vzpoura nebo dobývání anketa

dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    93
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
a nenapadlo tě že může jít o chybu, omyl nebo překlep?:)
takže nesmysly:)
 

DeletedUser5181

Hosť
Hneď ako otvoríš fórum a ideš dolu, tam je Svet Sigma a vedľa neho je Vzbura napísaná.
... a ja už som sa tešil
 

DeletedUser

Hosť
poméé vyzeralo to zle ale ešte sa to dá prehlasovať..:D takže je nádej..:)
neviem všetci chcete zmeny a inovácie ale keď sa ide hlasovať všetci stále hlasujete za to rovnaké a nechcete zmeny ale keď zase nejsú zmeny tak nadávate že nejsú zmeny sa uvedomte ..nič v zlom..:)
 

DeletedUser

Hosť
U typu přebírání je opravdu tlak na to aby světy byly pokud možno fifty-fifty.. což na SK není,a vůbec by mě nepřekvapilo kdyby prvotní návrh z Německa šel právě na dobývání, právě proto že je ho tu relativně málo... anketa na druhou stranu říká vzpoura...
inu nechte se překvapit, Vám mám říct:)
 

DeletedUser1720

Hosť
ano vyhrava vzbura lebo normalny ludia sa tu s vami hadat nebudu :D
 

DeletedUser4034

Hosť
No je to na nich ako sa k tomu postavia... Len dúfam že to nebude podľa stavu ankety :D
 

DeletedUser5277

Hosť
radšej mam ked možem porobit bordel v mestach a spravit aspon 15 povstani,ako riešiť či mi sadne olka a dufat že mi ju nezostrelia.
ale tak každemu ine šmakuje
 

DeletedUser

Hosť
docela zajímavej by byl svět kde by se to po týdnu střídalo:))
jeden univerzální výzkum a nazdar bazar:)
 

DeletedUser3008

Hosť
ja chcem dobyvanie uz na neho cakam dlho zbura je nuda ale dobyvanie sa mi paci cihat kym dakto zaspinkaa rano ked sa zobudy uz mu ostanu len oci pre plac heeeee milujem to a myslim ze mam odohrane roky na slovenskych a ceskych serveroch kto to vie hrat ma radsej dobyvanie lebo pri tom treba sediet stale inak bude mesto rycho prec heeeee
 

DeletedUser4786

Hosť
Ubiko a to je hra keď musíš byť 24 hodín pri hre ?? dobýjať stále cez noc my nepripadá nejaké úžasne to dokáže aj hráč ktorý začal hrať dobyť niekomu mesto keď tu neni a to je podľa teba dobrý hráč ?? dobrý hráči dobýjajú cez deň a pokiaľ sú dobrý tak nemusia dobýjať cez noc.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore