vzpoura nebo dobývání anketa

dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    93
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak můžete hlasovat o způsobu přebírání nepřátelských měst, anketa je nezávazná, a výsledek nemusí odpovídat skutečně nastavenému způsobu.
 

DeletedUser4379

Hosť
No ták svetov so vzburou je veľa :) Dajte aspoň dva s dobývaním
 

DeletedUser

Hosť
jj presne súhlasím s marshallom.. :D..ale samozrejme hlasy sú hlasy..ale ten kto hrá/l na svetoch s dobývaním nemôže hlasovať za vzburu..:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Ale práve toto mi príde nefér, pretože si pozri koľko svetov bolo/je s dobývaním a koľko so vzburou... A s dobývaním je to menšina :) Len teraz máš 3 svety so vzburou a dva s dobytím a z toho jeden je svet hrdinov. Keby to bolo "fifty fifty" tak nič nepoviem, ale toto mi príde nefér... Ako ankety sú super vec, ale v tomto nie, pretože v 90% prípadoch vyhrá vzbura
 

DeletedUser5181

Hosť
Mne príde dobývanie také nudné, už len kvôli tomu, že keď u teba sedí OLka tak nemáš čo robiť a trpíš :D
 

DeletedUser

Hosť
Dans a čo taktu ju skusiť odpalit :O nemusiš sa iba prizerať :-D
 

DeletedUser

Hosť
Mne viac vyhovuje vzbura, paradoxne na achillovi sa mi dari najviac :).
Ale dobyvacich svetov je malo, takze aj ked nebude vzbura tak to skusim a uvidim.
 

DeletedUser

Hosť
je to nelogické..ako vás môže baviť vzbura..pozrite pri dobývaní vieš že na teba ide OL a snažíš sa to ubrániť a ked neubrániš a sadne tak môžeš ešte odpáliť OL v meste..ale zato vzbura teba vlastne súper pripraví na to že ta chce prebrať ked vyvolá povstanie a ty vlastne iba brániš a brániš a olka sadne a si v ... :D
 

DeletedUser

Hosť
Ziadne mesto som doteraz nestratil len na Thete a tam bola vzbura.
Ja nemam rad ten pocit ked mi dobijaju jedine mesto, ked je vzbura brani sa lahsie ako ked ti proste v meste sedi OL a tvoj osud je v rukach spojencov.
 

DeletedUser

Hosť
sto ludí sto chutí..:D ale ja som jednoznačne za dobytie.. ja zas kvôli vzbure som prestal hrať jeden svet lebo ma to absolútne nebavilo..:D
 

DeletedUser4379

Hosť
Vzbura je podľa mna ľahšia a dáva hráčovi viac miesta na rozmýšľanie a preto mám radšej dobytie lebo tam keď urobíš chybu, tak si skončil a nemáš šancu :)
 

DeletedUser4379

Hosť
A práve preto sú svety s dobytím lepšie, lebo ak nemáš dobrých spojencov tak si skončil :) Nie ako pri vzbure..
 

DeletedUser

Hosť
aká stále bezmocnosť?? však nemusíš sa na to iba prizerať môžeš útočiť z iných tvojich miest..:)
 

DeletedUser

Hosť
Hovorim o tom ked mam na zaciatku len jedno mesto, to o utoceni z inych miest chapem:)
Len ja vacsinou mam problem pri dobyvani mat viac miest
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore