Kaviareň sveta Gamma

DeletedUser

Hosť
Prvá láska chutí najlepšie...

Čo také dodať ku Gamme.
Prvý Grepolis svet a hneď všetky získane úspechy, či na tomto svete, alebo v rámci celého Slovenského Grepolisu.
Dobrá rýchlosť a ešte lepšie spojenectvo Gates of Fire.
Jedná vec sa stále nemení, to že GoF počas svojej najväčšej slávy bola jedná veľká rodina.
Ale aspoň sa tam supportéri nenudili, keď som im stále nahlasoval urážky, nadávky na moju osobu, alebo iné veci.
Bola to zábava tam hrať až do konca, keď po skončení dovolenky začali na mňa nejaké lamy útočiť :D čo mali desatinu bodov ako ja, to ma trošku pobavilo.
Síce, koniec nebol podľa predstáv, ale tak čo už, všetko raz nejako skončí.


Všetkým, čo tam ešte zostali želám nech sa im darí a hlavne nech nezabúdajú na to, že je to len hra, v ktorej nejde o život a že ju hrajú hráči, ktorí sú v reálnom živote ľudia z mäsa a kostí ako aj Vy.


S pozdravom,


LancelotSVK
 

DeletedUser2189

Hosť
smola je smola:D keby si nebol tak daleko,tak ti poslem podpory
 

DeletedUser1318

Hosť
ja nikdy nepitam o podpori.nneviem preco ale nechce sami
 

DeletedUser2675

Hosť
neni si sam ani ja nepitam nik neutoči som v kludnej oblasti vsade okolo cervene mesta
 

DeletedUser2189

Hosť
ja tiez nie,mam 37 miest deff,takze utocnikov mam velmi rad:)
 

DeletedUser

Hosť
Veru, tresky nejako rastie v rebríčku, rada si spomínam ako sme sa navzájom kedysi pretekali v rebríčku :)
A že nechcú na vás útočiť? kaktus, možno ti vyšpehovali mestá a po deffkárovi sa im moc nechce ísť a tresky je svojim štýlom hry už známy, v zásade vždy všetko zvládol sám pokiaľ bol pri compe a pamätám si, že keď som mu písala SS, či niečo odo mňa nechce, tak nikdy nechcel nič a potom som zistila že mal podpory od luckzlosera :D On skrátka nemohol dopustiť, aby chránila zadnicu ženská :p
 

DeletedUser2189

Hosť
co uz s nim:D mne mesta nemozu vyspehovat,mam tam vyse 600 000 minci:p
 

DeletedUser2675

Hosť
ja mam v mestach aj nad 2 000 000 :) pekny vecer

a slecna sa uz nejeduje namna??dneska som bol v ba ale ked mas namna tazke srdce tak tak...
 

DeletedUser1403

Hosť
čau treskač a to mate v tych jaskyniach tak malo ,ja mam okolo 7 000 000 minci
a pozdravujem support
ahoj milačik teba som dlho nepočul ani nevidel
 

DeletedUser

Hosť
Prišli srandisti z LIONS :p
Iw ja viem, že sme spolu havarovali na opustenom ostrove a vychovali 40 malých Lionsov, na to sa nezabúda, že áno :D
Tresky, nabudú ce sa ozvi, ja sa na nikoho nikdy nehnevám, to nevieš?;)
Iba ty si mi vždy žral nervy, na teba sa ťažko dalo zvyknúť. A zároveň sa bez teba nedalo hrať ;)
 

DeletedUser2189

Hosť
ja som v zivote nevidel utok na mna od LIONS [to bude tym,ze su odo mna asi 5 mori:D] skratka ani neviem,kto vlastne v LIONS je,pretoze moje imperium je hlavne v 63 a 64:p iwsten,ked ti to mesto dobyju,tak mas po jaskyni aj so 7 000 000 mincami:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1403

Hosť
dakujem kaktus ani ja som o tebe ešte nepočul ani neviem prečo by som na teba mal utočiť ked som ta zbadal len tu ,nevidim žiaden dovod prečo by mi mali dobiť mesto:D
THIEF draha potešilo ma že sisi spomenula na naš let stihačkou a tie orgie že 40 liončanov chzbaju mi tie stare časy
 

DeletedUser

Hosť
Naše fórum zvyklo byť po večeroch parádne. Téma: chlapi a ženy samozrejme. A potom to išlo. Ty, martin rehak, lclm, tresky, luck a ja a koneeeeec :D
lclm povedal raz, že by chcel ženu s kontom Paris Hilton a prednosťami Pamely Anderson... už si nepamätám prečo som mala nosiť kvoli nemu na hlave arabskú šatku, myslím, že preto že bol ženatý, ale uvažoval nad mnohoženstvom či ako :D Tiež je nezabudnuteľné, ako som na grepomaps urobila našu mapu vzhľadom na GOF a BSP select + Alfu a Lucj mi tam dokreslil lietadielka, panáčikov a tanky a skončilo to príbehom ako ja s iwom odlietame z bojiska na stíhačke... fakt haluze :D
Tiež nebolo zlé, keď ma tresky totálne vytočil a ja som vám zdrhla a založila som ally s Consolem :D Ten chalan do poslednej chvíle neveril, čo robíme :D :D :D
Ako spomienok je milión a fakt mi chýbate :)
 

DeletedUser2675

Hosť
inak ani nam moc nechybas lebo ty si zvikla burcovat hračov a to sa mi nepačilo!!! teraz je klud a pokoj mi zijeme v mieri zo vsetkymi mame celu mapu "zeleenu",dobry diplomat ako vzdy :))))

ps:dako tu je mrtvo :D :D :D
 

DeletedUser2189

Hosť
no takych je vela... ja mam tiez par z mojich zaciatkov,ale tie su dlhe,takze nebudem spamovat:D iwsten,nemyslel som,ze by ti mali dobyt mesto,ja len ze kebyze by si povedzme nahodou nebol doma a niekto by ti to mesto zobral,tak by v jaskynke nasiel pekne prekvapko:D
 
Hore