Jaký bůh je podle vás nejlepší?

Nejlepší bůh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    243
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser19

Hosť
a Héra je do koľko bodov dobrá a potom od koľko Zeus

Prosím ťa, skús používať aj otázniky. Nedá sa povedať presne po koľko bodov je každý boh dobrý. Každému vyhovuje iný spôsob hrania. Prečítaj si príspevok nad tvojim a nemusíš dávať podobné otázky.
 

DeletedUser

Hosť
Keď má hráč 3000 bodov, asi ho nebude baviť len rozširovanie budov. Podľa mňa 3000 bodový hráči útočia často. :)
 

DeletedUser

Hosť
Asi Ares, ale ten tu nieje. Takze potom Zeus, ale v Grepolise na zaciatok by som dal skor, Heru.
 

DeletedUser

Hosť
Určite zeus, jediná nevýhoda je v tom že tí božské útoky stoja vela viery.
 

DeletedUser

Hosť
Tu je moj nazor.

Hera - podla mna najlepsi boh.
Je zo vsetkych bohov najlepsia na vyrobu vojakov. Ma sice obranne kuzlo, ale to je vyuzitelne len ak mate 100% vyhru bitky, aby ste zmiernili straty. Hrac ktory ma Heru ma najvacsie vojsko. Z toho vyplyva ze Hera je boh na BUDOVANIE VELKEJ ARMADY. A ta je zakladom celej hry.

Atena.
Je zo vsetkych bohov najlepsia na vojny. Jedine kuzlo vhodne na obranu je sova, je vhodne aj pri dobyvani. Ochrana mesta sa da pouzit ak na vas posiela aliancia hromadne blesky a zemetrasenia. Jediny boh, ktory dokaze posilnit pozemny utok. Z toho vyplyva ze Atena je boh na POZEMNY BOJ. Dobre doplna Heru, ktora vyrobi najvacsiu pozemnu armadu.

Poseidon.
Najlepsi boh na vyrobu lodstva. Je schopny vyrobit najvacsiu flotilu a moze vas chranit pred namornym utokom. Z toho vyplyva ze Poseidon je boh na BUDOVANIE LODSTVA A NAMORNU OBRANU. Zemetrasenie moze uplne znicit protivnikove hradby ak ho zosle viac hracov aliancie.

Zeus.
Ma to najsilnejsie obranne kuzlo na celej hre, ktore ma vyuzitie aj pri bitke v ktorej prehrate, lebo urcite sposobite protivnikovi straty (na rozdiel od Hery). Blesky sa daju vyuzit len ak sa na "bombardovani" dohodne viac hracov z aliancie. Z toho vyplyva ze Zeus je boh na POZEMNU OBRANU. Spolu s Poseidonom sa dobre doplnaju a su vhodni aj na NAMORNY UTOK. Ale aby ste nieco take vyuzili, potrebujete mat predtym Heru, Atenu a Poseidona. Inak je to asi najmenej vhodny boh na utok.

Ak planujete utocit, tak by ste mali dat Heru, v duhom meste ju zdokonalit Atenou. Obe vyuzijete na dobytie tretieho mesta kde uz date Poseidona na lodstvo a nakoniec Dia. Poradie Poseidona a Ateny mozte zamenit, podla toho ako na tom ste.
Pre obrancov by som odporucil Dia. To je obranny boh. Ak na vas bude niekto utocit, tak pouzijete Diov hnev a znicite mu cast vojska. Cim vacsi utok na vas ide, tym lepsie. A ak bude utocit aj dlhsie tak na neho budete davat blesky. To vie poriadne nastvat. Neskor doplnit dalsimi bohmi.

Pre mna je jednoznacne najlepsia Hera.

Pre zaciatocnikov na Alfe by som odporucil Poseidona aby ste si pricarovali drevo dolezite na zaciatku hry a co najskor prejst na Heru. Najlepsie ak by ste na alfu uz vobec nesli, lebo hraci ktori tam uz su, tak su dobre rozvinuti. Beta je dost rychla a tam mozte zacat priamo s Herou.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Zeus

Ja mam dia,pretoze ma diov hnev.Ale potom,co ste tu popisali,si asi vyberiem Heru.:)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som mal heru a teraz dia a je to podla mna celkom dobre od 5000 daj zeusa
 

DeletedUser

Hosť
O body nejde!

Je blbost hovorit od kolko bodov. Najhlavnejsie je, ze kolko mas miest a tym padom aj pocet bohov.

Postavia sa 2 hraci proti sebe, kde kazdy z nich ma 1 mesto a 1 boha. Ak nikto nespravi chybu, tak:
Hera vs. Zeus - vyhra Hera
Hera vs. Atena - vyhra Hera
Hera vs. Poseidon - vyhra Hera
Ak mate len jedno mesto, tak je Hera najlepsia. Mozno par dni pred dobytim druheho mesta by ste mohli zmenit Heru na Atenu ale ani to netreba.

Pri viacerych mestach je uz zas ina taktika a su potrebni ini bohovia. Preto to nezavisi od poctu bodov, ale od poctu miest (v ktorych je chram ;)). Pri viacerych mestach je lepsie bohov kombinovat. Ak mate v kazdom meste ineho boha, tak dostavate celkovo viac priazne, ako keby ste mali vsade rovnakeho boha.

PS:
Heru by ste mali mat vzdy aspon v jednom meste.
 

DeletedUser

Hosť
A přitom to zezačátku vypadlo že Héra bude k ničemu:)

Mne to tiež pripadalo dávať zbytočne, ale zistil som to ttu na fóru a to už som mal dva mestá, v prvom Dia, v druhom Aténu a teraz v tom treťo som si dal Héru a naozaj je skvelá :)
 

DeletedUser1169

Hosť
no zeus je dobry ked uz si vybudovany a ked mate aspon 2 mesta zato poseidon ma volania mora čo dokaže znicit hradby.
 

DeletedUser

Hosť
mne sa velmi lubi Poseidon v daka daru mora dostanem 800 ks. dreva


super:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
ja som dal tiez dia lebo ma mantikory a tie mam rad ale zas nenavidim jeho blesk nuz ale moj rebricek je zeus atena hera a poseidon
 

DeletedUser

Hosť
závisí moc od toho aká je tvoja situácia:
na začiatku je rozhodne najlepšia héra
ak na teba útočia, tak rozhodne aténa
ak chceš útočiť tak jasné že Zeus
a nakoniec ak si na morský boj je naj poseidon

môj naj je Zeus...
ale využívam všetkých
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
určite Héra je naj, podľa mňa aj keď každý Boh je svojim spôsobom dobrý mne osobne HÉRA
 

DeletedUser

Hosť
ak na teba útočia, tak rozhodne aténa
ak chceš útočiť tak jasné že Zeus
a nakoniec ak si na morský boj je naj poseidon

Ani by som nepovedal. Bez Ateny sa utoci tazko. Bez Dia sa utocit da.

Atena ma obranne myticke jednotky, ale tie ti pomozu jedine v meste s Atenou. Jej kuzla su vhodne pre utocnika.
Zeus ma silne obranne kuzlo. Mantikora a utocne kuzlo sa da pouzit az ked si dostatocne rozvinuty.

A skipi:
Ako je to s mytickymi jednotkami Ateny? Oplati sa ich vyrabat? Lebo ked sa nedaju premiestnit medzi mestami, tak ma velmi nelakaju.
 

DeletedUser

Hosť
ja osobne tak trosku prezradim vyrabam obranu u ateny a to pegasov ale to je nieco ako rychla zdravotna pomoc ak by sa stalo ze mam vymlatene mesto (cize si prehodim boha hned ked tak ze dojdem max o priazen) podla simulatora sa mi to pozdava kedze v jednom mete mozes mat tak 120 pegasov a teraz daj si hradby 25 a vezu a je to celkom pekna vec su tam strasne rychlo a podobne cize ja ich robim (zatial som ich u seba nepouzil ale stalo sa ze dosiel spojenec a stihol sanalogovat par hodin po vyvolani povstania unho v meste a hned nahodil atenu a tie pegasy predsa len ta rychlost pomohli)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore