Kaviareň sveta Gamma

DeletedUser

Hosť
hm xi xi.. som si s ním písal a prestal odpisovať keď som napísal že katy sú kaka-be fuj jednotky že či ich musí posielať... :D
a čo... ešte som mu natrepal že som pod ochranou uja :connie: :D ale on ho chce zbiť :(
ale neviem či je to ujo alebo sopliak... nepýtal som sa :D
 

DeletedUser1857

Hosť
ja som sa ani nepítal, kamarát mi vravel že je to jeho spolužiak
 

DeletedUser1318

Hosť
ja uz gammu nehram....znicili ma tam a zasa ma stale nicia a tak...
 

DeletedUser1857

Hosť
Kedy sa bude dačo diať?

Mohlo by sa už na gamme aj dačo diať :/ všetci len bodíky zbierajú ale žiadne boje :/

Aspoň ma teší moje ocenenie Vládca ostrova :D
 

DeletedUser1857

Hosť
Tak na mori 54 možno, no na 65 nič :) len osadzujeme celé more, a hladáme koho dávať :)
 

DeletedUser

Hosť
inac si dost hlupy ze sa chvastas ze mas multiucet :) len tak dalej
 

DeletedUser1857

Hosť
Áno som hlúpy, chvastám sa že mám multiúčty, a napadlo ťa také niečo akože sme 2 osoby na jednom pripojení? a aby sme tu nespamovali forum z 2 nickov, a aby tým neboli ovplvnené ankety, sme na tomto, teda heslo mám len ja a tej druhej osobe to len zapínam


2. Osoba je môj brat

PS: Prečo je zlé písať s mäkčeňmi a dĺžňami?
 

DeletedUser

Hosť
nie nie :-D mna neoblafnes mne je to osobne fuk :D a preco spamovat kazdy ma pravo sa vyjadrit ci ten "druhy" nema vlastny nazor ?
 

DeletedUser

Hosť
Je to mulťák :D
To poznáme, bratríčkovanie :D
Cau wotan, zdravím ;)
Co nového na gamme?? :D
 

DeletedUser

Hosť
:-D co nove na gamme co ja vem :-D spytaj sa nekoho kto tomu tam vladne :-DDDDD a co beta ta nudna ako alfa???
 

DeletedUser

Hosť
Nemachruj, ked si v prvej ally :D
Tak beta ma uz svoje smerovanie jasne dane.. a nastastie to tempo nie je az take skapinajuce ako na alfe..
Chaos stupa do vysin slavy a nepriatelia utekaju, pouzivaju ako obranu dovolenku a RESET a pripravuju nas o bojove body :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
vidis :-D kde na gamme stale mame dost nepriatelov :-D navyse na bete je najmenej hracov :-D
 
Hore