Mapa mora 44, 45, 54, 55

DeletedUser

Hosť
sakra :D keby som vedel, že budeš žrať kefu, tak radšej útočník nebudem a ten pohľad si vychutnám :D
ale pre tvoje info, bol som útočník dňa :sledge:
15 500 útočných bodov, tak by aj mňa drblo, keby že to nedostanem :D
 

DeletedUser

Hosť
heheehe... dnes o 13.00 si pozri rebricek :D :D :D
Budem za poslednou za zakrutou lancelotko :D
Renegadkovia mali odo mna rano trochu vyplienene pristavy, tak snad ma u vas na fore moc neroznesu :D :D :D
Ale asi ee, bo to bola hamba :D
 

DeletedUser

Hosť
Ty len počkaj :D keď ja pristúpim na to čo mi vypisujú :D
zorganizuj útok na nibiru! znič ju!!! :D:D:D
ale raz príde aj na to :D však už si aj začala na mňa útočiť no nie? :D
 

DeletedUser1450

Hosť
lanci nechces pomoct? :D potrebujem sa vybit :D ak chces zautocim na nu :D:D
 

DeletedUser

Hosť
ako pomaly chlapci pomaly ano hlavne Klud Nibiru treba nechat :)
 

DeletedUser1450

Hosť
aaale nekaz mi radost :D:D:D dlho som na nikoho neutocil :D potrebujem vybit :D
 

DeletedUser

Hosť
Ucta

to boli zmeny - heeh :connie: nic pre moje labilne nervy :D
Kazdopadne, pakt s Regálmi naozaj nie je ziadna vyhra, robia vam hambu,Lanci :D
A diky za potopenie mojich zapalnych lodi - si si to dufam vychutnal :D :D :D
Btw. ja mam mapu hotovu, ale nepatri do tvojich paprci, kazdopadne hovori o mnohom..
A ked dnes nebudes utocnik dna, zezerem kefu :D:D:D[/QUOTE

Nibiru mam rad taketo recicky kazdopadne ked sme taky omyl tak preco ste sa snazili a prosikali aby sme my s Vmi uzavreli pakt proti GoF? :D
No nalejme si cisteho vina a pochvalte sa Lions so svojimi aktivitami. Napadli ste evllyn a rexele a vyvolali ste asi v 8 mestach povstanie co bol paradny kusok ale to je tak vsetko. Dalej sme Vas utopili ako macence. A este ste prisli aj o mesto. Hamba nam. Teraz naposledy prisiel dalsi utok na nymfa02 a zase nic. Gregoritto prisiel o tri mesta. Neni nahodou od Vas? Vies vysmievat sa a zhadzovat je najlahsie a hrat sposobom treskyrby ze ak nahodou to nejde tak vymyslim nieco aby hraca zablokovali a chodim vyplakavat na suport je tiez nasa hamba. Je tazke si priznat ze spojit sa zo sole bola chyba Nakolko cele Sole aj s akademiami nedokazalo porazit male blackdragons. Ale este ste sa neznizili na hru niektorych predatorov. Zautocia a poslu spravu : Pridaj sa k nam a ked nie tak utoky pokracuju. A utocia hraci co maju 150 000 bodov na hraca co ma 15 000.
Ale podme len tak bilancovat. Vase utocne BB su slabe a keby neboli nase utoky na ktorych ziskavate BB tak by ste boli iba architekti. Ja neurazam spojka a ani hracov. Nerob to ani Ty. Ved tvrdis ze je to len hra. Tak ostanme pri hre. Preco sa teda tu kde hovoris ze toto forum k hre nepatri, sa nas snazis ociernit a zosmiesnovat ? Treba sa spravat k sebe z uctov. Si moj protivnik ale osobny spor s Tebou nemam a ctim si nepriatelov a aj priatelov. Drzim Ti palce v hre a prajem Ti do dalsej hry len to co ty mne :D Neriesme kto je hambou a kto nie a hrajme to tak aby sme vyhravali a prehravali a vzdy nam ostala cest. Pekny den Vam prajem
 

DeletedUser

Hosť
ta teraz si jej dal :D:D:D
včerajší potápač dňa nibiru, to máš pravdu :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Nibiru mam rad taketo recicky kazdopadne ked sme taky omyl tak preco ste sa snazili a prosikali aby sme my s Vmi uzavreli pakt proti GoF? :D
No nalejme si cisteho vina a pochvalte sa Lions so svojimi aktivitami. Napadli ste evllyn a rexele a vyvolali ste asi v 8 mestach povstanie co bol paradny kusok ale to je tak vsetko. Dalej sme Vas utopili ako macence. A este ste prisli aj o mesto. Hamba nam. Teraz naposledy prisiel dalsi utok na nymfa02 a zase nic. Gregoritto prisiel o tri mesta. Neni nahodou od Vas? Vies vysmievat sa a zhadzovat je najlahsie a hrat sposobom treskyrby ze ak nahodou to nejde tak vymyslim nieco aby hraca zablokovali a chodim vyplakavat na suport je tiez nasa hamba. Je tazke si priznat ze spojit sa zo sole bola chyba Nakolko cele Sole aj s akademiami nedokazalo porazit male blackdragons. Ale este ste sa neznizili na hru niektorych predatorov. Zautocia a poslu spravu : Pridaj sa k nam a ked nie tak utoky pokracuju. A utocia hraci co maju 150 000 bodov na hraca co ma 15 000.
Ale podme len tak bilancovat. Vase utocne BB su slabe a keby neboli nase utoky na ktorych ziskavate BB tak by ste boli iba architekti. Ja neurazam spojka a ani hracov. Nerob to ani Ty. Ved tvrdis ze je to len hra. Tak ostanme pri hre. Preco sa teda tu kde hovoris ze toto forum k hre nepatri, sa nas snazis ociernit a zosmiesnovat ? Treba sa spravat k sebe z uctov. Si moj protivnik ale osobny spor s Tebou nemam a ctim si nepriatelov a aj priatelov. Drzim Ti palce v hre a prajem Ti do dalsej hry len to co ty mne :D Neriesme kto je hambou a kto nie a hrajme to tak aby sme vyhravali a prehravali a vzdy nam ostala cest. Pekny den Vam prajem


Suhlasim s tebou sparxxx v mnohych bodoch a rozhodne som nemala v umysle vas ociernit... vies toto forum ja aj lancelot a spol berieme ako zabavu a nikomu tu nevadi ak lanci akoze zhodi mna a potom siposlapem ja po nom :)
Takze, rozhodne som sa nechcela nikoho dotknut. K vcerajsiemu uspechu vam samozrejme gratulujem, potopili ste nas paradne :D
No nic, moze nastat dalsia reorganizacia miest ked ich mam tolke bez armady :D :D :D
A tiez ti prajem pekny den.
 

DeletedUser

Hosť
Nibiru?! :D a ty že si si kedy na mňa vyšliapla? :D
vtedy keď si na mňa posielala útoky? :D
Sranda musí byť ňe? :D ani keby na chleba nebolo :D
 

DeletedUser

Hosť
sak heeej :D a bohatstvo, keby som aspon admina mala aktivovaneho, tak si vsimnem ze este 4 utoky ti tam idu, sakra :D :D :D
Som ich uz nestiahla, no! :D
A to co si za hrdinu ty kral gammy, ze si mi to potopil, ked si videl ze to svetko ide do nocneho bonusu??! :D
A to ani nepisem, ze aj sovu si pouzil :D
Inak sparxxx ma pravdu.. topite nas ako macence, kazdopadne ten pakt s vami im velmi pomohol - keb yto bolo naopak, tak by to bolo zaujimavejsie. So sparxxx, calvados, borkeze by som bojovala hocikedy, su to vyborni hraci.
A ty Lanci, co?? :DD Ty musis o svojich oceneniach pisat na externe forum, lebo na gamme ta uz nikto nechce pocuvat? :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak to si uhádla... na gamme ma majú už plné zuby, napr. dnes na fóre nepíše nik iný len ja, alebo keď niekto žiada podpory! nuda jak nič, síce neviem odkiaľ som nazbierať pár tisíc útočných bodov zas :D ale tak čo už no, asi mestá útočia už samé :D
Idem trošku asi na teba po útočiť, čo povieš? :D
 
Hore