Kaviareň sveta Achilles

DeletedUser

Hosť
sultán nie je určite nadšený tým, že ľudia hromadne odchádzajú zo svetov. obzvlášť kvôli nikomu ako je skipi.
bude pomenej euráčikov ^^

a skipi by mal dostať ban, kým sa nenaučí používať diakritiku a interpunkciu. mňa totiž ne-sku-to-čne zaujímajú tie jeho výroky o rešpekte, ale je to skutočne nečitateľné.

a skipi ukážem ti kúzlo: skipi ;)
 

DeletedUser

Hosť
Skipi, ukaž mi kde jsem Tě urazil?:) to že jsem vyslovil svůj názor na Tvůj odchod z achilla může být jen těžko urážka, ale klidně si postěžuj adminovi, mě je to fuk..
Sneko, lidi odcházejí ze sto a jednoho důvodu, a my nejsme Ti kteří by měli tyto důvody analyzovat.. to je na provozovateli hry, aby si zařídil běh svět tak aby lidi hra bavila
 

DeletedUser

Hosť
ja sa nepotrebujem stazovat adminovi :)
ale neustale narazky ironicke aky som hrac a ze utekam alebo ze neviem hrat iba ked mam mega aliancie a podobne mne osobne staci
moj odchod z achilla bol taky aky bol zucastneny vedia preco a ako dohody a dovody boli hlavne cez skype a ten mi este citat nikto nedokaze takze tak spolu sme este nehrali tak nehodnot aky som alebo niesom hrac ako sa chovam alebo nechovam ako utekam alebo ako si stojim za svojim slovom nic o tom nevies

su rozne druhy urazok a narazok to vies sam velmi dobre takze teraz sa nehraj na to ze jejda sak ja nic a ked nahodou chod sa stazovat
poznam par prikladov ked niekto vyslovil svoj nazor na teba alebo tvoju cinnost a boli z toho problemy nie urazky nazor takze zase dvojaky meter
 

DeletedUser3472

Hosť
tu na tomto svete je riadna nuda..žiadny poriadny útok márne čaká človek
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak to je naozaj dokaz ze nam beriete jedno mesto za druhym... to snad nie je mozne..
tesim sa az pridem k tebe blizsie..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3472

Hosť
ironizovať si môžeš kolko chceš,ale ja ked niečo tvrdím tak dôkazy mám... nie ako ty :p
 

DeletedUser3132

Hosť
Za co nam zabanovali Istara? rad som cital jeho odpovede na Snekove blbe poznamky...
 

DeletedUser

Hosť
Pôvodný text som zmazal lebo moje príspevky nie sú moje lebo boli
"zmoderované" prípadne zablokované........

si tu píšte sami gumáci :-(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
tak na účte peto852 hodnosť dostanem tak akurát zablokovaný... a ani nemienim tuna byť tak dlho ako skipi... a mimochodom to nieje vôl ale veď neboj na Prírodopise sa budete učiť ako taký vôl vzerá...
 
Hore