Kaviareň sveta Gamma

DeletedUser

Hosť
a co ? :p nechapem co tym chces povedat ze si jeho brat to mame ta teraz obdivovat ?
 

DeletedUser1857

Hosť
More 65 už kompletne ovládlo spojenectvo Vlčí klan, ktorý neexistuje ani 2 týždne :)
 

DeletedUser

Hosť
A to je kde? Volakde na kraji mapy kde mas mesto a hovorís ze to tam ovladate? :D
 

DeletedUser2675

Hosť
neviem prečo tuto kaviaren nezatvoria
podla mna uz skrachovala :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Ked sa nudis atk mozes pomoct ostatnym hracom pisanim prispevkov napriklad sem, sem. Alebo mam aj ine konkretnejsie veci. Radi tvoju pomoc uvitame. ;)
 

DeletedUser2675

Hosť
ja som na vazne pisanie neni iba na howadinky :D
ale dakujem za ponuku mozno ju raz zoberiem,ja mam totiž zakazane pisat na verejne forum,sice aj na nase v hre
 

DeletedUser

Hosť
samozrejme a nezabudni napisat kto ti to zakazal a tu aspon ostatni vidia preco :D
Si jeden z najlepsich hracov gammy, ale pisat si s tebou je utrpenie :D
 

DeletedUser1403

Hosť
a načo je tato kaviaren šak ani kava ani zakusok nič ani drobne vam nenecham
 

DeletedUser1403

Hosť
to by ani nevadilo ak by to bolo zablokovanie pristupu sem tak to nevadi lebo aj tak tu nikto nechodi a ja už tiež nepojdem čaute toto forum je nudne
 

DeletedUser

Hosť
wrrrrrrr, nudnym ho mozu robit maximalne hraci, ktori ho ignoruju.
Ja som tu casto, ale obvykle len citam a vsetko na co ste sa ma kedy pytali iw, som vedela vdaka tomuto foru.
Nezahadzuj jeho prinos :)
 

DeletedUser

Hosť
ked sa mu nepaci,nech sem nejde,ale podla mna je forum len prinosom pre vsetkych.podla mna je tu zabava.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
on sice je v LIONS akademi, ale to sa o chvilu zmeni :)
Tresky, prestan pisat, ze sa nudis, to by ma skutocne mrzelo. Ako som pisala, treba urobit akciu a nuda ta prejde. GOFakom treba dat odvetu :D
 
Hore