Mapa mora 44, 45, 54, 55

DeletedUser

Hosť
Ta šak pusti niečo, dnes mam divny den, lenkrijašakti hodil do mna zemetrasenie a utoky ziadne :D
Aspon pohoda a zbrojim..
A moore.. sak uz idu 3 utoky od teba :D :D :D
asi budem smoklit :D
predpokladam, ze pod 230 zapalnych na utok nejdes :D
Jaj, lanci a to sa ti oplati 10 hodin sa mi sem plahocit?
 

DeletedUser

Hosť
ale :D idem ti vrátiť požičané :D keď si už ty na mňa útočila v nočnom bonuse, tak idem aj aj :D síce na ZL mestá, ale čo už :D aspoň uhneš :D
 

DeletedUser

Hosť
no :D to by si videl ako rýchlo zmiznú z mapy :D rýchlejšie ako Nibiru :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
veru skipi, od kedy mam gofakov v 45 tak to je huste :D
no.. poslala som sovu.. to co ma byt?? ty si si fakt myslel ze tu mantikoru skryjes za zapalky a urobis mi tam povstanie? :D
No nwm..
Skipi, urobim to ako si mi poradil a budu to mat tazsie chlapci :D
 

DeletedUser

Hosť
ešte mi sundaj tú jednu mantikoru a uvidíš :D v sobotu výprask jaký ty ani skipimu nedáš :D:D:D
idem v nočnom bonuse, by si sa mohla nad tou mantikorou zľutovať :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
no ale to asi nepojde, lancelotko :D
bo ty si mi vnoci potopil zapalky, takze mantikoru beriem ako dar od teba:D
To si fakt dufal, ze mi s nou v zapalkovom meste urobis povstanie??
Predpokladam, ze uz si sa videl, ako stahujes report z boja na vase forko
a vyrehotani gofaci maju krce spolu s tebou :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som myslel že mi veríš :D že nebudeš útok špehovať :D čo si to za hráčku? :D
mala by si byť rada, že na teba KING útočí :D:D:D
ráno ti tam pošlem aj tie ostatné mantikory :D
 

DeletedUser

Hosť
more lanci sak mas taku produkciu surovin za hodinu a to mas len na jednu mantikoru hm :D ach jaj co dodat
 

DeletedUser

Hosť
skipi :D ja nie som stavbár ako ty :D
ja útočím a útočím a zas útočím :D ja priazeň dávam na posilnenie útokov, už mám za dnes cez 10 000 útočných bodov :D neviem z ktorej onej :D
 

DeletedUser

Hosť
chety ;D no ja ma dnes uz 0 utocnych presne nieeee pockaj musim to prepocitat ano ak zapocitam aj ten utok co som rano neurobil tak je to presne 0 :connie:
 

DeletedUser

Hosť
chety ;D no ja ma dnes uz 0 utocnych presne nieeee pockaj musim to prepocitat ano ak zapocitam aj ten utok co som rano neurobil tak je to presne 0 :connie:

keby tie cheaty išli :D nejdú :D ešte kúsok a mám cez 500 000 porazených jednotiek ako útočník :D idem čeknúť betu a alfu, koľko majú tí čo sú prví :D Gamma ich musí proste všetkých dať dole :D
 

DeletedUser

Hosť
ale ti vravim na alfe kym nazbrojis naspet mesto zostarnes ty to mas aj bez kuziel zachvilu takze jasne ze ramdu hlusis stale ked ju mas naspet ani nemrknes vies aka parada je to na grep 2.0 rychlost 10 tam to mozes posielat rovno do mora ani nevies ze ti to kape
 

DeletedUser

Hosť
hoši a holky, no ja nevím...
mne stačí úprimne Gamma :D
radšej by som si zahral speed serveri, ako nový celý svet, tie speedy majú niečo do seba... hrajú sa len pár hodín, niekoľko násobne väčšia rýchlosť a aj odmeny sú za to skvelé :D
a ešte keď prídeš na speed inej krajiny a natrhneš tam všetkým prdel :D to je taká haluz :D
pamätná to kamošova veta:

SPEED s RUSMI je lepší ako ORGAZMUS :D
 

DeletedUser

Hosť
Lanci po tvojom poslednom nazore ta asi zoznamim s nejakymi dievcatami pretoze mas velmi poprehadzovane hodnoty :D alebo mas tym padom velmi zaujimavy vkus :D a vnimanie co je skvele :D

speed server ano ale ked na to mas cas :D popri bete nieje sanca
 

DeletedUser

Hosť
Lanci po tvojom poslednom nazore ta asi zoznamim s nejakymi dievcatami pretoze mas velmi poprehadzovane hodnoty :D alebo mas tym padom velmi zaujimavy vkus :D a vnimanie co je skvele :D

speed server ano ale ked na to mas cas :D popri bete nieje sanca

jak že nie je čas? :D však 6 hodín či aj menej bývajú speedy na DK, tipujem, že na Grepáku by boli približne tak isto dlhé...
tak tú ženu si mi dlžný ak pamätáš :D ja som citoval kamoša čo raz povedal, to nie je moja myšlienka :D
 

DeletedUser

Hosť
absolutne suhlasim, skipi, lancelot je nevybureny, to je citit po celom M45 az k M35 :D
Lanci, sak teda zober daku babenku a nebudes tolko vymyslat a nicit mi vecerne serialky :D :D :D
Mne uplne stacia ku stastiu Renegadkovia, ja vazne nepotrebujem este aj tvoje bujakoviny :D
Mooore, rano hovoris?? No. skus nieco a v nedelu okolo 4.00 to budes lutovat :D
 

DeletedUser

Hosť
absolutne suhlasim, skipi, lancelot je nevybureny, to je citit po celom M45 az k M35 :D
Lanci, sak teda zober daku babenku a nebudes tolko vymyslat a nicit mi vecerne serialky :D :D :D
Mne uplne stacia ku stastiu Renegadkovia, ja vazne nepotrebujem este aj tvoje bujakoviny :D
Mooore, rano hovoris?? No. skus nieco a v nedelu okolo 4.00 to budes lutovat :D

čo si myslíte? :D že keď som nebol vonku skoro dva mesiace že to má na mňa nejaký vplyv či čo? :D Vy dvaja si len kúpte nejaký chlast na sobotu, bo Vás opijem :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
mna nedokazes opit :D a neboj ak bude problem ja nejaku tak ocarim a domotam ze nakoniec jej poviem ze najlepsie co by mohla pre mna spravit je ze by ti ukazala ze zena je lepsia ako nejaka rychlovka s rusmi :D :D
 

DeletedUser

Hosť
mna nedokazes opit :D a neboj ak bude problem ja nejaku tak ocarim a domotam ze nakoniec jej poviem ze najlepsie co by mohla pre mna spravit je ze by ti ukazala ze zena je lepsia ako nejaka rychlovka s rusmi :D :D

no ja som dost domotana :D a to mam ukazat tam pred Lancim? :D
no nwm.. aby nemenil farby :D
 
Hore