Kaviareň sveta Gamma

DeletedUser19

Hosť
Zakladám tému kde si môžte pokecať o novom svete.

Poprosím vás - v rámci slušnosti, bez urážok, nadávok, osočovania a spamu. (tiež tu neriešte iné svety)
 

DeletedUser

Hosť
haha ares tesim sa na boje na nasom ostrove nech bude sranda :)
 

DeletedUser

Hosť
kavárna bez spamu je jen přelud:) ale všeho moc škodí:) ted je potřeba zjistit jak to jde s rychlostí tři..
 

DeletedUser19

Hosť
Mňa by skôr zaujímalo, či je aktívna morálka. V nastaveniach sa o tom nič nepíše a Inno ju už na väčšine nových svetov aktivuje.

viktor: z tých bojov asi nič nebude, bohate mi stačí jeden svet. Zrejme si iba počkám na koniec ochrany, vymlátim si na niekom vojsko a končím.
 

DeletedUser

Hosť
No vzhledem k tomu, že my jsem teď dostali v CZ verzi na novém světě i aktivní morálku, tak předpokládám, že ji dostanete i vy. Ale to jen tuším... :)
 

DeletedUser19

Hosť
To tuším aj ja. Už len kvôli tomu by som na Gamme nechcel hrať. Dobré by však bolo vyjadernie niekoho z GT, asi by bolo lepšie spýtať sa v správnej sekcii :D
 

DeletedUser

Hosť
na game sa aj ja len vysantim staci mi to co musim stavat a behat na bete a to mi pribudaju mesta uz nejak dost rychlo (nestazujem sa ) na alfe a game len skusam veci na bete hram :) tot vsio
 

DeletedUser

Hosť
Nový systém dobývání měst = systém který je na Betě a ted i na Gammě. Starý systém je na alfě.
 

DeletedUser

Hosť
Nešťastná formulácia...:(
(Máme nový produkt = taký ako druhý, čiže nový je oproti jednotke?!.... No uznaj!)
 

DeletedUser

Hosť
nepomahaj budes silnejsi jak on ak chces suroviny tak zautoc
 

DeletedUser1350

Hosť
chcem nieco k trhu :preco si myslite ze pytat viac ako ponukat je spravne? ja som este nic nepredaval za pomer 1:1 naviac ma vie pobavit take ponuky 1:3 a viac to by som musel byt aky zufaly na nakup niecoho tak nevyhodneho normalny rozumny dava cenu 0:9,8,7,atd tie vase blbe ponuky akurat upchavaju trhovisko aj na niekolko dni ja nemam problem predat do par minut
 

DeletedUser19

Hosť
Ak ti tie ponuky vadia tak si zadaj maximálny pomer a nebudeš ich tam mať vôbec.
Mnoho ľudí využíva trhovisko aj ako "náhradný sklad", to znamená že zadáš nevýhodnú ponuku a suroviny sa ti zo skladiska presunú na trh, vďaka čomu zabrániš pretečeniu skladu napríklad počas noci.
 
Hore