Kaviareň sveta Psí

DeletedUser1158

Hosť
Zdravím, tak ako ste spokojný so svetom PSÍ ?
Ubehlo vyše mesiaca od spustenia a svet pomaly začína naberať na obrátkach :)
 

DeletedUser5665

Hosť
Ja som sa na Psi vykaslal lebo na chi to mam lepsie rozohrate:D
 

DeletedUser1158

Hosť
Dlho si teda nevydržal :D (netreba brať všetko vážne)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
andrej ani vasi najlepsi hraci dlho nevydrzali :) esteze vas bari drzi nad vodou :)
 

DeletedUser1158

Hosť
Tak to že mali málo času na hru a iné dôvody ja neovplyvním :)
Píšeš to ako keby hral u nás len jeden hráč, prepáč ale toto bola ešte zbytočnejšia citácia ako tá moja.
 

DeletedUser5665

Hosť
No tak ja som sem isiel hrat lebo som myslel ze po rozpade mamlasov na chi to bude kratky proces ale nabralsom druhy dych tak tuto to uz nemalo zmysel:)
 

DeletedUser

Hosť
andrej ani vasi najlepsi hraci dlho nevydrzali :) esteze vas bari drzi nad vodou :)

Aby som ťa vyviedla z omylu, ja som neodchádzala z toho sveta z dôvodu, že by sa mi u nich v ali nepáčilo. Odišla som z osobných dôvodov ktoré nesúviseli s nikým z nich a ani nijak s hrou, z dôvodu aby som sa vyhla niečomu, čo už som zažiť nechcela. Ešte raz zdôrazdňujem čisto len o z osobných dôvodov. Chalani sú a boli fajn a budem rada, ak sa ešte niekde na nejakom svete spolu stretneme, či už ako spojenci, alebo ako nepriatelia.. :p
 

DeletedUser1720

Hosť
andrej samozrejme ze tam mate kopisko skvelych hracov ale bari proste vynika od vsetkych

shamrock jasne ja by som grep tez nechal z osobnych dovodov len som trosku poukazal nato ze sa sily pomaly ale isto vyrovnavaju
 
Hore