GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
.. :D myslela som si, ale niekedy neuverím, kým neprečítam ... no neviem, ale v hre sa nudí zatiaľ iba pár hráčov z prvej 5O, tích by mali vylúčiť a nie divy sveta stavať :D
 

DeletedUser911

Hosť
tak toto je naozaj zaujímavé :confused: to aby sme začali obsadzovať aj malinké mestá duchov a kolonizovali prázdne miestočká :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
No neviem mám s toho dosť zmiešané pocity, ale skôr k lepšiemu.Tak ako skipi povedal ten nový systém rabovania bude dúfajme lepší.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no osobne sa tesim na ten system rabovania to ano pretoze postaru uz nemam cas ktovie ako to bude teraz
 

DeletedUser

Hosť
ja tomu rabovaniu vobec nechapem - co teraz zmenia...:( vysvetli mi niekto to rabovanie ako to bude fungovat?
 

DeletedUser

Hosť
no este to nieje jasne uplne :D ale nebudes musiet stale posielat a tak budu tam ako stala posadka a budes len vyberat aspon tak to chapem ja
 

DeletedUser

Hosť
Ta grafika v divoch sveta je uz lepsia...Ale ta postava s tov faklov-Mohlo byt aj lepsie
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam jednu otazocku... Privitala by som nejake zvukove efektiky, napr. ked na mna niekto zautoci, mohlo by to zacat nejako skriekat, lebo ja porpi grepe robim vselico ine a nie na compe (napr. v kuchyni skipi ;))
A napr. ziskanie mesta nejake fanfary a podobne, ako to teda vyzera???
Dakujem :D
 

DeletedUser

Hosť
no ja sa najviac tesim na toho noveho boha, a ake bude mat schopnosti a ake mýtické jednotjy :)
 

DeletedUser

Hosť
Aj ja som zvedavý, hlavne na jeho sily. Vyznáte sa trochu v gréckej mytológii?:rolleyes: Ak hej skúste si tipnúť ,ktorý z bohov to bude. Ja si mylsím, že by to mohol byť Ares- boh vojny, alebo Hádes. :eek:
 

DeletedUser19

Hosť
Inno ma novým bohom sklamali, zas bude treba meniť bohov vo všetkých mestách aby sa vyrovnala produkcia a tiež sa zbaviť mýtických jednotiek v mestách kde chcem boha zmeniť.
Verím, že ten mor nebude nejaká hovadina typu zničíš v meste 10% jednotiek. V tom prípade s hrou končím, budovy mi môžu lamky blýskať koľko chcú ale svoju armádu si cením.
 

DeletedUser

Hosť
ja som tiez tipoval skor hadesa. ale prekvapila ma jeho mýtická jednotka Erýnia. este newem co to je
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser19

Hosť
Ešte nepoznáš parametre jeho mýtických jednotiek a už vieš, že je najvýhodnejší?
 

DeletedUser

Hosť
pozri sa na tie kuzla sak sa ti vrati 10 p. mrtvych jednotiek teraz budu vsetci utocit meciarmi
 

DeletedUser

Hosť
ale vy nerozmyslate. najprv musite zistit ake su silne myticke jednotky a jeho božské sily nie sú take super
 

DeletedUser

Hosť
ale su 10 p. zdechlin sa ti vrati sak zautocis 100 prakarmi a mas ich desat zivych a predstav si ze dokopy utocis 1000 jednotkami a sto ti ich ostane sak to este raz zautocis a este aj vyhras
 
Hore