GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
nenasiel som tak my to napioste pls
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Bude to zhruba okolo konca tohto roka 2010 a začiatkom roka 2011. PRESNÝ DÁTUM NIE JE ZNÁMY.
 

DeletedUser797

Hosť
uz sa tesim :gtree::gtree:

Edit by M: Já vím, že je ten smajlík úžasný, ale přeci jen s mírou! :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
prečo s mierou?
:connie: :sledge: :ceve: :candle2: :tree2: :santa1: :tree1: :snowman: :gtree: :firework:
dobre a aby to nebolo od veci tak aj ja sa teším :D
 

DeletedUser

Hosť
No som zvedavý na toho kupca...bude to zaujímavé, no mám k tomu pár otázok:
1. ako dlho bude v 1 meste
2. bude nejak vymedzená doba kedy bude chodiť. napríklad, že by nechodil cez nočný bonus lebo neviem koľko ľudí by tu bolo, o 1 ráno.
3. bude vopred oznámený, že sa chystá navtíviť mesto alebo sa len tak ukáže.(myslím ako útok napr. čas do príchodu.)

Za odpovede vopred ďakujem.:)
 

DeletedUser

Hosť
no to zaujima aj mna a bude chodit do kazdeho mesta sak to kym u mna obchodi tak neviem neviem :D
 

DeletedUser

Hosť
Tam pôjdu hráči spojenectiev, ktoré vystavajú 4 divy sveta na maximum. A ešte by tam maly ísť hráči od určitého bod. hodnotenia napríklad od 200 000 bodov ale to je len príklad. Tam sa bude začínať už z viacerými mestami aby to bolo hneď zo začiatku ostrejšie ;)
 

DeletedUser

Hosť
pokoj

Keď niekto chce hrať rýchlo a veľa, nech ide do všetkých ostatných svetov, okrem alfy! A nech sa urobí svet, kde nebude nočný pokoj! A potom si to užijú hlavne mladňaci bez pracovných a iných povinností...., a nezamestnaní!
*
Alfa by si mala zachovať ten svoj komótny ráz, kde sa netreba stresovať kvôli jednému vynechanému dňu, a!!!!!-
-nech ostatné svety majú hoci rýchlosť 10, ale alfa?! Kto tu zostal, tak presne kvôli tomu, aká je, všakže!
 

DeletedUser

Hosť
Nechápem ako to pasuje k téme, ale súhlasím s tebou Maxus. Alfa <3 :)
 

DeletedUser

Hosť
Nechápem ako to pasuje k téme, ale súhlasím s tebou Maxus. Alfa <3 :)
*
"Chceme, aby Svety hrdinov začali poriadne z ostra! Takže namiesto jedného mesta začnete hneď s niekoľkými. Bude k dispozícii viac surovín, viac jednotiek... Ďalej napríklad:

* zvýšená produkcia surovín
* nižší čas na trénovanie jednotiek
* väčší sklad
* väčšia farma
* niektoré z vašich výskumov budú zachované
* nové jednotky
* nové božské sily


Nastavenia Sveta Hrdinov budú pre rýchlych a agresívnych hráčov!
Dúfam, že sa tešíte rovnako ako my!"
*
Nuž takto to súvisí....
Tým chcem povedať, že NEMÁM záujem byť rýchly hráč! Na alfe si to pekne vychutnávam, a nemusím ponocovať, aby som sa bránil rôznym superagresorom, pseudopriateľským špiónom, a policajným ally....
*
Veľmi by som ocenil, keby sa dal Svet hrdinov vybrať tak, ako sa dá vybrať dnes podľa toho, čo sa komu hodí....
A aj keď nás je menšina, myslím že si zaslúžime svoj svet! :firework:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tesim sa na Grepolis 2.0 lebo grepolis je jedina hra co ma bavi lebo ma aj vlastne noviny

________
"Vojna sa končí, ale moja armáda je večná."
 

DeletedUser

Hosť
no ak mám celkovo zhodnotiť moje pocity, tak sa neviem dočkať :D, jak na féničana tak aj na hádesa alebo svety hrdinov, ale skoda že nemci nedomysleli konec hry pred spustením tejto gamesy, taktika sa týmto rapíde mení ale dá sa tomu našťastie prispôsobiť, nieje dobré rozhodovať sa za pochodu ale ked je ešte skoro dá sa predísť najhoršiemu...
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa tesim na hadesa :tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:
 
Hore