Jaký bůh je podle vás nejlepší?

Nejlepší bůh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    243
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím,

jaký je podle vás ten nejsilnější bůh? Jako v každé anketě i zde pište příspěvky jen v případě, že k tomu máte co říct, příspěvky jako "volil jsem Dia" nebudou tolerovány a budou trestány.

S pozdravem Mauricius,
Grepolis Team.
 

DeletedUser19

Hosť
Každý boh je dobrý pre iného hráča, keby bol jeden najlepší tak by všetci mali toho, nie?
Ja som zvolil Dia pretože má možnosť zničiť 10-30% nepriateľových jednotiek pred útokom a to sa mi zíde pri dobývaní nového mesta.
 

DeletedUser

Hosť
V začiatkoch preferujem Héru, pre možnosť rýchleho prísunu surovín a jednotiek.V tom pomôže aj Harpyja so svojou rýchlosťou a nosnosťou lupu. Takže nateraz: Héra je môj favorit.
Neskôr podľa situácie:( keď na mňa zaútočí Zeus zmením na Athénu zabráni božskému útoku)
 

DeletedUser

Hosť
ja sa rozhodujem medzi diom a athenou....zeus ma dobre utocne jednotky,ale dost drahe,zatial co athena je vyborna na obranu....
 

DeletedUser73

Hosť
Asi budem za Poseidona kedze sa casom bude vojna odohravat krizom krazom cez moria.Ziskat nadvladu nad morom bude asi vyhoda.
 

DeletedUser

Hosť
pravdepodobne to bude zeus kedze preferujem boj na susi....

ale niekto tu spominal ze sa to da v priebehu hry zmenit....co je na tom pravdy ???
 

Crony

Administrator
Je možné zmeniť boha počas hry, ale tým stratíš všetku priazeň ktorú máš...ale aj táto možnosť prináša zaujímavé prvky do hry .-)
 

DeletedUser50

Hosť
héra...... zdajú sa my najprijaznivejšie....podmienky pre hru akú chcem hrať
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som poopraviť hráča *Ares*. Božskú silu na zničenie armády môžeš použiť iba, keď na teba cudzí hráč útoči. Takže pri dobývaní miest to asi moc nepomôže.
 

DeletedUser19

Hosť
Chcel by som poopraviť hráča *Ares*. Božskú silu na zničenie armády môžeš použiť iba, keď na teba cudzí hráč útoči. Takže pri dobývaní miest to asi moc nepomôže.

Škoda... Asi si teda zvolím Athénu a použijem 10% silnejšie jednotky pri útoku. To už mi pri dobývaní pomôže.
 

DeletedUser

Hosť
Bacha keď budeš útočiť na Héru, ONA Ti tých desať percent môže zrušiť.
 

DeletedUser

Hosť
Poseidon mám ho na EN-grepolise má najsilnejšie mýtické tvory (Hydra,Kyklop)
a má aj dobré vlastnosti ako rozbúrené more potom zemetrasenie zníži to opevnenie o 1-3 stupne v dedine na ktorú útočíte
 

DeletedUser

Hosť
Určite bude zaujímavé, ak neskôr zmením boha.. no pre začiatok je Héra pre mojich obyvateľov to najlepšie :D
 

DeletedUser

Hosť
u mna to vyhrava ZEUS na plnej ciare - jasne ze na dalsich mestach opacim vsetkych bohov
s11332.gif
 

DeletedUser

Hosť
Herá Je Jednoznačná Volba Harpye Medúzi.

Bozské Sily Ako 100% Rýchlejsia stavba v kasárňach.

A Este aj 10% Oslabenie Nie Sú Nazahodenie !
 

DeletedUser

Hosť
Ja si volím Héru. Nech mám v meste kamošku.
S babou si budem predsalen lepšie rozumieť.
Tí chlapskí bohovia sa mi zdajú nejakí nevrlí.
:p
 

DeletedUser130

Hosť
velmi silne zvazujem Heru, pretoze Meduza ma porovnatelne charakteristiky ako Mantikora, dokonca by som povedal, ze v obrane je silnejsia ako Mantikora .... pritom je lacnejsia ako Mantikora

a tiez u Hery nie je na zahodenie 50% zvysenie produkcie surovin a 100% zvysenie produkcie v kasarnach ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore