Kaviareň sveta Upsilon

DeletedUser5334

Hosť
Nesranduuuj, nenadávam nikomuuuuu a vobec netuším čo si zaač takže hello.
Dneska krásnych 30 000 útočních bodov s obrovským rozdielom. :)
Takže som prušvih a som slaby a neviem to hrať.

Myslím že rebríčky ukazúju toho dosť a nie vy mi tu píšete čo ani neviem že ste tu na svete.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Melancholik

Member
Smážinko zlatý nedá my napísať koľko z tých bodov by si mal keby nemáš zlatky :) Ale beriem maš peniažky tak užívaj ich ako chceš.

O každom píšeš ,že ani nevieš ,že je na svete ani ja by som otebe nevedel na tomto svete keby si nebol ostrov podomnou + ani na sigme by som otebe nevedel keby sme neboli spojenci.

Skrátka chváliš sa a nemáš čím tak ako ja sa nemám čím chváliť kedže som nič nedosiahol či zo zlatkami alebo bez vitaj v klube :)

Mám hráča v ally čo hraje grep prvý krát a hraje lepšie než väčšina z nás v ally a kým si si nevyzlatil fulky dneska tak mal iba o pár tisíc útočných bodov menej než ty :) A na baník sa nevyhováraj to je aspoň rovnováha ktým čo nezlatia alebo aspoň nie tak ako ty :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
Smážinko zlatý nedá my napísať koľko z tých bodov by si mal keby nemáš zlatky :) Ale beriem maš peniažky tak užívaj ich ako chceš.

O každom píšeš ,že ani nevieš ,že je na svete ani ja by som otebe nevedel na tomto svete keby si nebol ostrov podomnou + ani na sigme by som otebe nevedel keby sme neboli spojenci.

Skrátka chváliš sa a nemáš čím tak ako ja sa nemám čím chváliť kedže som nič nedosiahol či zo zlatkami alebo bez vitaj v klube :)

Mám hráča v ally čo hraje grep prvý krát a hraje lepšie než väčšina z nás v ally a kým si si nevyzlatil fulky dneska tak mal iba o pár tisíc útočných bodov menej než ty :) A na baník sa nevyhováraj to je aspoň rovnováha ktým čo nezlatia alebo aspoň nie tak ako ty :)

ehm len trochu by som to upravil.. Ban je rovnováha k tým ktorý hrajú v rámci pravidiel :)
 

DeletedUser

Hosť
Takže som prušvih a som slaby a neviem to hrať.
Jsi průšvih, pokud nechápeš, že kvalita hráče se neměří jen zlatými, popř. herními dovednostmi... ale i osobností, která při hře patrná je. A ty ji máš vybudovanou na čemsi imaginárním... a na svých zádech. :D
 

DeletedUser5334

Hosť
Zlato zlato a ešte raz zlato, je to súčasť hry tak ako jazda alebo niečo tak už stým prestante božeee v každom komentári je zlatky a neviem čo.
 

DeletedUser5181

Hosť
Nikto by tie zlatky v každom príspevku nekomentoval keby si sa v každom príspevku nechválil svojou kvalitou a postupom v rebríčku :)
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak čítaš mi myšlienky :) ale ajtak prevadzkovanie tejto hry stoji peňiažky tak keby neboli zlatkáry tak by táto hra nebola a nepomhli by tomu ani po jednej sms týždene od nás takže Smažo na druhej strane ti ďakujeme :D :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5560

Hosť
Smažo tak včera si sa moc nevyfarbil, za taketo niečo v tvojom podaní by som sa maximálne hanbil. Ale ved ked dotuješ Innogames, tak prečo nie, aj oni musia z niečoho žiť :) (3 vyzlatkovane olky).
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Na tvojom mieste skončím s GREPOM a nemínam zbytočne peniaze a čas. Hrat s zlatkami to vie každy, ale bez je umenie . Ešte,že máš alianciu ktorá ta bráni o dušu, hoci nechapem dôvod.
 

DeletedUser

Hosť
plytvanie! raz sa mu to vráti, myslím si že po tomto sa už naozaj schová alebo začne zase poukazovať nato že je prvý v útočníkoch
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5540

Hosť
Smažo tak včera si sa moc nevyfarbil, za taketo niečo v tvojom podaní by som sa maximálne hanbil. Ale ved ked dotuješ Innogames, tak prečo nie, aj oni musia z niečoho žiť :) (3 vyzlatkovane olky).
Zobraziť prílohu 838
Zobraziť prílohu 839
Zobraziť prílohu 840

Na tvojom mieste skončím s GREPOM a nemínam zbytočne peniaze a čas. Hrat s zlatkami to vie každy, ale bez je umenie . Ešte,že máš alianciu ktorá ta bráni o dušu, hoci nechapem dôvod.

Ja by som sa hanbil za tú vašu Olku, prišiel hodinu pred Olkou a aj tak sme to ubránili... :)
 

Melancholik

Member
S posledným výdychom ste tam hodili jednotky ,aby smažo neprišiel o to mesto to je skôr vaše štastie než my by sme sa mali hanbiť.
 

DeletedUser5334

Hosť
Ćo ty taráš? mesto bolo čisté, išli 3 olky aby to tažko časoval + medzi to utoky aby to nevedel poriadne časnuť no podarilo sa mu to.
Medzi tým ohnové útzoky, keď neviete nepíš.
 

DeletedUser

Hosť
Koukám na deff BB a asi už chápu jeho způsob hry... udělat u pár hráčů bububu, zlatkař si jde pro tvoje město... aby ho někdo chránil a on si mohl dělat off... protože na to, kolik ztratil měst... tak deff asi jen 4.5k. :D Na člověka, co zlatí i ty fullky, nějak málo... ne? :D
 

DeletedUser5366

Hosť
však on ma bb len z toho ze vyzlatkuje armádu s uz ide na armádu lebo ho podporujú co na neho smaziak utoci v Tom nieje žiadna veda ináč Nosferatu pekne ste ho prebrali :)
 

DeletedUser

Hosť
Proboha proč? Vždyť je tu nuda a žádný zkušený hráč... :D
 
Hore