GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
myslim ze to sa este nevie ale dostane rozne vyhody

Crony ked budes mat cas mam niekolko otazok
1 takze akonahle dostavia jedno spojko na bete divy 4 tak sa ide do sveta hrdinou ale hra sa aj dalej beta hej
2.a ale ako som pochopil mozu ist do sveta hrdinou aj ostatny hraci nemusia byt vo vitaznom spojku hej len bude asi nejaka bodova hranica
3.svet hrdinov co bude znamenat ako zacneme od znova lenb setci top hraci pokope a ako to bude ak bude mat beta ako prva 4 divy tak co budeme sa tam premavat sami a potom dojde alfa alebo gamma a zacnu neskor alebo pockame na nic alebo svet hrdinov bude pre jeden svet cize beta bude mat iny ako alfa (dost blbost na pocet hracov)
4. bude zostavenie nejakej tabulky ze ako skoncil ten dany svet ci sa ide len do sveta hrdinov a az potom sa to hodnoti
5.co bude ak na svete hrdinov prehram cize pojdem na kraj mapy ci uz nebudem mat moznost pokracovat vo svete hrdinov a musim znova hrat normalny svet a dokotulat sa ku koncu a prejst na svet hrdinov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mne sa zdá táto zmena zbytočná lepšie by bolo keby to ostalo takto ale nehovorímže niesom zvedavý :D
 

DeletedUser

Hosť
vie sa uz kolko toho priblyzne treba vrazit do toho divu sveta ?
a ci sa to bude dat na vsetkych ostrovoch ? :)
 

DeletedUser130

Hosť
1) vobec ma netesi sprava, ze sa tu pripravuje update na verziu 2 ... v jednej podobnej hre, ktoru som hral, to po update vyzeralo, ako keby sa tam prehnalo stado hackerov .. a az po asi 3 mesiacoch sa im to podarilo ako tak dat dokopy, aby vsetko fungovalo, ako ma ... takze nam neostava nic ine, len sa modlit, ze tu to nebude podobne

2) v suvislosti s tymito zmenami ma netesi, ze existuje iste spojenectvo, v ktorom su hraci supportu, pretoze je zjavne, ze maju informacie o nieco skor, ako my ostatni a ... (nema zmysel sa dalej rozpisovat)

3) .. nove bozstvo .. bohovska to myslienka - teda ako napad je to super .. ako uz pisal Ares, teraz clovek ma strategiu a potom ju bude musiet celu odznova prekopat ... a tiez dufam, ze ten mor nebude bohovska hovadina ...

4) ... rolnicke dediny ... ta zmena sa bude tykat iba rabovania? .. alebo bude rovnako platna aj pre verbovanie jednotiek? ... a mimochodom .. ja tam poslem svoje jednotky .. a niektory s hracov na ostrove, ktori dodnes nevedia, co vlastne hraju na tu rolnicku zautoci .. zucastnia sa boja aj moje jednotky alebo budu z neho vynechane? ... budem vediet nejakym sposobom zabranit, aby rolnicku dedinu kontroloval okrem mna aj niekto iny?

5) .. niekedy mam pocit, ze svet hrdinov je kazdy novo otvoreny svet, na ktory prejdu aj skutocni hrdinovia no aj tzv. hrdinovia z uz existujucich svetov :) .. a potom sa svet doplni priselcami, ktori na hru prave narazili a chcu ju skusit :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podla mna to bude dobry boh. Kuzlo mor ma byt jeho hlavnym ucelom a nebude to totalna hovadina. Natolko hlupi hadam autori nie su.

Aj ked ja som chcel skor Aresa.:D
 

DeletedUser

Hosť
prosim povedzte aspon priblizne kedy to bude lebo od vzrusenia ma trafi
"kyslik aaaaa potrebujem kyslik":D
 

DeletedUser

Hosť
Na koniec roka, možno 31. decembra, kdesi to tu je aj napísané tuším.
 

DeletedUser

Hosť
no neviem či nie sme príliš horlivý za tým a potom spľasneme že nás to nebude baviť.. neviem neviem.. ja radšej žiadne očakávania nemám..
 

DeletedUser

Hosť
lovi skus si precitat celu temu kym napises znova to iste ako pred par prispevkamy pevny datum nieje predpoklad je po novom roku
 

DeletedUser

Hosť
Takže po dlhom a namáhavom prečítaný celej témy to zhodnotím asi takto:

1. Zmena na novú verziu Grepolisu ma osobne neteší. Je to podľa mňa dosť veľa zmien na jednu verziu. Systém hry sa teda celkom zmení.

2. Nový Boh môže byť príjemným spestrením, lenže. Keď tak človek pozerá na tie jeho nadprirodzené sily, tak mne jednoznačne vychádza, že bude najlepší. Prvý dôvod je návrat 10% zomrelých jednotiek späť do mesta. Keďže útok sa pohybuje o sile 2 500 obyvateľov, takže keď si ho celý rozbijem, 250 obyvateľov sa mi vráti v daných jednotkách, čo uľahčí nové verbovanie. Osobne si myslím, že kúzlo lacné nebude, 400 priazne ak nie viac.
A druhý dôvod je ten mor. Je jasné, že zatiaľ tu môžeme len filozofovať o tom čo to bude, ale ak to bude vystihovať aj ozajstný význam toho slova, môžeme očakávať že to bude mať vplyv na vojsko v danom meste alebo farmu a slobodnú populáciu. Dúfam len v jedno, že to nebude ako Diov blesk, aby to nemohla používať každá lamka!
A ani tretie kúzlo nie je až také zlé. Keď si vezmeme, že OL pôjde 10 hodín niekde, tak obranca ju uvidí až hodinu po útoku, čo hlavne v noci dosť pomôže či na obed, keď tu je najmenej hráčov.
Hádes sa tak či onak, stane podľa mňa najlepším Bohom. Ešte, že som našiel na fóre jednu vec, či je pravdivá neviem, že na rozbehnutých svetoch Hádes ešte nebude, že vraj o tom budú hlasovať samotný hráči, ak to bude tak, je to lepšie :).

3. Hmmm, divy sveta :D Teraz fakt sa neviem rozhodnúť, ktorá verzia bude lepšia. Či sa divy sveta budú dať postaviť len na ostrovoch, kde má celé jedno spojenectvo pod kontrolou všetkých 20 miest, či stačí mať 6 a zbytok sa už medzitým vyparil. Ak by to bol ten druhý prípad, kde by stačilo aj tých 6, či menej, tak v tom máte pravdu, mohol by sa začať stavať na každom druhom ostrove. A zas tých 20 miest, tak to je tiež menší problém, nie je veľa ostrovov, kde sú všetky mestá ešte v hre a kde ich má len jedno spojenectvo. Teraz sa proste môže stať aj to, že najsilnejšie spojenectvo nebude mať žiaden kompletný ostrov a nejaké čo má len 1 000 000 bodov ich bude mať viac. Systém ukončenia sveta, na ktorom sme doteraz zakladali nám bude totálne na nič. Mestá sa berú strategicky alebo v rámci vojny a nie aby sme si mohli nejakú sochu na ostrove postaviť. Pevne verím, že postavenie divu sveta bude veľmi veľmi náročne, nech si kompletnú sochu postavia len tí najlepší.

4. Svet HRDINOV!
Tak toto je asi jediná vec, čo ma fakt na novom Grepolise poteší. Síce ani presne nevieme ako to bude :) Či všetci hráči zo všetkých svetov pôjdu na jeden spoločný atď. Škoda sa ďalej niečo pýtať, v tomto sa radšej fakt nechám prekvapiť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a mame tu dalsieho adepta na prispevok do orakula, lancelot, srdecne ta pozyvam dnes po 20.00 do mauriho baru, kde ti polozim celkovo asi 1 ks otazky.
Dakujem ti za zhrnutie vsetkeho, co tu bolo, budem pouzivat link na tuto stranku pre ludi, co maju stale nejake otazky ohladne G2.0
Vobec ta nepoznam a predsa si tymto povedal asi 1000+1 veci o sebe a nechapem, preco si kral gammy, ale chapem preco nim musis byt :D
 

DeletedUser

Hosť
a mame tu dalsieho adepta na prispevok do orakula, lancelot, srdecne ta pozyvam dnes po 20.00 do mauriho baru, kde ti polozim celkovo asi 1 ks otazky.
Dakujem ti za zhrnutie vsetkeho, co tu bolo, budem pouzivat link na tuto stranku pre ludi, co maju stale nejake otazky ohladne G2.0
Vobec ta nepoznam a predsa si tymto povedal asi 1000+1 veci o sebe a nechapem, preco si kral gammy, ale chapem preco nim musis byt :D

s4385.gif


Kvôli tej jednej otázke sa mi tam oplatí aj chodiť? :D ale ta budiš no.
No po pravde, ja ani neviem čo si zač :) ty aspoň vieš niečo o mne, ja nemám šajnu, kde hráš a ako, sorry :(
Teraz premýšľam, či si tú tvoju poslednú vetu nedám do profilu :D ale to by boli zase reakcie :D
 
Hore