Jaký bůh je podle vás nejlepší?

Nejlepší bůh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    243
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím,

jaký je podle vás ten nejsilnější bůh? Jako v každé anketě i zde pište příspěvky jen v případě, že k tomu máte co říct, příspěvky jako "volil jsem Dia" nebudou tolerovány a budou trestány.

S pozdravem Mauricius,
Grepolis Team.

Ja si bohov mením podľa potreby.Už som mal všetkých aspoň 10 krát.
 

DeletedUser

Hosť
Pre začiatok Héra.Ja mám päť miest a v každom iného:) A kedˇbude Hádes tak aj toho.Mám ho na Anglickom....
 

DeletedUser

Hosť
Na začiatku Héra, potom ...
v utočných mestách: Zeus, Poseidon
v obranných: Héra, Aténa

PS: Neviete či sa náhodou nechystajú niekedy zaviesť nejakého nového boha ??? :) Ares-Hades by to oživili :D
 

DeletedUser1249

Hosť
ut mal byt davno hades nevim preco neni

 

DeletedUser

Hosť
zdravim, co je pravda na tom ze ked mam v 1 meste atenu tak nemozem posielat napr pegasov na podporu do miest kde uctievaju ineho boha?
 

DeletedUser

Hosť
Uplne vsetko. :)
Mesto moze byt podporovane len jednotkami rovnakeho boha.
Ak este nemas v meste ziadneho boha, tak moze byt podporovane jednotkami roznych bohov.
 

DeletedUser

Hosť
diky :) dobre vediet :gtree: ajked tato informacia ma velmi nepotesila:( ale co uz narobim :D
 

DeletedUser

Hosť
no jak pozeram tak hadesove myticke jednotky sa mi zdaju 100x silnejsie ako ostatne myticke postavy o_O :confused:
 

DeletedUser

Hosť
A kde si ty videl Hadesa?

Kerberus je silnejsi kyklop. O trochu slabsi ako Pegas a nevie lietat.
Erinia je o trolilililililinku silnejsi prakar ktory vie aj lietat.

Mozno to uz hraci vedia, ale pre istotu:

Hrdinska moc a priaznive vetry nemaju vplyv na myticke jednotky. Ale tuzba ano.
Podla simulatoru tuzba ovplyvnuje aj myticke jednotky a aj namorne jednotky.
Takze taktika dat tuzbu na vlastny namorny alebo myticky utok kvoli ochrane pred kuzlami je uzitocna len v kritickych pripadoch alebo vobec.

Nevedel som kam to dat, tak som to dal sem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
dobre kaslat na hadesa :Dwolfy v davnejsom prispevku si napisal ze keby ziadny hrac nezrobil chybu tak by hera porazila kazdeho boha o_O a to si jak na to prisiel ? :D:connie:
 

DeletedUser

Hosť
Normalne. Rozmyslal som, predstavoval som si to v skutocnosti a urcite to je v reali vyskusane.

1 boh vs. 1 boh vyhra vzdy Hera
To je take jednoduche ze to vie kazdy.

Pri suboji
2 bohovia vs. 2 bohovia
To uz je zlozitejsie.

No a pri hracovi ktory ma vsetkych bohov je uz taktika ina. Tam ide o myticke jednotky a orientaciu mesta. Investovanie priazne do konkretneho boha uz nie je take efektivne a kuzla jedneho boha sa daju pouzivat aj na mesta inych bohov.

Hadesa som este ako boha
1 vs 1
neporovnaval, takze neviem.
 

DeletedUser

Hosť
tak ale keby sa stretla hera napr proti atene myslim ze harpie nemaju sancu proti pegasom... ich cena je pomerne vyrovnana, sice harpie zaberaju menej populacie ale to nevadi... a este naroky na chram ma pegas kus vacsie...:santa1:......no ale beriem to tak ze atena by sa iba branila :D lebo v utoku to je ziadna slava...:sledge:

a teraz budem pisat kus odveci :D no chcem sa spytat ze co mi treba na zalozenie 2 mesta? okrem osidlovacej lode? lebo v agore mi pise ze "kulturna uroven 2" a potom "Mestá 1/2" a pod tym mam nieco ze 0/3
ci to uz mozem zalozit nove mesto alebo...mi treba usporiadat nejaky mestsky festival alebo olympiadu? o_O
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ak by sme uz mali bojovat, tak Atena urcite sposobi Here mensie skody ako Hera Atene.
Neviem kto by utocil harpiami na pegasov ale vobec ani netreba na Atenu utocit. Hera rychlejsie dobyje ine mesta a bude mat dostatocnu presilu. Atena to tak tychlo nedokaze.

Kulturna uroven ukazuje maximalny pocet miest. Druhe mesto mas zadarmo. Na kazde dalsie poterbujes o 3 kulturne body viac ako na predchadzajuce.
 

DeletedUser

Hosť
tak to je pravda :) v rychlosti rozvoja je predsa asi rychlejsia hera :sledge:
a dik za odpoved ohladom tych kulturnych bodov:)
 

DeletedUser

Hosť
héra...... zdajú sa my najprijaznivejšie....podmienky pre hru akú chcem hrať


presne s tebou suhlasim pre mna je Zeus na nic poseidon taktiez lebo maju nie moc dobre kuzla a athena... ta by sa aj dala ale teraz ked som zaciatocnik staci my hera :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja hrám štýlom zo začiatku skôr obranným a v tom sa mi celkom hodí Aténa a jej kúzla, všetky majú svoje výhody...Neskôr možno zvolím iného boha, ale všetko robím podľa situácie. Po dobytí alebo založení druhého mesta je užitočné použiť Héru a rýchlo mesto zásobovať surovinami, neskôr keď príde na morské boje sa pre zmenu zíde Poseidon, takže nie je jeden univerzálny boh...teda aspoň ja to tak nevidím :)
 

DeletedUser

Hosť
Jednoznačne Poseidon. 5 kyklopov, útočí na mesto kde je 500 lukostrelcov a útočník vyhrá...15 hydier- základná obrana mesta, k tomu 50 birém a vaše mesto je neporazitelné....je to práve hydra, ktorá rozhryzie OL a nepríde pritom k úrazu...
Ja mám Poseidona v hlavných mestách.
 

DeletedUser

Hosť
Kyklop a Hydra patria medzi najhorise jednotky v hre.

Prakar je lepsi v utoku ako kyklop a sermiar je lepsi obranca ako kyklop. Zapalka je lepsi utocnik ako hydra a birema je lepsi obranca ako hydra.

Hydra ma len tu vyhodu, ze sa neda znicit demolicnymi lodami ale v boji je slabsia ako normalne lode.
Kyklop nema nic dobre.

Radim ti aby si zacal vyrabat nieco ine. ;)

PS:
Ked ti vyslo ze 5 kyklopov porazi v utoku 500 lukostrelcov tak si ratal zle.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore