Mapa mora 44, 45, 54, 55

DeletedUser

Hosť
Trošku som sa bavil a zostrojil túto mapu. Je to rozdelenie síl na prvých štyroch moriach. Zobrazené sú spojenectvá, ktoré majú na mori viac ako 2 milióny bodov. Pod obrázkom sú vysvetlivky.

 

DeletedUser

Hosť
Panenky .. :D Keby ja som sa dakedy tak nudil že otvorím konečne makroekonómiu .. :D

Ale mapa pekná pekná ...
 

DeletedUser

Hosť
no lanci kedysi nam nas z vedenie asi po troch hodinach dal strasny plan celkoveho postupu a ja som iniciativne spravil alternativu musel som ju trosku upravit pretoze domcek nebol domcek a ta machula nebola machula :D ale takto vyzeral navrh strategia smerovania CHAOSu ale pozor nekopirovat nasu taktiku ja neviem mne sa nechce hrat s topu mapou chyba mi scroll az uplne blizko a navy miest a hracov ked nieco ako gps to by bolo pre mna tak a tu je moj skvost :D
640640strateg 2.jpg
 

DeletedUser72

Hosť
Sorry, ale musím reagovat - málem mi vypadly zuby při pohledu na skipiho mapu a skoro jsem se počurala smíchy.... Mám kvůli tobě namoženou bránici, klokane jeden nezodpovědný ! :D :D :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
nie sak ale ako lanci ten z vedenia u nas proste mal mapu ktoru fakt robil asi hodinu skupiny pomenovania postupy kadial co kam a na koho proste robota asi na tri hodiny krasne graficky spravene a ja som mu za 5 minut podto bachol toto no viete asi ako bol nadseny ale sme off topic asi by som si mal vytvorit nieco kam budem davat svoje dusevne tvorby

inak lanci pozeral som tu mapu pekne vykreslene rozlozenie fakt dost roboty mate to pekne rozlozene na gamme :)
 

DeletedUser

Hosť
jj, to rozloženie je v celku fajn :) PM 54 ovládajú skoro celé more 54, my GoF sme hlavne na M55, kde zo spodu idú BSP Plus a Select a potom ešte prví sme na mori M45, ale tam je dosť minotaurov, ktorí ovládajú dá sa povedať stred mapy a Predators zostalo more 44 a ťahajú sa západ a sever, takže územnú prevahu máme na svojej strane :)
 

DeletedUser

Hosť
nemali by ste podľa mňa takto verejne uverejňovať plány... :D
 

DeletedUser

Hosť
Lanci akosi vám unikajú informácie...
si zastavte to špehovanie čo u vás prebieha :D

a dajte si pozor na padajúci dom :D
 

DeletedUser1450

Hosť
a nas si kde nechal? :D slovania maju uz tiez 2 000 000 bodov :D:D a nechce nam niekto pomoct vo vojne? s nazime sa zdrzat predatorov a mame mensie konflikty :D:D takze kto chce body nech utoci :D:D a GoF uz predbehli sa vam moc nedari :D:D
 

DeletedUser

Hosť
Vy Slovania nás združujete či čo?VEď ani útok od vás na nás neprišiel:)
________________________________________________
Život je boj!
 

DeletedUser1618

Hosť
Skipi musím obdivovať taktiku CHAOSu :D JEdinečná :D Škoda že nemôžem kopírovať, pretože s takou taktikou by som s mojím spojkom za pár dní ovládla celú Betu a to ti nemôžem urobiť :D:D:D
 

DeletedUser1450

Hosť
Ved teraz rozoberame junaska a by ma zaujimalo preco ste prestali utocit :D:D co ste to vzdali? :D
 

DeletedUser

Hosť
Nevzdali a ani sa nebudeme s*ať s vami.Máme iné plány a problémy.A o žiadnom junaskovi či ako sa volá neviem.
_____________________________________________________
Život je boj
 

DeletedUser

Hosť
jj, to rozloženie je v celku fajn :) PM 54 ovládajú skoro celé more 54, my GoF sme hlavne na M55, kde zo spodu idú BSP Plus a Select a potom ešte prví sme na mori M45, ale tam je dosť minotaurov, ktorí ovládajú dá sa povedať stred mapy a Predators zostalo more 44 a ťahajú sa západ a sever, takže územnú prevahu máme na svojej strane :)

Samozrejme, ze mate prevahu na svojej strane, ked ste sa tak uspesne zlucili s ally Minotaurus!!! Ja som uz zacala svoju revoltu a teda pripajam, ze na zapade sa uz nie je velmi kam tahat, pretoze zapad okupuju LIONS..
A ako tak na tu mapu v poslednych dnoch pozeram, hodne sa to tam zacalo cervenat.. GoF so mnou na ostrove!!! cccccc
sama som zvedava, kam to vsetko povedie, Lancelot a kolkych este GoF donuti sa pokakat a rozpadnut sa. Crusaders uz koncia a predpokladam ze prave prechadzaju k vam.. kolko divizii mate este nachystanych?? :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme, ze mate prevahu na svojej strane, ked ste sa tak uspesne zlucili s ally Minotaurus!!! Ja som uz zacala svoju revoltu a teda pripajam, ze na zapade sa uz nie je velmi kam tahat, pretoze zapad okupuju LIONS..
A ako tak na tu mapu v poslednych dnoch pozeram, hodne sa to tam zacalo cervenat.. GoF so mnou na ostrove!!! cccccc
sama som zvedava, kam to vsetko povedie, Lancelot a kolkych este GoF donuti sa pokakat a rozpadnut sa. Crusaders uz koncia a predpokladam ze prave prechadzaju k vam.. kolko divizii mate este nachystanych?? :D :D :D

tak to aby som sa aj ja k tebe nasťahoval :D:D:D ono je haluz, že kde prídem na nepriateľsky ostrov hneď mi niekto píše :D:D:D
btw. kto sú Crusaders? :D ty vieš zas niečo čo ja neviem :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
tak to aby som sa aj ja k tebe nasťahoval :D:D:D ono je haluz, že kde prídem na nepriateľsky ostrov hneď mi niekto píše :D:D:D
btw. kto sú Crusaders? :D ty vieš zas niečo čo ja neviem :D:D:D

sak sa uz aj stahujes.. 8 hodin rychlikmi k tebe.. to je ehm uz vcelku na zvazanie, ze o 00.00 to odpalit a rano si najdes povstanie.. ale pri tebe by to nevyslo, utoky az po 02.00 inak si tam :)
Dnes ma zbleskoval aymon, no konec!! Nic som neurobila, sakra!!
a weimar ma najprv vyspovedal a nasledne mi oznamil ze je na 80% dozbrojeny... mas zlatych chlapcov lanci..
no nic.. a ja viem, ze ty si vzdytak trochu mimo svojej ally.. sak tvoje imperium jedna ally :)
bru noc..
 

DeletedUser

Hosť
no vidíš :D ty ku mne 8 hodín ja 7 a niečo :D budem rýchlejší :D ale keď ma máš tak rada, tak dnes v noci pošlem útok a ráno príde ok? :D

btw. spravím novú mapu, keď budem mať čas :D diali sa zmeny treba aktualizovať :D
 

DeletedUser

Hosť
to boli zmeny - heeh :connie: nic pre moje labilne nervy :D
Kazdopadne, pakt s Regálmi naozaj nie je ziadna vyhra, robia vam hambu,Lanci :D
A diky za potopenie mojich zapalnych lodi - si si to dufam vychutnal :D :D :D
Btw. ja mam mapu hotovu, ale nepatri do tvojich paprci, kazdopadne hovori o mnohom..
A ked dnes nebudes utocnik dna, zezerem kefu :D:D:D
 
Hore