Jaký bůh je podle vás nejlepší?

Nejlepší bůh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    243
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
hej hej ja mam uz okolo 250 pegasov ako pohotovost a ked som pozeral simulator 25hradby plud veza urobi to riadnu show :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám v obĽube Zeusa.
Šťastne a veselé praje fifa:candle2:
 

DeletedUser1450

Hosť
ja mam vsetkych a basta :D kazdy je na nieco dobry mam 5 miest takze sa tesim na toho noveho boha :D
 

DeletedUser

Hosť
Pre niekoho je dobry zeus pre 2 hera a tak dalej vsetci su silny ako pre koho

____________

Vojna sa končí, ale moja armáda je večná."(Marcus Aurelius)
 

DeletedUser

Hosť
no podla môjho názoru každý je v niečom výnimočný ale to je len môj názor :connie:
 

DeletedUser

Hosť
:sledge: :firework:
podla mna Aténa má dobré obranné jednotky
 

DeletedUser

Hosť
Som utocny hrac,preferujem utok...Takze asi hera ! Ale zaus ani poseidon niesu najhorsi...A Atena s ochranym kuzlom je ties dobra...

Kazdy boh je na nieco dobry a na nieco horsi,ma vyhody ale aj nevihody...
Ja davam hlas here !!!
 

DeletedUser

Hosť
Aténa

Héra je tiež dobrá. Má obrannú ale aj utočnu.
Ked ale niekto začal neskor tak mu radim Atenu.
Jeden 15000 hrač na mna zautočil asi koli surkam a ja som mal 2700 bodov a z 20 holpitov, 2 mantikoratov a 310 jazdcov mu ostali 2 jazdci.
:(
Som zvedavý na Hádesa
:eek:
:D
:p
 

DeletedUser

Hosť
Héra je tiež dobrá. Má obrannú ale aj utočnu.
Ked ale niekto začal neskor tak mu radim Atenu.
Jeden 15000 hrač na mna zautočil asi koli surkam a ja som mal 2700 bodov a z 20 holpitov, 2 mantikoratov a 310 jazdcov mu ostali 2 jazdci.
:(
Som zvedavý na Hádesa
:eek:
:D
:p

Preco Atenu ? Ma iba ochranne kuzlo,patronka-to ty da malo vojakov
 

DeletedUser

Hosť
Všetci hovoríte o Aténe ako o obrannom božstve pre boha veď ona je úžasná aj v útoku...Hrdinská moc... vec na nezaplatenie niekedy... Kto začal neskôr odporúčam Héru... :)
 

DeletedUser

Hosť
foxi ale to je jedno útočné kúzlo... jej jednotky (toto nevem ako vyvrátiš) sú dobré len na obranu... teda pri zvýšení slobodnej populácie aj na útok...
:connie:
 

DeletedUser

Hosť
-Ja jednotky nestaviam........Teda iba v malom pocte(ked sa nudim) ale max. 10 kentavrov a 5 pegasov
 

DeletedUser

Hosť
ja nestaviam kentaurov.. teda staviam ich iba na alfe... pegasi preletia na iné ostrovy bez prepravky... takže si ma získali :)
:connie:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja to nevyvraciam, ale je veľmi dobrá do útoku a náhodou kentaurov vo väčiom počte používam aj na útoky + jazda a bojové vozy dobre dopĺňajú strelecký útok a na nečakané prepady po ostrove lahoda :) ale čisto obranná určite neni... :) a čo sa týka začiatku neskoré fakt skôr héru... :)
 

DeletedUser

Hosť
ja mam heru lebo ti da suroviny:santa1: a oslabi nepriatelov
 

DeletedUser

Hosť
Aténa

Preco Atenu ? Ma iba ochranne kuzlo,patronka-to ty da malo vojakov

Mne nejde o kuzla ale o myt. jed. Kuzla su my na prd. Jediné ktoré tak použivam su mudrosť a hrdinská moc.
Atenine myt. jed. su naj.
Beru málo priazna a dobre sa snimi brani.
 

DeletedUser

Hosť
Kuzlo Hrdinska moc je mozno super.

Na Ateninych mytickych jednotkach sa mi nepaci prave to ze su obranne. V utoku su nepouzitelne a v obrane tak isto. Lebo sa daju poslat iba do mesta, ktore ma Atenu.

Vyuzitie maju take ako napisal Skipi.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore