Taverna světa Sigma

DeletedUser1720

Hosť
spolocne s OFF vyhrame a to je uz jasne kedze ostatne ally nestavaju
 

DeletedUser2745

Hosť
No, ešte to tak jasné nie je, Teletubbies stavať začali, môžu ešte prekvapiť, predsa len ten náskok nie je nejaký veľký.
 

DeletedUser2745

Hosť
Takže dnes kombinovaný tím LAMY-OFF odstavil jeden div Teletubbies- konkrétne Pyramídy v Gíze, ktoré boli na úrovni 4.
Teletubbies strácajú 2 úrovne na kolos aj na sochu.

Myslíte si že sa ešte o niečo pokúsia? Zrejme jediné o čo sa môžu pokúsiť je prebrať nejaké mesto na dive súpera. Keďže si však LAMY-OFF vybudovali silné územie, ktoré patrí len im, tak to bude pre Teletubbies zrejme nesplniteľná úloha.
 

DeletedUser4786

Hosť
Teletubbies na LAMY nemajú,LAMY porazili aj o dosť silnejších súperov ako boli Soldier of Wasteland a KAMELOT a ty boli od teletubbies o dosť lepši.
 

DeletedUser5366

Hosť
tak lamky uz stavaju posledné divy z úrovne 9 na 10 a nikto iný ich uz nemôže ohroziť takze sa stavaju víťazmi sveta :):cool:
 

DeletedUser

Hosť
gratulujem tu sa už nič nestane,ja za seba sa teším že o chvíľu je koniec, ostal som tu aj keď z odretými ušami, malo času teraz na jar,veľa roboty..a za seba iba tak trochu odľahčím mám taky dojem že tato hrá je aj na psycho dosť veľky zaber.ak to hráš dlho tak verím že to ubližuje
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser2745

Hosť
Ták, dnes o 10:06 sa stali hráči z tímu LAMY-OFF víťazmi sveta Sigma. Možno sme čakali trochu väčší odpor, že sa proti nám spoja ostatní a budú sa snažiť o prerušenie divov, no nakoniec to išlo pomerne hladko. Ak všetko pôjde tak ako do teraz, tak sa LAMY-OFF stanú do pondelka pánmi sveta Sigma.
 

DeletedUser2675

Hosť
kamen a ty si neni na dovolenke ?

takze pondelok to bude postavene ? ze kedy sa mam prihlasit ja preto sa pitam

a ano roboty je haba kuk keby mi prisli vsetci co hraju pomoct aspon na 2h tak uz mam vsetko hotove takto to robim sam
 

DeletedUser5366

Hosť
no posledný div je na pondelok 16:57 cca ale dorovnáme to na nedeľu snáď
 

DeletedUser

Hosť
nie nie som roman a prečo by som mal biť ???
smiley_emoticons_saufen.gif
...
dnes je môj den..
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

a Roman to by sme asi chceli všetci takú pomoc a my by sme vyvaľovali pupky čo??
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
dajte mi ludi a aj to spravim :D tak si to on predstavuje :) inak som rad ze to takto ide a mozem grepolis ukoncit s korunkou a ist do dochodku :)
 

DeletedUser2675

Hosť
kamienok no sak preto ze si mi neodpisal na ss sa na mna asi hnevas ? :D a nie sak ja rad pracujem ale mam toho vela a preto si myslim to iste ako miro urcite sa tu do zimy neukazem :D ak to skonci normalne ak som na dovolenke tak neviem co mam robit tolko casu mam :D len chudak mifo on sa chcel este hrat a chcel aby svet siel dalej jeden clovek tak naladeny :D
 

DeletedUser

Hosť
neviem aby som neodpísal ,apropo,mifo to hra a to je dobré on je už raz taký,divy bol stále jeho čas a bol jeden hráč na Sigme ktorý s tým chcel niečo spraviť.
smiley_emoticons_smilenew.gif
chudáčisko sa vymlátil a včera prišiel o 3 mesta 2 ja ,a jedno bido.a dnes dal neskoro pato220 tam na ostrove kde si aj ty a moje tri letky nedali dole OL.moralka tam bola iba 56% vzal mu ho Majster N 04
 
Hore