Kaviareň sveta Achilles

DeletedUser3132

Hosť
na achilovy ked mas vyskum tak aj budovy ruca ale vnormalnom len hradby
 

DeletedUser3132

Hosť
ale ked chces niekoho nasrdit ako ja na achilovi tak to vyuzijes :D
 

DeletedUser3231

Hosť
Informácia pre hráčov čo si myslia že som sa resetol preto, lebo som to nezvládol..chlapci a dievčence resetol som sa preto lebo tento svet hrdinov je iba strata času..kto tvrdí opak,tak ma oči zakryté šatkou štvorspolku v ktorom mu je tak vynikajúcne :D jedno by som chcel vidieť a to je keby v tom svete ostali iba hráči toho spoločnstva..čo potom??? by ste sa tam pojedli navzájom :p toš moje vysvetlenie a názor :cool:
 

DeletedUser1720

Hosť
sneko robte cosi na tom svete HRDINOV to uz neni mozne ze ked vzdy u vas prejdem OL ani sa nesnazite tie mesta zachranit
 

DeletedUser

Hosť
zostresoval? ty vieš o čom píšeš?lebo ja nie...

A klikol si si na odkaz, čo som pripojil?
Asi v strede stránky je veľmi podobný príspevok, čo som napísal tesne pred mojím resetom :)
No a tvoja reakcia bola, čo stresujem. No človeče moc Ti to nepáli ^^

miro9991:
Si veľmi zaujímavý sused, evidentne aktívny. Dnes si sa stretol s odporom pri preberaní mesta, tak aby si vedel:
To boli len moje podpory.. totiž u nás je banda neschopákov, ktorá to asi ďaleko nedotiahne.
Schválne sa moc nezapájam to akcií proti Tebe, prečo, to Ti možno dôjde aj samému :)
 

DeletedUser1720

Hosť
no trosku my to dochadza :D ... no zapodporovat mesto ktore preberate viete ale ked ma vas hrac OL v meste tak 1000 biriek pohodlne staci na udrzanie dobyvanie :D
 

DeletedUser3231

Hosť
sneko neviem prečo prečo tu pletieš dva svety...a ten tvoj prispevok kam speje theta patrí do koša ... no nič zalez radšej do svojho domčeka a nevystrkuj rožky :)
 

DeletedUser

Hosť
Miro9991:
Na spojenecké fórum chodí dokopy 5 ľudí a aktívnych je, ako som to rátal tak 35%
Proste nie je čo riešiť, ak si sám nepomôžem, tak druhým pomáhať je zaťažko, lebo to nepadne na úrodnú pôdu.
Lepšie je sa vyhovárať, aký je ten svet pomalý a je to svet lám, prípadne na štvrospolok - že Vili
Ja to vídím tak, že tí, čo prehrávajú vždy idú na nový svet a tam si to užívajú s výhodou počiatočných podmienok.
 

DeletedUser3231

Hosť
stále melieš iba svoju politiku,ale aj taký musia byť..a už sa nevujadrujem,lebo ma zablokujú za spamovanie :)
 

DeletedUser

Hosť
Ty si dajaký samo-nasie*ací typ Vili nie? Postol som ti tu link, že sme sa celkom zhodli vo vyriešení situácie a už tvrdíš že tu meliem svoju politiku.
Tu si každý melie svoju politiku, však sme na grepolis fóre a to,
že je na každom svete nerovnováha a neaktívny hráči je fakt a nie "moja politika".
Vždy hrám v ally, ktorá ťahá za kratší koniec, ale za to si nemyslím, že moje príspevky ťa nie sú hodné.
 

DeletedUser

Hosť
Ale prečo meliete stále o štvrospoloku??!! Ved sme v nevýhode nás je len 400 a ostatný sú proti nám!! Mi by sme mali smútit....:cool:
 

DeletedUser

Hosť
a co maju vsetci proti stvorspolku :) clenovia nam stale klesaju novych neberieme ;) ja neviem ved sa treba posnazit ano mne sa paci chodit aj 15 hodin OL ano ja kludne pojdem aj proti moralke 30 a podobne koho to nebavi nieje drzany nasilim nieje to proti pravidlam alebo nicomu inemu je to o sikovnosti nieco take pripravit a realizovat pocul som casto to nejde a to nepojde ale to ja nepoznam ;D
 

DeletedUser1720

Hosť
smolino uz viem

skipi tak teba ta hra mozno bavi ale co niakych hracov co su utocne typy tak pre nich je to nuda a ked vravis o tom nasilim predsa niektory hraci su vrny svojim alianciam
 

DeletedUser

Hosť
tak a mna zas bavi toto nemozeme vzdy vyhoviet kazdemu bohuzial :) nikdy neulahodis kazdemu nikdy neuspokojis vsetky chute tak to je pozri kopa tych ludi mohlo urobit vlastnu ally s vlastnou strategiou vlastny navrh toho ako ma SH ist mohli to dosahovat vlastnou hlavou vlastnou silou predsa tu nebuem len pre to ze niekoho to nudi sa menit ja alebo moje zamery alebo moje plany ja niesom zabavac alebo co aby som robil kazdemu program dna ja som mal nejaku viziu a tu som sa snazil naplnit nechapem co je na tom :) kazdy jeden v tejto hre mohol urobit to co ja alebo nieco ine kazdy ma rovnake sance ja som ani nikoho nenutil nasilim bolo to len schopnosti pospajat spravnych ludi spravne ally dat ich dokopy a skusit to kazdy jeden uzivatel grepu mal tu istu moznost to spravit ja niesom spravca sveta alebo niecoho aby som udrziaval hru zaujimavou ja som hrac a hram to co chcem ja to co sa mne paci :)
 
Hore