Kaviareň sveta Upsilon

DeletedUser5540

Hosť
No vieš poslal by som útok z ďalšieho mesta a nemusel by si dávať reset... A nedržíme ho u nás nasilu vidí že sa u nás spolupracuje ...
 

DeletedUser5540

Hosť
Tak to nehraj a sem už nepíš nehráš tu takže dovidenia...
 

DeletedUser5553

Hosť
Nechápem čo tu stále riešite, ako keby to tak nebolo vždy že zlatkári dlho nevydržia? Tak isto to bude aj tu.. Veľa spojenectiev tu nevydrží, uvidíte. Preto NAVŽDY "Gates of Fire." Spojenectvo s najpestrejšou budúcnosťou. :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Jj gof vydrží podľa mna dlho :) a ja si možem písať kde chcem co chcem ty ma vyháňať nebudeš
 

DeletedUser5334

Hosť
Kurnik, kde som sa to dostal, píše teda poúča ma tu hráč ktorý po 2 útokoch resetol?? Veľký človek si ty. Hraš tento svet? nehráš, rozplakal si sa a skončil si, odchod, tam hraj sigmu či čo a tam si aj píš. Že sem vôbec ideš niečo napísať keď si resetol po 2 utokoch.
Dovi dopo ani neodpovedaj na túto správu prosímta a zamysli sa nad sebou. :)

Ďalší čo rieši zlatkárov... pane bože je to súčasť hry už sa spametajte a neriešte to.
Keď na zlatky nemáš tak nemaj, nikto sa do teba nestará či si kupuješ alebo nekupuješ zlatky, keby si kupuješ tak sem ani slovko nenapíšeš a teraz nemaš tak nikto nepíše tebe že si neni zlatkár tak ty nepíš na zlatkárov, proste je to súčasť hry tak ako je jazda alebo senát..
DETI.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
ty tiez uz nehras sigmu a tiez tam vypisujes kraviny tak sa tu nerozkrikuj
 

DeletedUser5366

Hosť
ano po dvoch útokoch ty si dostal ban ty frajer 2 zbehli k gof benoo záhadne si zapol dovolenku ostal som tam sám !
k particke som nechcel ist a ku gof urcite nie tak co som mal robiť ? a vidim ze som sa v tebe splietol radšej si hon ego na tvojich zlatkaxh aj tak do mesiaca skončíš lebo nebudeš mat čas ty tragéd dúfam ze vás Ruthless alebo gof zničia , ťažký frajer si :-¥
Miro zasa si mal pravdu aj všetci ostatný nabudúce dam na teba a ľudom uz nebudem veriť jeať :))
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5181

Hosť
to sa hádate o hre ? :D nemáte iné starosti ?
ticho závidím
 

DeletedUser2496

Hosť
To je už len zábava, čítať tu 39 strán vašich drístov...Sa spamätajte už niektorí, zemeguľa sa netočí len okolo vás a vašich zlatiek.
Myslím že táto hra by mala byť o zábave, no vy si tu viac nadávate, urážate a ponižujete sa pred druhými.

Píšte si to radšej v hre do SS a túto kaviareň nechajte inteligentným ľudom čo si chcú pokecať o normálnych veciach a nie riešiť vaše zlatky či vrtochy.
Nikoho nás to tu nezaujíma, už to konečne pochopte
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

Melancholik

Member
Trolerko nezabúdaj na tých čo sme prebrali my ale to už je mimo vec trocha :)

Radšej toho nechajme kedže aj tak každý bude hovoriť o svojej pravde :)
 

DeletedUser2704

Hosť
tak teraz mimo vašej témy ... kedy sa budú dať získať tie denné ocenenia? ako veľmoc dňa , útočník dňa atď
 
Hore