Kaviareň sveta Upsilon

DeletedUser1720

Hosť
nasa celebrita sa tu prestala chvastat tak uz je tu ticho no :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja môžem za seba povedať že som prišiel o tri mestá dneska takže je to také prázdnejšie u mňa :)
smiley_emoticons_kaffee2.gif


Zatiaľ sa držím prvý v útočníkoch aj v obrancoch takže to som rád :) Partia je perfektná
smiley_emoticons_cuinlove.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Hosť
Nie ruthless. Hrám za flegmatikov. Miro vieš ako to je :) Jedno mi dobyla Auriel a dve Podprsenka
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser

Hosť
to sú spoluhráči, ja som mestá iba ovozdal
smiley_emoticons_smilenew.gif


Chcel som trochu zavtipkovať no asi sa nepodarilo
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser1720

Hosť
no prislo mi divne zeby ti zobrali 3 mesta to preto taka divna otazka :D
 

DeletedUser5334

Hosť
Paradajs a ty si už aj dobyl nejaké mesto??? lebo všetko ti len prenechali Martinpalec a takto, možno tak 2 mestá si dobyl tvl.. A chváliš sa že si prvý v utočnikoch?? preboha, keby nemám 5 dnový ban som stále prvý a aj teraz mam o 1000 utočných menej takže do 2 dní som pred tebou a to som 5 dní nehral, vtedy predtým som mal ešte naskok 4000 pred tebou.. :)
 

DeletedUser5181

Hosť
Smažiak ale to je tvoja chyba že si dostal ban :) prečo sa naň stále vyhováraš ? keby, keby, keby...
ja som hneď na druhý deň po začiatku sveta odišiel na 8-dňovú dovolenku a dosť som sa prepadol - vôbec mi nevadí že nie som ani v prvej 100 :) ide skôr o to kam sa dostaneš ku koncu sveta so spojkom s ktorým si užiješ kopu srandy a tímovej hry a nie predbiehať sa na začiatku sveta kto do toho viac vrazí ten bude top
bezradny.gif
 

DeletedUser5334

Hosť
Otázka hodín, v útočníkoch už 2000 rozdiel v útočníkoch :)
Dans netuším kto si, nič o tebe neviem, hráš vôbec? nechcesami to čítať je to dlhé.
A vóbec neviem paradajs čo si stebou píšem keď končíš :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
tak kebyze sem tam pozeras grepostats alebo niake statistiky tak by si vedel ze Dans je jeden s najlepsich hracov na rho ... o mne si tiez na sigme pisal ze ani nevies ci vobec hram a pozeraj kde som teraz .. smaziak ty si ubohy ...
 

DeletedUser

Hosť
Otázka hodín, v útočníkoch už 2000 rozdiel v útočníkoch :)
Dans netuším kto si, nič o tebe neviem, hráš vôbec? nechcesami to čítať je to dlhé.
A vóbec neviem paradajs čo si stebou píšem keď končíš :)

smazo, ty musis byt nezvycajne lenive hebedo, ked ti je tazke precitat 4 riadky :D ;)
a gratulujeme ti vsetci, ze mas v utocnikoch uz 2000 rozdiel v utocnikoch... :D budes mat aj v obrancoch niekedy aspon 2000 rozdiel v obrancoch? :D . ked uz nic z teba, tak aspon ze si stastny no :D good for you
 

DeletedUser

Hosť
Nedá sa mi nevyjadriť. Prešiel som si cele fórum a prišlo mi to akoby si ,,veľkí,, chlapci riešili svoje komplexy a cele sa to toči okolo jednej osoby. Je to ako s autami. Čím ma chlap menšie pero tým si kúpi väčšie auto. Aby si to kompenzoval. Tu je to priam exponenciálny rast: menšie pero tým viac zlatiek si kúpim :D A potom si tu vyhadzuju na oci ja mam viac bodov, nie ja by som mal viac keby som nemal ban… Sutazivost je fajn ale toto? Forum ma byt o niecom inom, preto tu asi nechodi vela ludi… Taktiez grep. Mal byt o hodnotach a style hry ktory preferujes. Stabilita, napomocnosť, tímovi duch…
Povedzme si na rovinu kolko hracov by ostalo v GoH keby sa nebali ze ich Smaziacik a Artasko obsadia? A take moje male prirovnanie. Grepolis je ako zena a randenie. Môžeš zvolit pomalsiu cestu a zaroven naročnejsiu, dvorenie, hry a nakoniec dostanes tu sladku odmenu v podobe sexu. ( pre tych co nepochopili tak je to grepolis bez zlatiek ) alebo tu ľahšiu a rychlejsiu. Kupis si rohipnol a hned vhupsnut na to. Ale prečo? :D (hra so zlatkami) . Ak mam pravdu tak po tomto pojde na mna zo 20 utokov :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja poviem za seba posledný komentár.

Skončil ti ban a stále si bol prvý v útočníkoch. Potom som ťa predbehol pri preberaní hráča Alex911. V tom čase tretí hráč rebríčka. Mestá od Martina Palca som mal dve lebo končil a niekto ich prebrať musel. V deň keď som na tomto serveri zobral dovolenku som mal dvakrát toľko bojových bodov ako ty a je mi jedno čo povieš. Ja som hral pre spojenectvo a pre hráčov zo svojho okolia. Daroval som tri mestá a preberal som tam kde to bolo potrebné, podporoval som a útočil. Hral som sa tak ako som vedel a zabavil som sa. Nepotrebujem si tu nič dokazovať iba ma zarážali tvoje veľké slová aký si dobrý a lepší ako ostatný už od RHO a tak ako tam, tak aj na Sigme a tak aj tu skončíš a zalezieš. Strúhal si formu že hráš pre spojko a týždeň na to sa ti spojko rozpadlo. Machrovať machruj keď na to budeš mať a budeš mať aspoň z časti môj rešpekt. Takto si ho nezaslúžiš a kľudne povedz že ti na tom nezáleží ale malo by. Táto hra je o tom, hrať tak aby si mal rešpekt u svojich spoluhráčoch aj u tých ktorý hrajú proti tebe a aby si sa snimi vedel zabaviť. Ja som svoj cieľ už dokázal, kto prišiel somnou do kontaktu vie ako hrajem a to mi stačí. Držím všetkým hráčom na tomto svete palčeky aby sa zabavili a odreagovali sa :)

S pozdravom vás zdravý Dávid. :)
 

DeletedUser

Hosť
Dnes som sa nalogoval na tento svet aj ja. Čítam tu príspevky niektorých a je to hamba..

Smažiak
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


Nadávaš hráčom ktorých nepoznáš.
Nádávaš hráčom čo už na SK grepe niečo uhrali a dokázali.

Kto si ty? Hráč čo dotuje Innogames a má širokú prax v resetoch??
 

DeletedUser1720

Hosť
to co tu napisal paradise mozem 100% potrvrdit skoda kamo ze som to tu nepotiahol stebou a martinom dlhsie ale cas nepusti :(
 
Hore