Mapa mora 44, 45, 54, 55

DeletedUser

Hosť
mna nedokazes opit :D a neboj ak bude problem ja nejaku tak ocarim a domotam ze nakoniec jej poviem ze najlepsie co by mohla pre mna spravit je ze by ti ukazala ze zena je lepsia ako nejaka rychlovka s rusmi :D :D

moréééééé!!! koľkokrát budem písať, že som citoval kamošové slová :D pre mňa je žena lepšie :D ale keď sa ponúkaš, tak v sobotu čakám nejakú v mojom lone :D a ty nepiješ? že ťa nemôžem opiť či čo? :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
on pije.. ale neopijes ho :D
a ja pit nebudem, lebo nemozem :D
a skipi ma bude strazit, takze na tom nic nezmenis :D
 

DeletedUser

Hosť
lanci a mozem si ti do lona sadnut aj ja hm som sice trosku tazsi ale zas ma je za co chytit :D

Nibiru teba nikomu nedam sak som povedal nejaku babu a nie princeznu najjasnejsiu najlepsiu najkrajsiu :D

no gamma skoda ze som tam skoncil ale mozno si zalozim mesto a budem na vas hadzat blesky a pisat zobeeeeeeeeeeer ma :D
 

DeletedUser

Hosť
lanci a mozem si ti do lona sadnut aj ja hm som sice trosku tazsi ale zas ma je za co chytit :D

Nibiru teba nikomu nedam sak som povedal nejaku babu a nie princeznu najjasnejsiu najlepsiu najkrajsiu :D

no gamma skoda ze som tam skoncil ale mozno si zalozim mesto a budem na vas hadzat blesky a pisat zobeeeeeeeeeeer ma :D


ty na gamu :D ja na betu :D
takú princeznú? :D čo sa len smeje a nič iné? :D a hrá sa na potápačov? :D a útočí v nočnom bonuse? :D:D:D
skipi dik za ponuku :D ale pokiaľ nemáš dve dierky tam dole, tak nič z toho nebude :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
a ty mas dva ked potrebujes dve :D

no staci mi alfa kde sa bavim na tom ked ma chce niekto spehnut a ja tam ine nerobim len rvem jaskyne :D to mam ako zabavny svet beta je normalny skoda o gamme idu krasne hystorky ale nemozem nemam casu vobec jedine z orakula a od Nibiru viem co sa deje inak nic
 

DeletedUser

Hosť
a ty mas dva ked potrebujes dve :D

no staci mi alfa kde sa bavim na tom ked ma chce niekto spehnut a ja tam ine nerobim len rvem jaskyne :D to mam ako zabavny svet beta je normalny skoda o gamme idu krasne hystorky ale nemozem nemam casu vobec jedine z orakula a od Nibiru viem co sa deje inak nic

ti hovorím, gamma najlepšia :D tam je Lanci, lepšie to byť nemôže :D
no nič, musím ísť ja niečo porobiť, tak sa lúčim s Vami holubičky :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
ty na gamu :D ja na betu :D
takú princeznú? :D čo sa len smeje a nič iné? :D a hrá sa na potápačov? :D a útočí v nočnom bonuse? :D:D:D
skipi dik za ponuku :D ale pokiaľ nemáš dve dierky tam dole, tak nič z toho nebude :D:D:D

Ta pozor lanci :DD Niekto sa smeje, lebo ma na kom a niekto sa smeje, lebo nic ine nevie :D
Do nocneho bonusu dnes ides ty, tak bacha :D Tie mantikory poslane na zapalne mesta ma dojali - akoze finta hodna teba, cakala som kazdopadne nejaky podraz :D
Noo, vymyty z toho chlastu este nie si az tak ako som myslela, bo aj sucisle pises, tak ti vravim len tolkoto: "Opovaz sa nestat na nohach, ked so skipim vlezieme do golema!!" :D :
 

DeletedUser

Hosť
kazdy sa rozsiruje ako vie wottan :)
ruzova haved? :D :D :D
pekny vyraz, tak moju ally este nikto nenazval :D
Skoda wottan, ze ste tak daleko, nepoznam vas velmi, hovoria za vas iba vase vysledky a klobuk dole, aj gof ste nechali daleko za sebou :D :D :D
Ke dtak kukam na moju mapu, tak sa aj vy tahate na zapad..
to je nejaky novy trend GOF a PM54? :D
 

DeletedUser

Hosť
kazdy sa rozsiruje ako vie wottan :)
ruzova haved? :D :D :D
pekny vyraz, tak moju ally este nikto nenazval :D
Skoda wottan, ze ste tak daleko, nepoznam vas velmi, hovoria za vas iba vase vysledky a klobuk dole, aj gof ste nechali daleko za sebou :D :D :D
Ke dtak kukam na moju mapu, tak sa aj vy tahate na zapad..
to je nejaky novy trend GOF a PM54? :D

a ty si výprask už dlho nedostala???!!!
GoF a PM 54 to ťahajú spolu dlho a úspešné a budú ťahať až do konca tohto sveta, kým nepôjdeme na svet hrdinov, hejže woty? :D
a keď sa skoncuje s PREDATORS, tak sa pôjde aj po tej malej ružovej hávedi :D:D:D kde patrí aj LIONS so stavbárom NIBIRU :D:D:D prepáč, s potápačom :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
tak tak :p GoF a PM54 nesuperia, mame proste dohodu ze na gamme naucime predators a zbytok ich spojencov plavat ;) inac nibiru preco nepoziadate support o spustenie serveru s extra pomalou rychlostou a kde by nikto na nikoho nemohol utocit a kazdy by bol vitaz :D hodilo by sa vam take co ty na to?
 

DeletedUser

Hosť
tak tak :p GoF a PM54 nesuperia, mame proste dohodu ze na gamme naucime predators a zbytok ich spojencov plavat ;) inac nibiru preco nepoziadate support o spustenie serveru s extra pomalou rychlostou a kde by nikto na nikoho nemohol utocit a kazdy by bol vitaz :D hodilo by sa vam take co ty na to?

čo myslíš že by pustili rýchlosť -1? :D
žeby si na začiatku každý spravil ten tutoriál či čo to je :D dostal 6 mečov a suroviny by nepripočítavalo ale odpočítavalo? :D a čím vyššie doly, tým by viac odpočítavalo? :D všetky surky by si mal len z rabovania :D:D:D ale do mínusu by sa nedalo ísť... :D

kámo, keď tak nad tým premýšľam :D no normálne, by som taký svet skúsil :D:D:D
si to predstav, po mesiaci by som možno postavil prvú OL :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
čo myslíš že by pustili rýchlosť -1? :D
žeby si na začiatku každý spravil ten tutoriál či čo to je :D dostal 6 mečov a suroviny by nepripočítavalo ale odpočítavalo? :D a čím vyššie doly, tým by viac odpočítavalo? :D všetky surky by si mal len z rabovania :D:D:D ale do mínusu by sa nedalo ísť... :D

kámo, keď tak nad tým premýšľam :D no normálne, by som taký svet skúsil :D:D:D
si to predstav, po mesiaci by som možno postavil prvú OL :D:D:D

chm, mne nevadi ak mam na vasej mape ruzovu, hnedu alebo indigovu farbu :D Mne je to jedno, dobre vies lancelot ze aliancia a jednotlivec su dve veci a ja som tuto alianciu zalozila, pretoze som nemala inu moznost.
Ti co ju zalozili so mnou si to myslia tiez a nikto z nas troch sa nepokaka len preto, ze polka mapy nam svieti na cerveno :D
Lancelot, myslim, ze dobre vies, ze ja som asi ta posledna, ktoru moze este nuieco rozhodit, lebo pokusy o moje znicenie uz tu boli - diplomaticke predovsetkym, ale ja som to zobrala z toho druheho konca: "Co ma nezabilo, to ma posilnilo" Mozno sa mi s Wottanom smejete, ale poviem vam, ze ma stalo vela sil dostat to vsetko v mojej ally do tejto podoby a som vsetkym oddanym a aktivnym clenom vdacna, ze ma podporili a nebolo ich malo :)
Mozno sa vam nemozem rovnat co dopoctu hracov alebo poziciami v rankoch, ale napriek tomu nebudem patrit k tym, ktori menia kabat a budem stat pri mojich ludoch a bojovat. Som bojovnicka a nie stavbarka Lancelot a pokial ide o tvoje vtipky na margo mojich poslednych utokov, priznavam, ze nie je jednoduche bojovat proti silnej podpore, napriek tomu budeme svoje usilie znasobovat a nie plakat v kute.
Tesim sa, co bude dalej, ja sa nemienim nechat odradit a prajem nam vsetkym vela uspechov :D
btw. ako to urobime s informaciami o gamme pre Orakulum?
 

DeletedUser

Hosť
zas to neber tak osobne trdlo :D si robíme srandu z teba :D
a nezabúdaj, že som ti trochu niekedy pomohol hej? :D
ale, to zas neznamená, že na teba nebudem útočiť, keď sme taký kamaráti :D
ako si povedala, čo ťa nezabije, to ťa posilní, a choď spať, zajtra, či dnes Big Day :D
 

DeletedUser

Hosť
sak ja som v pohode a ano, kamosko :D
Vies, to mas take zvlastne lanci, ze keby si bol este aj moj sused, tak by ma uz podaktori zozrali za ziva :D :D :D
Oni fakt nevedia pochopit, ze sice sme kamosi, ale inak je vojna ako remen :D
Mozno som si u rexela zaplavala :D napriek tomu.. komu tam zdochlo 300 biriek mojou rukou?? A kto tam posielal podpory len preto, ze som to mesto preberala ja? :D
Jaaaaj, povedz mi, prosim ta, preco maju tolki ludia klpaky naociach a proste sa to nehraju ako my? Ja s tebou pokecam, ty mi posles linky s pesnickami, kebyze si moj sused, ideme aj na pivo vecer a pokecame o blbostiach a potom to vecer mozeme cez compy do seba palit :D :D :D
Co myslis??
 

DeletedUser

Hosť
chudák skipi :D:D:D
ale nie, nibi, už ma kare, som chcel ísť o dvanástej spať, nechce sa mi už ani písať, tak ma prsty neposlúchajú :D
ale máš vo všetkom výnimočne teda pravdu :D ale to mesto si aj tak neprebrala :D mňa viac serú tie mantikory :D mal som ich 7 už mám len 5 :D to sú všetky čo mám :D
kobylka, idem ja spať, fakt ma kare :D si oči pretieram, aby som ešte videl :D

brú nocku mainká nibiru :D
 

DeletedUser

Hosť
nibiru tebe ne pol mapy svieti na cervenu pol sveta ti svieti na cerveno :-D inac nibiru keby som mohol poprosit kedze neviem na koho sa mam s timto obratit a ty si tu tak napisem to teda tebe mohla by si prosim povedat vedeniu v predators a ostatnym nam znepriatelenym alianciam ze ked idem nekomu obsadit mesto aby resetovali blbe vyskumi typu šifrovanie matematika a podobne ? lebo tak ma to sere :mad: ked to musim robit ja a dobre by bolo keby este pred tym nez ich obsadim stihli prestavat mesto do podoby aka mi vyhovuje ;) :D
 

DeletedUser

Hosť
no napr na matematike asi tolko ze naco maju lode stat menej surovin ked mi to v boji tak ci tak nijak nepomoze a jednak ze ked dam vyrobit napr 30 birem kym sa dokoncia vsetky budem mat uz suroviny na dalsie aby som dal vyrabat
 
Hore