vzpoura nebo dobývání anketa

dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    93
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3139

Hosť
stary system je lepši.... aspon so strany utočnikov.... určite lebo v nom maju ovela väčšie šance prekvapiť supera ako v novom systeme v novom idete na lamu o 5 hod zisti ze ma povstanie a do 7 hodin je tam beton že to ten utočnik neda ani ked sa na hlavu postavy... a v starom je variabilnejšia armada da sa deffovať aj offkov ak je hráč dosť aktívny... v novom systeme sa zas oplatia viac myticke... ako v starom... ale aj tak ja mám rád starý system lebo je to viac p vs p ako p vs ally.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5257

Hosť
Pozrite jak krásne dobyvanie dobieha vzburu:D už len pár ľudí a mozme spustiť svet :D
 

DeletedUser5306

Hosť
Tak mi teraz vysvetli načo je potom ally keď ti nemôže pomôcť ? nieže by som sa schovával stále len za ally. Osobne poznám P vs GP
keďže som šiel proti Immortalom sám a zobrali mi všetky mestá až na jedno :) (na Rhó) ale radšej predsa len to povstanie :)
 

DeletedUser5310

Hosť
dobyvanie je omnoho zložitejšie a naročnejšie ako vzbura som vyhral dva svety s dobyvanim ,rozne rychlosti, moralkou aktívnou ale aj nie... možeš sa smiať kolko chceš , si myslím že nabehnuť do mesta s hromadným utokom 10 a viac hráčov jednej ali a potom tam posadiť kolku behom určiteho času je lahšie ako rozbiť mesto posadiť tam kolo a ešte to kolo ta aj udržať ...to že ma chceš smiať jasne dáva za pravdu mne a ešte k tomu aj fakty. neviem ake maš skusenosti ale mnoho svetov s dobyvaním si asi ne(vy)hral ...viem na forach sa kecaju hrozne dristy ohladom toho alebo ineho ale realne vaše skutky budu ocenene v hre tu si možete písať čo chcete a mudrovať do nekonečna.

čakame ake bude nastavenie a možno slovenske lamky naučíme hrať ale ak to bude vzbura alebo moc pomale tak si necham zajsť chuť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5297

Hosť
podstata vzbury je o tom:)
že protivníkovi vlastne dopredu ukážeš kde pôjdeš :)
a pri dobývaní nie.
brániť sa betonom, sa dá v oboch :)
časovať sa dá v oboch.
veľa vecí sa dá robiť v oboch systémoch
ale dobývanie ponúka väčšie možnosti. (niečo ako prechod s 2D na 3D)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3139

Hosť
Sigma si zaslúži dobývanie :) neni o čom :) len už aby to spustili ja to odhadujem lajicky na budúci týžden pondelok až stredu :D
 

DeletedUser

Hosť
xRod vôbec to neni tak ako hovoríš,pri vzbure je veľmi dôležite ako hra celé spojenectvo nie len jednotlivci,pri vzbure sa vždycky ukáže ako vie spojenectvo spolupracovať nehovorím že pri dobývaní to tak neni ale hovoríte viacerý že pri vzbure bráni spojenectvo proti hráčovi ale ide o to že keď spojenectvo ide dobýjať je najlepšie vyvolať čo najviac povstaní a tým pádom obranca ma problem za podporovať veľa miest a keď ešte nevie o ktoré mesto ide útočníkom,pri vzbure ide spojenectvo proti spojenectvu a to je na tom aj dobre aspoň sa ukáže akých máš spoluhráčov čo pri dobývaní pokiaľ trvá 8 hodín môžeš dobyť cez noc aj sám a obranca možno ani nepríde až keď už bude po meste,nehovorím že dobývanie je zle ale pokiaľ trvá len 8 hodín tak to už neni ono,keď trvá 12 hodín tak dobývanie je v pohode a viem dobre čo hovorím hrávam niečo okolo 4 rokov z malými prestávkami a vždycky aj svet s dobývaním aj zo vzburou a to 8 hodinové dobývanie je skôr otrokárstvo ako zábava keď musíte byť cez noc stále v pohotovosti a vzbura tak náročná na čas neni čo je tiež výhoda pokiaľ nechcete byť zamestnaný na 24 hodín denné grepolisom.(hrával som aj zahranične svety a veľké rozdiely medzi našimi a ich sú neni v niektorých štátoch sú lepší hráči v niektorých zasa horší samozrejme v západoeurópskych krajinách sa ťažko hra čomu svedčia platí a samozrejme dávajú o dosť viac do hry peniazi ako u nás)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5297

Hosť
Tak ja tiež niesom začiatočník, a tiež mám korunku. :)
Taktiež som hral oba spôsoby.
spolupráca v spojku alebo hráčov je nepodstatná pri otázke dobývanie či vzbura. To sa dá aplikovať v oboch spôsoboch.
skôr mi ide o kostru herného systému. Poskytuje viac, ale na úkor toho že to niekto použije aj proti tebe. A súhlasím, že je to náročnejšie, hlavne na ten drahocenný čas :)

PS: Ale je to len anketa, a no a ja mam radšej hrušky ako jablká :) keďže máme radi ovocie
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja ty nič nevyčítam iba som ty chcel poznamenať že každý ma rad niečo iné a určite neni vzbura horšia ako dobývanie a zase naopak akurát na ten čas to je dobývanie náročnejšie.
 

DeletedUser4379

Hosť
Milujem nové ankety, pretože tu príde toľko ľudí s toľkými názormi, že je to až vtipné :) Každí si preferuje svoje a pritom je to vcelku jedno, áno aj ja som sa tu hádal, ale ja som si aspoň uvedomil, že to je zbytočné.
 

DeletedUser

Hosť
a mě se líbí že se většina lidí nehádá, ale diskutuje:)
mám pocit že buď budeme lobovat za rychlejší vzpouru, nebo pomalejší dobývání... což zatím dává asi největší smysl...
uvidíme:)
 

DeletedUser

Hosť
mne je jedno čo bude len má zaujíma kedy bude konečne spustený :D
 

DeletedUser

Hosť
Smart Ergonimum: nešlo o zkrácení vzpoury.. špatně jsem se asi vyjádřil.. myslel jsem to tak že buď pomalý svět s dobýváním, nebo rychlý se vzpourou... mám pocit že lidé co chtějí dobývání, preferují spíše pomalejší svět a ti co vzpouru rychlejší...
ale vyhodnocovat to teprve budeme.. vesměs ankety ukazují docela reálné a celkem jasné požadavky, jediné kde je to nahraně je právě systém přebírání měst...
 

DeletedUser4686

Hosť
je uplne jedno ako hlasujete ked si vsimnete svety vzdy ide dobijanie a dva krat vzpoura :) takze na tento svet vychadza vzpoura :)
 

DeletedUser

Hosť
[SPR]
je uplne jedno ako hlasujete
Tohle dokáže člověka dostat do pěkných otáček...[/SPR]

@Sultan: Myslíš jako pomalé dobývání rychlost 3 (oproti 5 je to pomalejší, proto se ptám :))) ) a vzpouru 4+, nebo pomalé dobývání jako rychlost 1 či 2? Byl bych zvědav na pětkovou (či i čtyřkovou) rychlost v praxi. Co jsem před nějakým pátkem na DevBlogu četl komentáře od vývojářů (když odpovídali na dotazy ohledně speed serverů), tak k rychlostem 4 a víc se staví docela kriticky, že jim to dělá paseku co se do vyvážení hry a některých prvků týče. Takže by mě i zajímalo, přesně jaké dopady by to mělo, kdyby takto rychlý svět opravdu spustili... jako je fakt, že cca od spuštění projektu Grepolis united jsem rychlost 4+ ani neviděl.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore