť
ide oto že na m44 sme mali plno hračov ktory to brali ako bezpečnu zonu a mali tam mesta na podpori tam kde sa bojovalo a zrazu v okoli samy nepriatel. .andymon preto som pisal že je to na m44 vyrovnane lebo som bral aj hračov z okolia anie 100 na 30 ked to tam na m44 nieje ešte horšie prenas
 

DeletedUser1801

Hosť
Ak som dobre pochopil ich netrápi váš "úspech" ale to čo píšeś ohľadom vyrovnanosti hráčov alebo miest :)

To bola reakcia na koho?

ide oto že na m44 sme mali plno hračov ktory to brali ako bezpečnu zonu a mali tam mesta na podpori tam kde sa bojovalo a zrazu v okoli samy nepriatel. .andymon preto som pisal že je to na m44 vyrovnane lebo som bral aj hračov z okolia anie 100 na 30 ked to tam na m44 nieje ešte horšie prenas

No tak ak ste tam mali tu bezpecnu zonu, tak ste mali pockat s rozviazanim donu, nie? Zrusili ste DON z vlastnej iniciativy dna 9.1.2015 a hned aj zacali utocit. Aj napriek vasim utokom aj po tomto termine na vas nik od nas neutocil. Az neskor, ked bolo jasne, ze to neboli ojedinele utoky horucich hlav... Takze to s tou bezpecnou zonou az tak pravda nebude.

Uz pred vianocami sa vedenie BIA vyjadrilo, ze DON je iba docasny. A ze Panisherci su pre BIA hrozbou, vraj. Tak ako to, ze ste to brali ako bezpecnu zonu? Bludy...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1801

Hosť
Myslel som si, len som si nebol isty, tak som sa opytal. V podstate ak to zjednodusime, tak si to vystihol.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5315

Hosť
Zaujimave je že DON porušili hrači ktory vzapeti prešli kvám hrači ktory najviac vyskakovali že chcu zvami bojovať a nakoniec su u vas
 

DeletedUser5326

Hosť
Zaujímavé je, že DON som porušil JA. A nikde som nevyskakoval, že chcem proti nim bojovať.
 

DeletedUser1801

Hosť
Vravim, ze neviete citat. Pisal som o oficialnom ukonceni DON-u zo strany BIA a BIA II dna 9.1.2015, nie o porusovani DON-u. Proste pises DUKENNUKEN aj s KRALIKOM bludy.
 

DeletedUser4452

Hosť
Ty čítaš po sebe andymon? Tern DoN bol iba "zdrap papiera" kašlali ste na neho vy, tak čo sme mali robiť... Teraz tu budete vykrikovať že my sme porušili ten DoN, ale pravda je taká, že ani nie 24 hod po jeho uzavretí ste nás začali špehovať..
 

DeletedUser

Hosť
A obě strany skálopevně věří, že natlučou té druhé do hlavy svou pravdu... nebo proč se pořád točíte na tom samém? :)
 

DeletedUser

Hosť
Thasoss ani nie, niektorým aj tak nedôjde aké nezmysly trepú
DON som uzatváral ja a mohol by som Kraličkovi dávať jeden fakt za druhým, ale načo???

Čo sa týka zvyšných vecí, tak som už pred pár dňami napísal že škoda drať klávesnicu

Mňa by zaujímalo už jedno jediné a to identita pána dukennuken, ktorý z neznámeho dôvodu je na fóre inkognito vzhľadom na svet pi
 

DeletedUser4452

Hosť
Ja mám tip, kto je dukennuken... axa, mne je jedno kto ten DoN vybavoval, spýtaj sa hráčov, kto ho porušoval a tým pádom bolo zbytočné..
 

DeletedUser

Hosť
Tvoje tipy ma nezaujímajú
zbytočné je tu akurát Ti čokoľvek odpisovať
 

DeletedUser4452

Hosť
Aj tak by som ti ho nepovedal...A ak mne je tu zbytočné niečo písať, tak tebe dvojnásobne..;)
 
Hore