Taverna sveta Nu

  • Zakladateľ témy majinko12123
  • Vytvorené

DeletedUser3731

Hosť
najskôr jak tam pôjdem zistím si nastavenia, rýchlosť je super, ale má svoje nevýhody v tom že za 8 hod stratíš mesto :(. Dobývanie je fajn začalo to alfou, tam bolo dobývanie. Morálka mne celkom vyhovuje lebo nemám veľa nepriateľov okolo seba. A v posledných 2 svetov je tam vždy. MU a NU. A stále sa vraciam k tej téme také blbé názvy svetov, prečo Slovenský grepolis nemôže byť normálny ale nenormálny. Vid CZ grepolis tam bol svet nie NU ale ako v gréckej abecede Ný. Toto nech mi admín, Crony vysvetlí. VĎAKA
ak tam budes tak mi napis ss :D :)
 

DeletedUser4786

Hosť
Malo by to trvať 12 hodín ale jak to trvá len 8 tak to je na ..... to zachviľu môžu rovno dať že na jeden útok dobyješ mesto to je už nezmyselne,veľa ľudí tu není 8 hodín jak je to tam tak to tak nek to rovno ukončia celý svet,to je dobre akurát pre tých ktorý sedia pri PC celý deň.....
 

DeletedUser

Hosť
hej všimla som si už Lamy Academy :) a ty si v akej len nevrav že tam kde ja?
 

DeletedUser4452

Hosť
skvele..:) akurát má deň málo hodín na to, koľko by som chcel stavať..:)
 

DeletedUser4034

Hosť
Mi sme v lamách stará garda :D
poctivé LAMY :D
Darý sa teda veľmi zaujímavi svet toto :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4034

Hosť
lidka a ti v akom spojku hraješ ?
nie nahodov tiež LAMY ? je tu podobné meno ako más a to rovno so mnou na ostrove
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
...Ruthles Legion hrajem :D normálne ma zaujíma kto je s podobnym menom ako som ja na tvojom ostrove. V hre používam iné meno :)
myslíš meno Libka315? no to nie som ja :D ja mám meno Fenixka :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
napísala som to, alebo čo chceš vedieť? na svete NU hrajem pod menom fenixka aj na MU pod tým istým menom hrajem, a v reálnom svete som Lydka. A ty sa ako voláš? v reále kedže v hre viem :)
 

DeletedUser4452

Hosť
jo v svete som chcel..:) nevšimol som si ten príspevok nado mnou..:) no a v reále som Jano ako inak? :)
 

DeletedUser4034

Hosť
Lidka Inak diky že si ukázala čo máš v meste v tých útokoch :D Veľmi nám to pomôže
 
Hore