GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
kamo toto keby tu je mozne ako meni9t meno okamzite koncim s hrou to je tak nehorazna blbost ze az
 

DeletedUser

Hosť
V podstete teraz sa da menit meno mesta, ale to nikoho nezachrani, lebo do sprav sa vklada prostrednictvom ID a vo vypise je stale aktualne meno.

Meno hraca je vsak vkladane priamo, takze po premenovani by si ho tazko hladal, co by len komplikovalo hru, no najst by sa dal stale...
 

DeletedUser1456

Hosť
Neviete náhodov kedy bude spustený ta veľký upgrate o ktorom sa tu rozpráva
 

DeletedUser

Hosť
tehdy chodim susedom hadzat do dvora petardy takze by nebol cas
 

DeletedUser

Hosť
pani to je len moj odhad cize este to nieje iste len podla mna ked tak
 

DeletedUser

Hosť
Myslim ze by sa aj hrac dal vkladat ako ID.
Ale ta zmena mena by sa nejaka bodla. Ked som dostal reklamu, ze existuje Grepolis a isiel som sa zaregistrovat, tak samozrejme na najnovsi server. Ale nemam cas kedy vymyslat meno. Musel by som ho vymyslat aspon niekolko dni ale to budem potom poriadne zbrzdeny v hre a ked ani neviem o com tato hra je tak ihned vymysliet vhodne meno neviem. To sa mi na hrach nepaci ze musim mat len to meno ktore si zadam pri registracii. Vzdy ho chcem potom zmenit.

Akurat tentoraz som mal jediny krat v zivote stastie ze som tresol meno, ktore sa mi paci a nechcem ho zmenit.

Inac by som bol velmi rad ak by ste zodpovedali moju otazku, najlepsie s citovanim nech viem ze odpovedate mne. Bude sa menit system boja? Ak ano, tak ako?

Chcem to vediet preto, lebo na januar planujem pokracovat vo vyrobe Excel tabuliek ale ak sa bude system hry menit, tak je to zbytocne. Nezacnem s tym robit, kym nedostanem odpoved. Kvoli nicomu sa umakat nenechat.
 

DeletedUser

Hosť
wolfy preco by sa mal zmenit system boja ja som nikde o tom zmientku nevidel
 

DeletedUser

Hosť
Ja som ani nikde nevidel zmienku o tom ze by sa nemenil. Povedalo sa ze budu zmeny. Povedali sa nejake zmeny. Ale nevsimol som si, ze by niekto povedal, ze uz boli vymenovane uplne vsetky zmeny.

Uz som zazil na onlinehrach ze ked sa dala novsia verzia, tak sa system uplne zmenil. To sa normalne stava. A ak sa to ma stat, tak nebudem vytvarat nic aby som to nerobil zbytocne.
 

DeletedUser

Hosť
no crony zeby si ma tymto dvakrat potesil sa neda povedat neviem este to musim spracovat ale zatial no viac nie ako ano
 

DeletedUser

Hosť
tak to bi aj mna zaujimalo ... hladam hladam stale a nikde nic :(
 

DeletedUser

Hosť
ja som nasel ale nepovem kde nechcem kazit prekvapenia =D ... aj tak ako som cital ten zaciatok keby ostrov nebol cely obsadeny by stcilo aby si tam niekto z ineho spojenectva zalozil mesto a setko by bolo ludovo povedane v prdeli :) chapem to spravne?
 

DeletedUser

Hosť
a na jednom ostrove moze byt len jeden div sveta? ... alebo tam mozu stat rovno vsetky styri?
 

DeletedUser

Hosť
Tak milí hráči,

nejaké to info už je vonku a my budeme len radi za každý feedback :)


picture3sp.png


Ak teda máte pripomienky,nápady,otázky, sem s nimi!

Že keď bude div sveta dokončený tak by spojenectvo čo by ho dokončilo že každý hráč by mohol mať viacej priazne ako 500
 
Hore