Kaviareň sveta Achilles

DeletedUser4786

Hosť
To ty ja neviem povedať....myslím si že to nevedia ešte ani Inno jako to skončí a Hyperborea tak isto to by ma tiež zaujímalo kto výhra ale tam skôr asi ten kto bude mať najviac stavebných bodov ale tu na Achillese skôr ten kto bude mať najviac bojových bodov alebo útočných....
 

DeletedUser3213

Hosť
Tie stavebné body by som bral na tomto svete, Elita by vyhrala ak by ostalo všetko tak ako je
 

DeletedUser4786

Hosť
len to pochybujem že to tak skončí,myslím si že niečo vymyslia ako to skončí môžno že aj divmi....
 

DeletedUser3213

Hosť
Nakoniec ani jedno s toho nebude, nikto ešte nevie ako to celé skončí
 

DeletedUser4786

Hosť
ale ste si tam medzi seba pustili mále dieťa,ELITA sa len vnútorne rozpadne,11 ročnému decku dáte tie najsilnejšie účty ako-guzmanus,97dodo79 a potom sa neni čo čudovať,pred tým keď to mal pravý guzmanus dobre hral a bol verný ELITE a dostane to decko a hneď vás zradilo jak mu začali PM preberať mesto a už sa natlačilo k ným,ja keby som bol vo vašom vedení tak by som toho *****ka rýchlo dostal že by si už grepolis nezahral nikdy ale vaše vedenie to ma zrejme na háku,mali by ste ho aspoň nahlásiť že hra za 3 účty
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja som vo vedení ale nemám veľké práva, kordinujem len útoky na M56 do ostatného sa nestarám, ale tak isto mám nervy nato a veľké nervy, s toho že tie mesta nám padajú ako hrušky, dodo nevie ako má brániť tak sa mi to zdá, nemá ani 1 full mesto kde by mal zápalky alebo birky, pritom je to také ľahké, časovanie a čas, nemám na tieto lamky náladú, preto tam čoskoro končím zopár miest a už sa tam neprihlasím
To iste guzmanus, ako píšeš bol u nás a išli útoky už ho niet išiel do PM, ale už útočím na neho tak uvidím čo s toho bude dačo som načasoval tak vypadá to že prejdem
 

DeletedUser4786

Hosť
dodov účet je už celý stratený prípad,videl som všetky jeho mesta v horšom stave som ešte účet nevidel kto ho mal je úplný amatér ale ani sa nečudujem keď že tam chodia ale 3 hráči a hrajú na jednom účte tak sa neni čo čudovať
 

DeletedUser3213

Hosť
Práve preto tie mestá som aj ja videl a viem v akom stave ich mal dačo by som k tomu napísal viac ale škoda slov
Už ma to tam absolutné nebaví ale musím to tam dohrať ku tej 100vke
 

DeletedUser4786

Hosť
ved pokračuj,čo necháš iba tak spojich spoluhráčov teda už len pár keď že moc veľká aktivita tam neni
 

DeletedUser3213

Hosť
Ved práve, že aktivita nič moc, my tam aj tak veľku šancu už nemáme pomaličky dohrávame, niektorý končia iných rozoberajú, ostatok neaktívny, ale ešte bojujeme možno tak aktívne 15, o niekoľko mesiacov sa možno aj rozpadneme ako Elita a budú s nás mesta duchov alebo podaktorý pôjdu k PM
 

DeletedUser4786

Hosť
Marshall my sa nehádame len diskutujeme aká je situácia
 

DeletedUser4786

Hosť
jak všetko dopadne tak ako ma tak pôjdem hrať za ELITU,už sa to vybavuje
 

DeletedUser3213

Hosť
Teším sa :) guzmanovi dobýjame mesto ale joj útokov na olku tam ide dosť :D fakt dosť mýtických a všetkeho možného všetky tvori čo existujú tam posielajú od lietajucích slonov ku grifinov.... cez SS dačo napíšem o tom ak chceš
 

DeletedUser4786

Hosť
jak sami to ešte podari dnes tam dostať tak ty napíšem
 

DeletedUser4452

Hosť
Marshall tu ti odpovedám na tvoju otázku a o divoch na Achilovi: myslím si, že škoda, že ich tam nedali.
1. pritiahlo by to tam viac hráčov
2. bolo by to super nie, že som naj hráč medzi naj hráčmi, nie? :)
a odmenou by mohla byť napr. červená korunka do profilu, alebo 2 korunky, alebo čo ja viem čo..:)
ale tie pravidlá by mohli trocha sprísniť..:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Ja by som pridal buď inú korunku alebo ocenenie Víťaz sveta hrdinov a tam by bol tej ujo a by držal 2 zemegule :)
 
Hore