Kaviareň sveta Upsilon

DeletedUser

Hosť
Svet je pekný v tom že každé spojenectvo dokáže dobyť ktorémukoľvek spojenectvu top hráčov.. Už sa potvrdili Lamka aj Smažiak že zlatky na tomto svete zas až takú hodnotu nemajú... Otázka je koľko vydrží Paradise v ohnivom strede..

Chýbajú tu také dve top spojká ktoré by ešte zamiešali karty, bol by to potom v celku veľmi zaujímavý svet..

Toto je len môj sugestívny názor hráča čo hral viacero svetov vo viacerých krajinách. Nesnažím sa nikoho uraziť ani nič podobné.. Sám sa považujem za priemer na SK grepe. Preto ma aj prosím berte že len vyjadrujem svoj názor a neútočím na nikoho
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser1525

Hosť
Ty si mi osmion nejaky povedomy z gammy, len si uz neviem spomenut presne.
Tuto hru nerobili nejaki hlupaci ale tym odbornikov a stale ju zdokonaluju aby nezakapala, sice stale podsuvaju lakadla na zlatkovanie a podobne finty, ale urcite sami dobre vedia, ze ak by to niekde prehnali tak tato onlinovka pojde postupne do kyticiek.
Kazdy hrac, kto tuto hru zacal prvy krat hrat musi potvrdit, ze vsetko je to o case a zaujme o hru, ci uz niekto ma na to aby viac zlatkoval alebo niekto menej a iba dolezite veci nie je pre uspech prvorada vec. Stale je to o case a zapale hrat hru. Hraci co to hraju uz dlhsi cas urcite potvrdia, ze dalej to hraju ani nie uz o ciele dosiahnut extra vysledok ale hlavne kvoli komunikacii a spolupraci v urcitej komunite.
Nepaci sa mi, ze tato kaviaren kt. ma byt o hre sa zvrtla do pozicie niekto sa vychvaluje a zlatkuje a teraz sa donho pustime. Osobne sam pouzivam zlatky na admina a urcite premia, alebo v extremnom ohrozeni pri nejakej hromadke co je normalne ... Ale tu prosim nerobte hon na carodejnice. Vyspelost hraca ako aj jeho postoja k hre je samozrejmostou obcas podrypnut ale aj pochvalit.
Takze zacnite sa tu bavit o veciach o hre a nie o blbostiach ci niekto zlatkuje viac alebo menej, je to kazdeho osobna vec a vysledok v hre je vzdy aj tak o zapale dosiahnut vysledok a spolupraci v tyme hracov.
 

DeletedUser

Hosť
Svet je pekný v tom že každé spojenectvo dokáže dobyť ktorémukoľvek spojenectvu top hráčov.. Už sa potvrdili Lamka aj Smažiak že zlatky na tomto svete zas až takú hodnotu nemajú... Otázka je koľko vydrží Paradise v ohnivom strede..

Chýbajú tu také dve top spojká ktoré by ešte zamiešali karty, bol by to potom v celku veľmi zaujímavý svet..

Toto je len môj sugestívny názor hráča čo hral viacero svetov vo viacerých krajinách. Nesnažím sa nikoho uraziť ani nič podobné.. Sám sa považujem za priemer na SK grepe. Preto ma aj prosím berte že len vyjadrujem svoj názor a neútočím na nikoho
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
Presne tak je tu len 5 takých ostrieľaných spojek ešte by sa ich zišlo zopár
 

DeletedUser5239

Hosť
Neviem čo táraš :D Mna nikto nedobyl a pokial viem tak aj smažo ma ešte mestá :) Nevieš ako to bolo somnou tak nehvoor :) Ja o mestá len tak nerpichadám musím mať na to velky dvovd alebo srandu :D Ak neičo chceš napíš do ss a ja ti poviem ako to bolo :D
 

DeletedUser3947

Hosť
aj ja chcem vedieť ako to bolo, keď o mestá neprichádzaš :))
 

DeletedUser5239

Hosť
Poroadne som si s vas vystrelil :) Aspom časovať by ste sa mali naučit :) Minutové rozdieli k olke ? :D Nabuduce budem topiť :) Roskrikoval si že som dostal ban a podobne veci :D Ban som nedostal :) Len ma to už nebavilo že ste mi nemohli zobrať mesta ked ste tam mali prevahu:D 17 ročné decko ktoré vedie alli :D Hraju na kvantitu a nei na kvalitu :) čoskoro sa rospadnete :D Iank Ked bude nabuduce na nás Hu tak zoberte aspom neake mesto a neplačte na fotku :D
 

DeletedUser3947

Hosť
jednou správou ako si sa vyfarbil :D
-načo časovať keď tie tvoje mestá aj tak padli...Len ma to už nebavilo že ste mi nemohli zobrať mesta ked ste tam mali prevahu. Toto je starašne zaujímavý dôvod :D :D...tak si nám tie mestá radšej pustil, čo? :))
-prebrali sme 7 miest pokiaľ dobre rátam a dnes ešte dáke padnú :)
-otvorene si priznal, že máš/máte u nás špeha
 

DeletedUser5239

Hosť
:D bari bari :) Keby chcem tak ubranim všetky :) Lamkačik len tak mestá nedava a dobre to poznáš s Rho :) Na rho si sa mi prosíl aby som ku vám prestupil ked som končil a povec že to neni tak )
 

DeletedUser3947

Hosť
neviem, možno som ťa pozval ku nám, ale prosil, to ťažko :D ..
a už sa to zvrháva na pokec dvoch hráčov, ja som chcel len reagovať na tú tvoju 1 správu :))...
 

DeletedUser5239

Hosť
lebo si povedal somarinku :D Vieš dobre že by som neprišiel o 7 miest :) To ti do havy nemože isť :) Mám dalších 8 :) Dneksa bude 9 :)
 

DeletedUser

Hosť
Poroadne som si s vas vystrelil :) Aspom časovať by ste sa mali naučit :) Minutové rozdieli k olke ? :D Nabuduce budem topiť :) Roskrikoval si že som dostal ban a podobne veci :D Ban som nedostal :) Len ma to už nebavilo že ste mi nemohli zobrať mesta ked ste tam mali prevahu:D 17 ročné decko ktoré vedie alli :D Hraju na kvantitu a nei na kvalitu :) čoskoro sa rospadnete :D Iank Ked bude nabuduce na nás Hu tak zoberte aspom neake mesto a neplačte na fotku :D
No ja si myslím že spojenectvo ktoré dlho vydrží ja Hlavne GOF a práve o RL si mylslím že dlho nevydržia ved sa pozri ste prvý v obrancoch a s akým náskokom takže prepokladám že na Vás stále niekto robí HU zatial držíte ale navždy nebudete chvíľu som aj chcel ísť ku vám ale som rád že som tam vlastne neni ešte že ste mali vtedy nábor OFF
 

DeletedUser5239

Hosť
:D Ani by sme ťa nezobrali :) AKo si si všimol do Ruthelsu idu hrači ktrí sa neboja hrať D Na každych svetoch sme branili boli na nás Hu a napor sme vydržalia tešili sa s vyťastva :) Ruthles navždy :)
 

DeletedUser4342

Hosť
No ja si myslím že spojenectvo ktoré dlho vydrží ja Hlavne GOF a práve o RL si mylslím že dlho nevydržia ved sa pozri ste prvý v obrancoch a s akým náskokom takže prepokladám že na Vás stále niekto robí HU zatial držíte ale navždy nebudete chvíľu som aj chcel ísť ku vám ale som rád že som tam vlastne neni ešte že ste mali vtedy nábor OFF

myslíš zle. Ak si pozrieš históriu, tak na každom svete od Lambdy, kde sme boli my a oni, to bolo vo finále vždy medzi nami dvoma. boli sme aj spolu aj proti sebe, momentalne sme súperi, ale RL tu bude do konca tohoto sveta, s tým sa musíš zmieriť
 

DeletedUser5539

Hosť
Chlapci nerobme unáhlené závery že kto vyhrá :D Výťaz možno ešte ani nezačal hrať tento svet :D :D A lamka k tebe-ved posledné 6 mestá čo si prebral boli buť bez spojenectva alebo to boli vaši hráči.. Staty neklamú. O mesta si prišiel preto lebo si bol preč niekde na ryby si išiel či čo :D Tak nerob zo seba teraz veľkého pána ked na to nemáš :)
 

DeletedUser5239

Hosť
Bol som na dovoelnke :) A nezapal soms i dovolenku :) Spravilsom si skratak žartik :) O mestá som prišiel :) Ano ale ešte stále som tu :)
 

DeletedUser5539

Hosť
Tak najprv než začneš písať veci že ste/si z tých najlepších tak už dobi poriadne mesto a nie svojich preberať.. To vie každý.
 
Hore