Návrhy na soutěže

DeletedUser

Hosť
tak a co byste řekli nějaké letní jako vzpomínce na dětství? povídku na téma "jak bych si krásně užil dovolenou, kdybych pořád nenaháněl wi-fi a nemusel smažit Grepolis" ??:)
 

DeletedUser

Hosť
To je hezký jen doufám, že se nesoutěžně zúčastníš i ty, Crony a Mauricius.Přeci jen naše ctěné vedení by se mohlo ukázat mezi lidi a začít s nimi komunikovat, tím samožřejmě nemám na mysli tebe,ale Cronyho.Protože by s ním mohla být sranda a lidi by si o něm nemuseli potom myslet, že je kousavej, bručoun a tak dále.
 

DeletedUser

Hosť
vedeníje tu od toho aby souteže hodnotilo:) já se zúčastnil jen jedné, napůl nesoutežně:) možná to ještě v archivu najdeš:)
 

DeletedUser

Hosť
Tak to se mrknu, ale ono je dobrý aby vedení nesoutěžně přibylo do soutěží, alespon by byla sranda:eek:
 

DeletedUser5147

Hosť
Neviem či to už niekto navrhol skor ale mohli by ste dať súťaž o najlepšiu básničku o grepolise
 

DeletedUser

Hosť
nebo soutěž o největšího spamera, nikdo nemusí nic psát, stačí ho jen vybrat podle dosavadního projevu..:)
 

DeletedUser3690

Hosť
Čo takto súťaž o najlepší antický epos? (samozrejme nesmel by byť celý okopírovaný iba mestá, bohovia,mýtické tvory a poprípade hrdinovia by mohli byť....)
 

DeletedUser

Hosť
tak složit píseň na téma grepolis, vlastní hudbu i text, nahrát na net a grepo tým si to poslechne a vybere vítěze :)
 

DeletedUser

Hosť
bral bych píseň, ale hudba je silné kafe:) pro mě za mě převzít hudbu a dozpívat k ní vlastní píseň, ale kolik skladatelů hudby tu je?:)
 

DeletedUser

Hosť
jde tedy o to složit více méně báseň, vybrat tedy k ni hudbu a spojit to a o vítězi se rozhodne :)
 

DeletedUser

Hosť
nemusí to být báseň:) píseň ke které si hudbu může účastník pro mě za mě najít na netu, požádat kamaráda co má kapelu aby mu nějakou nahrál, nebo si ji pro mě za mě může vybrnkat na kšandy, ale nechci hráče stavět do role hudebních skladatelů...:)
uvidíme co k tomu kdo napíše, ale v zásadě mám koncept soutěžě v hlavě
 

DeletedUser3690

Hosť
A čo takto príbeh o stavaní nejakého divu, chrámu alebo významnej budovy...nemusel by to byť priamo niektorí zo 7 divov sveta...
 

DeletedUser

Hosť
jak bylo řečeno, příběhů zde bylo hodně, ale bude se skládat píseň, nebo báseň a je možné že využijeme Tebou navržené téma:)
 

DeletedUser4999

Hosť
a čo tak pieseň/báseň o vlastnom spojenectve alebo bojovaní :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to nezní špatně, ale pokud by se sešli dva hráči z jednoho spojka, tak by si "kradli" téma.. na druhou stranu mohou to oba pojmout i jinak.. díky za nápad!!:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Neviaže sa nápad wasermana na môj nápad na básničku "O Grepolise" ? :)
 
Hore