Kaviareň sveta Upsilon

DeletedUser5239

Hosť
:) nebojs a mestá si vime prebrať aj sám :) Hrači končili tak osm si emsta zobral je na tom niečo zlé ?
 

DeletedUser5539

Hosť
Na tom nieje nič zlé, len tie tvoje reči vyzerajú ako keby si dobyl pol sveta a pozriem staty a tam samý dobytý rutles..
 

DeletedUser5239

Hosť
Darklord poviem ti k tomu len tolko :) Ruthls nikto nedobije :) Aj ked sme pod stalimi utokmi nepadneme !! žiadna alli neni tak zhohrata ako ruthles :) Su ešte dve alli Flakaren a Lamy :) Na každych svetoch čo sme hrali sme zo začiatku branili kedže top 10 spojok sa nás chcelo zbaviť ale karta sa obratila po pár mesiacoch :) A ver tomu že to bdue ja tu :) ešte budete o nás počuť haf :)
 

DeletedUser

Hosť
:D Ani by sme ťa nezobrali :) AKo si si všimol do Ruthelsu idu hrači ktrí sa neboja hrať D Na každych svetoch sme branili boli na nás Hu a napor sme vydržalia tešili sa s vyťastva :) Ruthles navždy :)
Ja sa hrať nebojím a som rád kde som je to super partia...
 

DeletedUser5239

Hosť
Ja ti to neberem :) V nosferatu máš určite super partiu poznám od tial Melancholíka super chalanisko .
 

DeletedUser

Hosť
Aliance, která je roztroušená jak skleróza si myslí, že to překlepe do divů v takovým zdraví, že by mohli o ně i zabojovat... hmm. Uvidíme. :) No, vždycky se může s konkurencí něco stát. Tempo hry je na to dostatečný.
 

DeletedUser

Hosť
Ja ti to neberem :) V nosferatu máš určite super partiu poznám od tial Melancholíka super chalanisko .

Nie len Melancholik aj všetci ostatný sú super či už pri podpore alebo pri rôznych akciách... :) a zapájajú sa všetci na forko nie ako v nejakej velkej ali ktora je už full tak tam pišu len traja hráči a aj to je len vedenie a druhý sa nich len priživujú ked majú v meste povstanie
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Jj v Gof to tak je :)
No neviem ako to tam u nich chodí ale mestá si udržať vedia každý deň sa pozerám či niekto odnich z top 5 členov nestratil mesto a zatial ani raz som si to všimol malého hráča im preberú ale umenie prebrať velkého hráča tak ako bol prebraný Smažo... ;)
 

DeletedUser5239

Hosť
Inak na začiatku si prosíl aby si mohol s ním hrať teraz sa mu vysmievaš ?:DDDD
 

DeletedUser5366

Hosť
lamka ty si tu jedno jedine prijebane decko ktoré sa pchá každému do riťky pred tým na sigme co vsetko si vystriedal ty INTERNET HERO? a ani v Ruthless dlho nevydržiš :) ano vysmieval lebo nevie hrat :))
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5239

Hosť
:) hahah vtipalek :) ked som ja začal hrať tak ty si ešte mame s cecipa pil kavu :D Nenavažaj sa do mna :) Som okolko lepší že by si mi mal vykať :D Na Rl si neotvaruj tu tvoju masnu chrapu :) Lebo prídem ešte aj na sigmu :)
 
Hore