Taverna sveta Nu

  • Zakladateľ témy majinko12123
  • Vytvorené

DeletedUser3606

Hosť
No a ideme to rozbaliť,v imperku máme asi 20 nových hráčov,ostatný sú z Mu a zatiaľ to celkom funguje,akurát že už sa našli nejaký 10 čo chcú práva a nepoznáme ich,každopádne budeme aktívny aj napriek tomu že niektorí ešte hrajú Mu.
 

DeletedUser1350

Hosť
tak som sa nepozrel co vyviedli a nerozumne som sa logol na NU je sice rychly ale dobyvanie? ved to uz patri do muzea ! bolo to na prvom serveri ked hra tuna zacinala a daleko toto nastavenie prekonala vzbura takze ako som rychlo zacal tak aj rychlo koncim
 

DeletedUser

Hosť
Jusťo prečo si ma dávaš hned do bloku ? :( som sa nudil tak ma napadlo napíšeš znamemu a ty hned blok :(
 

DeletedUser3606

Hosť
Prosím vás chalani od REBELS sa ani nedivte že vás blokuje,keď ho provokujete-esonic(ABnormal)má meno mesta JustDefect,ja som dostal vtedy skoro záchvat smiechu ale nechápem prečo ste sa volali ANTIIMPERIUM,urobili sme vám niečo?A ešte nám vypisujete...
 

DeletedUser3606

Hosť
My proti vám nič nemáme a ak sú 13-14 ročné deti podľa teba škôlkari tak to ťa uznávam.
 

DeletedUser4034

Hosť
n oa inak ako ??? ešte stále nemám spojko čo je škoda :( Ale založil som si svoje no dúfam že vydrží dlhšie ako jeden týždeň
 

DeletedUser3606

Hosť
Nemusí to byť problém len je vidno že sme pre vás hrozba.
 

DeletedUser4764

Hosť
Hrozba :D my tam ani nemienime ostať starý dobývací systém a morálka...
 

DeletedUser3606

Hosť
Ja viem,mne to tiež vadí,snáď si zvyknem,ak odídete konečne kľud.
 
Hore