Taverna světa Sigma

DeletedUser5334

Hosť
Čo ty vyprávaš zas preboha.. Posledný svet ma prebrali a nie že som skončil, a čo ja vobec stebou strácam čas..
Sú nejaké Info? kedy začne svet? no 3/3 by som bral aj ja, išlo by to veľmi rýchlo. :)
 

DeletedUser4786

Hosť
Ukázalo sa ale smažiak,že zlatky sú není všetko a pokiaľ to nevieš dobre hrať tak ťa zlatky nezachránia,samozrejme treba mať aj dobrú partiu okolo seba ale neber si to osobne ja proti tebe vôbec nič nemám,na Sigme si sa ty a tvoje spojenectvo ukázali ako dobrý spojenci a určite by som ďalšiu spoluprácu do budúcna neodmietol na nejakom svete ak sa ešte uvidíme niekde.
 

DeletedUser5334

Hosť
Neišlo o to kto to vie ako hrať v tom prípade, keďže ja som išiel spať a telefón sa mi samozrejme vybil a v noci od 11:00 do 2:00 mi zapli asi cez 50 povstáni dokopy a zobudil som sa o 11-12 ráno keď už som mal všetky mestá prázdne vyčistené takže už nebolo šance, bol som si toho vedomí, ano moja chyba ale dobyli ma v čase keď som tu nebol, keby som tu bolo by to uplne iné. :) Samozrejme, taktiež nevidím problém v našej dalšej spolupráci :)
 

DeletedUser1720

Hosť
nebol som tu kebyze som tu neprebrali by ma same hovadiny pises ale nato sme uz zvyknuty :)
 

DeletedUser5334

Hosť
Další mistr jak trolerko sa tu ozve.. Nadvezoval som na správu od Trenčána, presnejšie na toto: pokiaľ to nevieš dobre hrať ,,, Vobec neišlo o to kto to vie ako hrať proste keď tu hráč neni tak sa lahko čistia jeho mestá aj všetko, keby som tu bol a prebrali by ma tak tak ani slovko nepoviem. Miro poď další svet spolu na ostrov a uvidíme kto s koho :) a nie tu len píšeš jak trolerko.
 

DeletedUser5478

Hosť
No bude zaujímavý ten novy svet každopádne ale esá v rukáve mam teraz ja
Uvidíme do budúcna či to bol dobrý krok alebo nie stretneme sa na novom zatiaľ majte sa
 

DeletedUser3190

Hosť
Ja mám v pláne tiež, ak sa nájde partia a bude dobrá rýchlosť. + dobyvací systém.
 

DeletedUser5334

Hosť
Taktiež, ak to bude dobývanie a ešte taká rýchlosť 3 budú padať veľké investície.. :) Vzbura bol minulý, to sa mi nechce ani ma to nebavý moc, a myslím že viac hráčov by chcelo Dobývanie. :)
 

DeletedUser1720

Hosť
smaziak tvoju vyzvu prijmem z radostou :) ale nieze budes zase chciet pakt s ally v ktorej budem lebo to nebude ono :)

billy pod snami :)

a smaziak urcite tu na sk grepe som toho dosiahol daleko viacej jak ty takze tim ze pises ze ja len pisem tak stym sa strapnujes ... ukazal som ze viem hrat a nie len zlatkovat ako ty :*
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3190

Hosť
Určite, snáď to vyjde. Čo som kukal tak zopár hráčov čo zvykli hrať tu hrajú na (cz Psí) svete. Sú tam fajn nastavenia tak sa vôbec nečudujem.
 

DeletedUser5584

Hosť
chlani počítajte somnou :D ak ma zoberete tak si pojdem zahrat ,.
 

DeletedUser5334

Hosť
No Miro šak máš pravdu, zato tam kde som ja hral ty si bol vždy zamnou v rebríčkoch, rebríčky ukazujú kvalitu a nehovor že nie. :) už mi ale nepíš alebo nenadväzuj na túto konverzáciu, tam si hraj keď budeme bojovať tak budeme, čítať tvoje správy nepotrebujem a nebavý ma to hlavne. :)
 

DeletedUser1720

Hosť
jj zo zaciatku sa ukazaju hlavne ty co investuju a potom sa ukaze kde je kvalita :)
 

DeletedUser4786

Hosť
Lamka a zase budeš prebehovať zo spojenectva do spojenectva podľa toho kto bude lepší ako na Sigme.
 

DeletedUser5584

Hosť
Lamka a zase budeš prebehovať zo spojenectva do spojenectva podľa toho kto bude lepší ako na Sigme.

ty čo trepeš ?? vieeš dobre že ten druhý krát som skončil lebo som nechcel bojovat ani proti tebea ani proti martinov . ty netrep ked nevieš . Martina a mira si važim stále a podla man su to jedny s naj hračov česko slovenskeho grepolisu .. A aj smažka mám rad však smažko :D
 

DeletedUser5553

Hosť
Vraj by ten svet mal byť spustený okolo 15. 10. 2015.. Je to pravda, určite chcem rýchly svet so starým dobývacím systémom!!
Hoši, čakajte tam novú partiu :)
Určite nás budete poznať, no niektorý pod iným menom! :)
Teším sa.
 

DeletedUser5366

Hosť
billy urcite zo sigmi ináč ta zdravím (y) :) konecne ides na další svet :)
 
Hore