Kaviareň sveta Achilles

DeletedUser4379

Hosť
Hej no :) a 2 korunky by bolo dobre :) Vyhráš normálny svet a vyhráš aj svet hrdinov :)
 

DeletedUser4452

Hosť
a potom by si bol iný pán..:) a potom by sa vytvoril svet pre výhercov svetov hrdinov..:) ak by ich bolo viac..:D
 

DeletedUser3213

Hosť
Tie korunky by som bral :)
Ešte je 450 hráčov čo majú aspoň jedno mesto :)
Keď klesne počet hráčov pod 300 malo by sa začať 1 mesiacové odpočítavanie. Ale niesom si istý keby to tak bolo bol by som veľmi rád :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Ale ked ako tí hráči padnú pod 300 začne mesačé odpočítavanie a to sa zastaví ked zase bude viac ako 300 hráčov na svete?
 

DeletedUser3213

Hosť
Nechce sa mi tam proste hrať :)
Stát proti presile a vidieť že TOP hráči útočia ako besný nieje nič moc, pozerať ako padajú naše daktoré lamky,

Oni tam majú okolo 20 TOP hráčov a ty tam stále hrajú. My máme 5 Top hráčov hráme stále ale nieje to nič moc.

Proste tento svet je preto o ničom lebo 2 kvalitné aliancie majú spojenectvo a viete potom ako to vypadá
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja som tiež rád vzburu mal, ale naučil som sa tam aj na dobývanie. Keby bola vzbura zase by sa to niekomu nepáčilo :) Na svete hrdinov by malo byť to čo som vravel. Kým 1 spojenectvo neovládne celý svet. To by hra trvala okolo tých 5-10 rokov ak nie viac :D Dosť náročne by to bolo. Alebo by tam mohli dať viacej divov nie 7 ale dajme tomu 15 niejaké slavné mesta by sa stavali ako divy
 

DeletedUser

Hosť
takto dlouhá hra nikoho nebude bavit:) svět který trvá déle než 12-15 měsíců vždy ztrácí šťávu
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak to máš pravdu :) Toto tu trvá už pomaly 22 mesiacov. Ale ja tam hrám pomerne kratšie.
Treba to dajako ukončiť. Nedalo by sa tam hore poslať správu o tom že Achiles sa skončí keď bude menej ako 300 hráčov a začne odpočítavanie ? Nespravia s tým niečo vývojári hry?
 

DeletedUser3213

Hosť
Vymyslia super svet. A nevedia ako skončí. Mali ešte počkat z tým svetom a potom dať komplet nastavenia. Aj kedy to skončí.
Možno to dali nashvál, skončí to vtedy keď už nikto hrať nebude. Tým ziskajú aj veľa € :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Na wiki je písane ;)
"Na Svete hrdinov bude podmienená aktivita hráčov kvôli pokračovaniu sveta. Ak klesne počet aktívnych užívateľov pod 1000, začne konečná fáza hry. Počas 4 týždňov budú môcť hráči ešte bojovať, v hre bude zobrazený odpočet a po jeho vypršaní sa svet uzavrie a skončí."

Hráčov máme pod 500 na svete. Neviete o tom dačo ako to vyriešiť. Mohlo by už začať to odpočítavanie. Svet trvá už vyše 21 mesiacov .Hráči čo tam hrajú by skončili a počkali na nový svet a tam by sa nahrnuli. Bolo by to celkom dobré :)
 

DeletedUser

Hosť
sorry za spam a možno to čo sa spýtam už je napísané.

Bude niekedy nový svet hrdinov? Ak hej nakedy to je plánované ? Ďakujem
 

DeletedUser4786

Hosť
Nebude,už ani tento není svet hrdinov,však preto už aj všetko čo tam bolo navyše dali aj na ostatne svety.
 

DeletedUser

Hosť
škoda, bola by sranda keby sa niečo podobné ešte vymyslelo ale aj s koncom a vylepšeniami inými
 
Hore