Kaviareň sveta Psí

DeletedUser5239

Hosť
Ja si mýslím že Phantoms su ešte stále dost dobrý určite maju kvalitu.. ale aj uvidíme ešte a Rodinka užasnich maju velku kvalitu ... A určite ich to oslabilo ked skončila aj Shamrock,Aersto a Amater navždy .. Ale barino to tahá a mýslím že hra inu ligu momentalne ako my ostatny. Je čas ho dobehnut :D
 

DeletedUser1158

Hosť
Je to teraz dosť vyrovnané to nepopieram, ten svet ešte bude zaujímavý.
A títo traja skvelý hráči nás trochu oslabili to je pravda,ale čo sa dá robiť.
Tak bari si ide svoje no :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
no neviem ci by na neho niekto mal ... aj z inych svetov ... mozno ja tak rok a pol do zadu :D
 

DeletedUser5665

Hosť
dobyvanie je hovadina:D tam treba mat 200% podporu spojka a ja vacsinou tak ochotne nenajdem:D
 

DeletedUser4786

Hosť
To je práve,že presne naopak,keď dobývanie trvá 8 hodín mesto kľudne dobyješ aj sám keď sadneš večer ale pri vzbure potrebuješ aby ste útočili viacerý na mesto alebo keď sa brániš čo pri dobývaní sa kľudne ubrániš aj sám ale musíš byť stále aktivní.
 

DeletedUser5366

Hosť
12 h to trvá a grepuj ja som si na sigme občas vystačil aj sám a nepotrebuješ až tak veľa podpôr keď ysadnes pred nb a Trenčan má pravdu stačí mat útok byt online a nikto ti nesadne do mesta mne za celu dobu zobrali 2 mesta a to som ich mal od seba 7-8h :D
 

DeletedUser5665

Hosť
ja hovorim o braneni:D vzdy mi hned na zaciatku dakto sadol s kolkou do mesta a znic sam 1500 bir po mesiaci hrania so spojkom ktore si setri zapalky na boh vie co:D
 

DeletedUser5366

Hosť
v auguste by mal byt novy svet fajne aj ked pôjdem len for FUN asi
 

DeletedUser5660

Hosť
v auguste by mal byt novy svet fajne aj ked pôjdem len for FUN asi

Na CZ začíná v pondělí Dobývání .. :)
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser5366

Hosť
Neviem moji kamaráti tam uz nehrajú takze tam neprídem najskôr
 
Hore