Taverna sveta Nu

  • Zakladateľ témy majinko12123
  • Vytvorené

DeletedUser4452

Hosť
ajajajáj... jedine čo je dobré že aj berušky nešli na nú lebo by sa opakovala kappa...
 

DeletedUser

Hosť
caute, neviem cim to je , ale mam problem so zobrazenim. V lavom hornom rohu mam take stlpy s textom "Vitajte v Grepolise" neviem to zrusit, v meste neviem na nic kliknut, neviem dat stavat. Hram stale este Thetu. Vopred dik za odpoved
 

DeletedUser4034

Hosť
Inak kto je na severo-vychode pls napíšte zakladám novu alli a rad by som ju spravil známou takže kto ma záujem prosím napíšte .
 

DeletedUser4379

Hosť
Tu neuspeješ. Veď si zober. 1 mesiac sa tu dohadujeme o spojku a nakoniec 90% ide ku iným. A išiel som aj ja. A to len preto lebo som myslel že budeme všetci pokope. A prijali to len dvaja. A.Gralmakin a ali66. Ale mne je uplne jedno že či ste niekam išli ale A.Gralmakin ktorý to plánoval už dosť dlho a presviedčal ludí tu fóre aby boli z ním. A keď už to chceš z tým spokom skúsiť. Tak skús ale budeš tam sám. Už je tam veľa nových spojok.
 

DeletedUser3606

Hosť
Lenže som sa tu pýtal a nikto mi neodpovedal,založilo sa imperko tak som šiel tam
 

DeletedUser4452

Hosť
to nebolo nič v zlom. neviem ako si to pochopil. nesúď hneď podľa zdania.
 

DeletedUser4500

Hosť
Pozrel som si grepostats a zatiaľ je na Nu riadne málo hráčov, aspoň vidno aké je "obľúbené" dobývanie.
 

DeletedUser4500

Hosť
Máš skreslené predstavy o elite, ale ok. Ten počet hráčov je strašne nízky, si ho porovnaj s MU. Jasne sa ukázalo, že oveľa viac hráčov chce pomalý svet so vzburou ako rýchly svet s dobývaním.
 

DeletedUser3830

Hosť
Ani mne .mne je jedno ci je vzbura alebo dobyvanie... Hlavne ze svet je rychly
 

DeletedUser4452

Hosť
sranda že kým sa svet nespustí tak tu spamujeme ako o život a akonáhle sa spustí tak je tu ticho.:)
 
Hore