Kaviareň sveta Gamma

DeletedUser

Hosť
chcem nieco k trhu :preco si myslite ze pytat viac ako ponukat je spravne? ja som este nic nepredaval za pomer 1:1 naviac ma vie pobavit take ponuky 1:3 a viac to by som musel byt aky zufaly na nakup niecoho tak nevyhodneho normalny rozumny dava cenu 0:9,8,7,atd tie vase blbe ponuky akurat upchavaju trhovisko aj na niekolko dni ja nemam problem predat do par minut

toto je trhovy mechanizmus ako v demokracii ponuka a dopyt pokial je niekto ochotny platit aj pomer 1:3 je to jeho problem ako vravi ares staci nastavit aby ti to tie ponuky neukazovalo a ver mi ked sa svet viac rozbehne tak aj tieto ponuky pojdu za rozumnu dobu ako na bete
 

DeletedUser1350

Hosť
ach no dik to by ma nenapadlo tak skoro pouzivat trh ako sklad clovek sa stale uci :-D

tak som to vyskusal :-D dal som tam vymenim 5000 toliarou za 15 000 dreva :-D 1:3 viac sa nastavit nedalo :-D a zufalec sa nasiel :-DDDDDD
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
problem trhu nieje podla mna aj ja obcas prijmem sialenu ponuku ako pomer ked to potrebujes skratka to urobis takze nevyhodne ponuky su casto dlho na trhu ale aj tie sa casom uchytia :)

07spider07 obcas je lepsie mlcat ako napisat nieco taketo nepotrebne :)
 

DeletedUser1450

Hosť
ok skipi :D ale to sa neda vydrzat nemam koho prebrat bo su okolo mna spojenci alebo aly s ktorymi mame pakt tam kde mozem niekoho preberat mi prebrali mesta... takze je tu NUDAAAAA ! :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Zaujímavé

Je zaujímavé, že LancelotSVK opustil svoju vernú alianciu Gates of Fire(alebo ho vyhodili) a založil spojenectvo The Beginning of the End(začiatok konca). Bol by som rád, ak by sa k tomu vyjadril. Inak Lancelot gratulujem k tomu melónu
 

DeletedUser

Hosť
sice viem svoje ale dam sem len tolko opustil alianciu sam a zalozil nove spojko nikto ho nevyhodil
podarilo sa mu pripojit k nasmu klubu co bol jeho ciel uz dlho :)
a ostatne sice viem ale to je jeho sukromna vec tak nech napise on
 

DeletedUser

Hosť
ja sa chcem zas vratit k tomu systemu dobyvania, ked ma niekto vyvolanú prvú fazu povstania, posielam podporu? a utok az ked ma druhú fazu? dobre tomu rozumiem?
 

DeletedUser

Hosť
Ak ma spojenec v meste vyvolanu vzburu a ty ho chces ochranit, tak mu posli podpory. Ak chces pomoct dobyvatelovi tak posielaj utoky.
Je jedno ci je prva alebo druha faza. Radsej to sprav v prvej aby si to stihol.
 

DeletedUser

Hosť
Ako tak pozerám tak gama skapala :D
Sa chcem spýtať na situáciu na game (ak nikto nebude schopný odpovede tak sa budem rozprávať sám so sebou :( :D)
 

DeletedUser1450

Hosť
aaaa juraj ty si so mnou v aly? :D a situacia? to neviem prdatory s*ru UW s*rie a tak dalej :D:D
 

DeletedUser

Hosť
jj no...
podla mne dostupných informácií sa BSP Select a knihfts of crusaders spojilo s GoF a idú spolu proti bývalým spojencom-LIONS...
ale neviem, z lions ma vyhodili skôr ako som si to overil :D

a ešte BSP kaká :)
(podceňujú moje načasovanie :D)
 

DeletedUser1249

Hosť
gamma ide volako dolu vodou ale bavi ma sice ma 3 krat dobyli
 

DeletedUser

Hosť
hm myslím že gama spolu s epsilonom sú jediné svety kde ma dobyli ale ja ich hrám ďalej :D (no nemôžem si predsa dovoliť nebyť na nejakom sk svete :D) ale ono ma to presunulo len o pár ostrovčekov... dokonca to (takmer :)) ani nezmenilo more :D

hm ale asi nikto z gamy čo sa do nej porádne vyzná tu nechodí :( (musel som otravovať skipiho princeznú :()
 

DeletedUser

Hosť
gamma je jediny svet kde sa mi dari... a mozna sa mi bude darit aj na zete :D
 

DeletedUser1857

Hosť
na gamme sa nič nedeje :/ nikdo na mna neútočí okrem jedného, ale ten len chce moje mesto :D
 

DeletedUser

Hosť
júú aj mne chce jeden ujo zobrať mesto...
hm mám už asi tretie povstanie od neho OL zatial poslal raz... :D
 

DeletedUser1857

Hosť
mne nechce ujo, skor jeden sopliak mladší a sprostejší ako ja :D
 
Hore