Kaviareň sveta Achilles

DeletedUser3472

Hosť
hmm...zaujimave ako Omnium Sanctorum vyhlasovali ešte svojho čase na Palantíre že nebudu paktovať s nikým iba bojovať..a lala už maju pakt s PM bohvie ako dlho...asi sa ich zlakli a obsadzuju si radšej pokojne dalej lamky..pff
 

DeletedUser

Hosť
este svojho casu ja som tam to riesil ........ to ze sa dame na achillese s niekym do kopi myslim ze bola len otazka nudy aby sme mohly bojovat proti niekomu inemu ... s PM sme pokial viem nemali nikdy otvorenu vojnu ?? zato spolupraca sa na v minulosti vyplacala ..... tak neviem naco narazas ??
 

DeletedUser3472

Hosť
eh nudy ? ak ste sa nudili mali ste ist po PM myslim že by im to ani nevadilo..myslim že skor pojneho prežitia sveta to bol dovod ....
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak ako darí sa vám dlho tu nikto nič nepísal, treba to tu oživiť :D
 

DeletedUser3213

Hosť
:D no :D ak by sa nám tam rozbehol tak to by bol daľší člen do našej partie :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Do Elity, ja tam ešte hrám
Je tam celkom dosť aktívnych hráčov
Ale podľa mna to tam Elita už pravdepodobné nevyhrá, stoja proti 2 top alianciám úplne sami, omniu a post majú top hráčov, hráči ktorý sú dobre rozohraný a majú veľa skúsenosti, myslím že ked padne Elita, tak si to Post a Omniu rozdajú mezdi sebou, to je jedna možnosť a drúha že to nechajú tak

Ale však uvidíme ale ešte sa to tam bude dlho naťahovať kedže je to nekonečný svet
 

DeletedUser

Hosť
pekne to mám radosť keby že sa omnium spoji svami hned ako ste zrušili pakt s post morten tak by bola elita vo vyhode :) ........ riešili sme túto dilemu a ja som sa priklanal viac k vašej strane kedže som poznal spojko aj hráčov z bety :) ale aj zase v post morten ich bolo dost a boli super parta :) .
 

DeletedUser3213

Hosť
To som tam ešte nehral :D
Ale myslím že sa Omnium s nami nespoja ani Post, ale keby sa spojili boli by sme v dobrej výhode a už by boli len 2 spojka Omnium a Post
Elita by prešla do K Omnium a potom by len začali vojny, bitky o územia

Ale to sa nikdy nestane :D ale aspon by sme svet trošku urýchlili
 

DeletedUser3213

Hosť
Hrá, hrá :D ja sa tam ešte zabávam ako tak :D ale pomaly tam končím ešte okolo 14 miest a mám rovných 100, potom to tam ukončím alebo budem pokračovať ? fakt neviem
 

DeletedUser

Hosť
no tak pred tým sa omnium volalo kronos :D ... preneseny nazov ze bety :D ......no podla mna už dosť hráčov skončilo od kedy sa začal achylles
 

DeletedUser4452

Hosť
Hrá, hrá :D ja sa tam ešte zabávam ako tak :D ale pomaly tam končím ešte okolo 14 miest a mám rovných 100, potom to tam ukončím alebo budem pokračovať ? fakt neviem

ja som to hral legendárny jeden deň, potom som sa na to vykašlal..:)
 

DeletedUser3213

Hosť
Hrám za Elitu, a tak či onak tento svet sa skončí vtedý keď jedno spojenectvo ovládne všetko čo sa bude dať
A tak či onak my to nebudeme, berú nám mestá rad za radom, máme tam takých hráčov že....:(
Je mi s toho smutno, nie kvalita ale kvantita, som zhrozený.
Je nás tam okolo 60, ale len 20 hráčov sú fakt hráči, je ich tam škoda, sú na zlej strane
Ak nezačneme dačo robiť postupne nás preberú ako nič, hranice padajú hráči nevedia ako hrať,majú 50 miest s toho nikde nemajú full birky proste celé zlé

čest tým vynimkám, škoda že sú na zlej strane, keby sa tých 20 hráčov, keby oni prešli na stranu PM alebo Omnium, ostatok by sa rozobral a potom by začala ta pravá vojna o celý svet
 

DeletedUser4786

Hosť
ja si skôr myslím že svet skončí keď počet hráčov klesne pod 300....
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak ano to je tiež pravda, ale to som len taky príklad dal :D
457 hráčov tam je čo majú 1 mesto, ostatok zvyšných 16 majú 0 bodov

Takže na koľko to odhadujete ? kým bude pod 300 hráčov ?
 

DeletedUser4786

Hosť
myslím si že tak 3 mesiace z odpočítavaním najviac 5 viac asi nie,do leta to asi nevydrží ale ktovie ale skôr si myslím že nie
 
Hore