GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
Verím, že ten mor nebude nejaká hovadina typu zničíš v meste 10% jednotiek.
Podla mna bude mor opak rastu populacie.
V meste klesne produkcia vojakov o 100% (spolu s rastom sa to vynuluje). Alebo sa znizi uroven farmy o 1. Alebo produkcia klesne o 50%. Nieco take typujem.
 

DeletedUser

Hosť
Podla mna bude mor opak rastu populacie.
V meste klesne produkcia vojakov o 100% (spolu s rastom sa to vynuluje). Alebo sa znizi uroven farmy o 1. Alebo produkcia klesne o 50%. Nieco take typujem.

Alebo nici pechotu utocnika o 50%...alebo viac/menej
 

DeletedUser

Hosť
Tak to bude urcite nieaka howadina ako povedal *Ares*
Ale to ze ty vrai 10% s army v utoku to je podla mna dost vela
 

DeletedUser

Hosť
ja tipujem ten mor, ze to znizi nepriatelovu produkciu o x percent, alebo nieco take
 

DeletedUser

Hosť
to likvidátor1:Erínye alebo Eriny resp. v rímskej mytológii Fúrie resp. po premene na láskavé bytosti Eumenidy boli v starogréckej mytológii bohyne (krvnej) pomsty, služobníčky boha podsvetia Háda a jeho manželky Persefony.
Erínye boli veľmi staré a veľmi mocné božstvá, ktoré znepokojovali ľudí, aby trestali ich bezbožné zločiny. Napríklad, keď Orestes zabil svoju matku Klytaimnestru, Erinye sa ihneď dali do pohybu a prenasledovali ho urputne na každom kroku: privádzali ho do šialenstva a nedožičili mu ani chvíľku pokoja. Erínye sú od čias archaického staroveku zosobnením svedomia.
Známy je mýtus o premene pomstychtivých Erínyí na uzmierené, láskavé Eumenidy, o ktorú sa postarala bohyňa Aténa.


A to s tým tipnutím bohov bola iná náhoda pár minút neskôr a už by som nemusel iba tipovať ;)
 

DeletedUser

Hosť
ak bude ten mor typu blesk co ma zeus ze kazda lamka ktora je od teba 400 hodin ti moze robit nervy tak budem dost sklamany a nahnevany a tym dost myslim dost :)
 

DeletedUser

Hosť
to likvidátor1:Erínye alebo Eriny resp. v rímskej mytológii Fúrie resp. po premene na láskavé bytosti Eumenidy boli v starogréckej mytológii bohyne (krvnej) pomsty, služobníčky boha podsvetia Háda a jeho manželky Persefony.
Erínye boli veľmi staré a veľmi mocné božstvá, ktoré znepokojovali ľudí, aby trestali ich bezbožné zločiny. Napríklad, keď Orestes zabil svoju matku Klytaimnestru, Erinye sa ihneď dali do pohybu a prenasledovali ho urputne na každom kroku: privádzali ho do šialenstva a nedožičili mu ani chvíľku pokoja. Erínye sú od čias archaického staroveku zosobnením svedomia.
Známy je mýtus o premene pomstychtivých Erínyí na uzmierené, láskavé Eumenidy, o ktorú sa postarala bohyňa Aténa.


A to s tým tipnutím bohov bola iná náhoda pár minút neskôr a už by som nemusel iba tipovať ;)

diky.hladal som na internete, ale nevedel som to najst
 

DeletedUser733

Hosť
tak ja neviem - ci som slepa, ale zdalo sa mi, ze to bolo tu a teraz to neviem najst.
Kde sa podela ta zaujimava diskusia skipi - maxus1 ?
 

DeletedUser

Hosť
off topic ale ked po nej tak tuzis je v bete kaviaren sveta beta a neviem pre koho je zaujimava pochybujem ze napriklad tebe moze nieco objasnit (alebo dokonca nejak nieco dat) ale v pohode len uz sa pokracovania nedockate takze tak
inak cital som novy update co pride teraz ze sa im chce este robit nieco dalsie myslel som ze to daju vsetko v tom jednom velkom baliku ked dpjde 2.0
 

DeletedUser

Hosť
Mna by zaujimalo ci zaklad boja zostane rovnaky. Aby nevysmyslali nejake novoty napriklad ze pridaju lukostrelcom a prakarom parameter dostrel, jednotky budu mat zivoty a pod. Dufam ze to zostane tak ako to je.
 

DeletedUser1456

Hosť
Ak sa môžem opýtať nebude sa dať zmeniť meno hráča a tak podobne
 

DeletedUser

Hosť
Mas si dat meno s ktorym si spokojny...anie menit si kazdu chvilu
 

DeletedUser

Hosť
presne, mal si si vymysliet mega genialne meno (ako napr. ja) hneď na začiatku
 

Crony

Administrator
to je nieco co este nevieme povedať so 100% istotou,ale keď nastane čas tak sa všetko dozviete
 

DeletedUser

Hosť
Ak sa môžem opýtať nebude sa dať zmeniť meno hráča a tak podobne
mohlo by byt,hral som jednu hru >**** - do vyhladavaca to napiste bez tej pomlcky...tam ked som sa hral tak som skoro kazdy mesiac menil meno(bolo to zadarmo)a ak som mal s nejakym problem tak ani nevedel ze som to ja,ba do konca ked som si zmenil meno tak ma ani moji kamarati nepoznali....:D,ale mohli by to dat aj sem aj na thewest ze zmenit meno - za napr. 300 zlatiek/nuggetov alebo kolko...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore