Jaký bůh je podle vás nejlepší?

Nejlepší bůh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    243
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
asdasd

Tak ja teda athéna je najlepšia tie nahodné jednotky su tám dobré ale aj tu obranu pre inými bohmi ale je aj pekná celkom:)
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja teda athéna je najlepšia tie nahodné jednotky su tám dobré ale aj tu obranu pre inými bohmi ale je aj pekná celkom:)

:D
inač tie náhodne jednotky ti vraj môže dať len tie ktoré máš vyskúmane :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dik za upozornenie ved aj tak mám vyskumane všetko tak mi da aj z pegasov ne
 

DeletedUser

Hosť
nwm možno :) ale asi musíš spĺňať požiadavky :) a musel by si mať šťastie :D
 

DeletedUser

Hosť
podla mna zo zaciatku hry je najlepsia hera v neskorsej dobe hry jednoznacne zeus
 

DeletedUser

Hosť
Áno Boh sa dá zmeniť ale stratíš všetku priazeň čo si mal našetrenú :D
 

DeletedUser

Hosť
A zabudol si dodať že aj jeho mýtické jednotky ktoré si mal v dedine :cool:
 

DeletedUser

Hosť
Ano můžeš, ale jak už bylo psáno výše - při změně boha ztratíš veškerou přízeň i vytrénované mýtické jednotky.
 

DeletedUser

Hosť
Ešte k tomu výberu boha. Podľa mňa by si mal každý hráč vybrať boha podľa svojho ,,štýlu života,, v Grepolise. Napríklad hráči, ktorí často útočia, by mali uctievať Dia, pre výhodu v útoku. Alebo tí, čo až tak často neútočia alebo sú často napadnutí inými hráčmi, by mali uctievať Héru. Ako sa spomína vyššie, hráč môže zmeniť hrací štýl, a vybrať si boha, ktorý by mu vyhovoval. :)
 

DeletedUser

Hosť
Útočiť na hráčov s približne rovnakým počtom bodov by si mal začať asi keď budeš mať 1000 bodov, no je to na tebe. Ja som začal úzočiť asi pri 700. No každý hráč je iný, takže si zvoľ moťnosť, ktorá by ti vyhovovala.
Obrana-Héra
Útok-Zeus
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore