Taverna světa Sigma

DeletedUser1720

Hosť
no kebyze si tu od zaciatku tak to by si ani netvrdil .... az teraz to je skor take nudne
 

DeletedUser1720

Hosť
cau martin .. od tvojho odchodu a tvojich dalsich spoluhracov to tu upadlo takze tak :)
 

DeletedUser5409

Hosť
No prešli sme do Esetu a pred ani nie týždňom som z tade odišiel... :D A sme proti nim. Spolupracujeme so skupinkou lám ale ostatní su asi proti spolupráci :/
 

DeletedUser5366

Hosť
no veľmi s vami nespolupracujeme xD kedže hades a spol sa od vas držia ďalej a aj ostatný naopak ideme proti vam xD
 

DeletedUser5366

Hosť
ľudia mam problem ked som na Appke a klikám tance za surky prejdem cca 6 miest a vyskočí mi "X táto činnosť je neznáma" a nedá sa mi potom nic robiť a ked sa odhlásim a prihlásim piše mi chybne meno a heslo
 

DeletedUser5366

Hosť
uz je to v pohode lebo ked som rýchlo preklikávať musim pomalšie
 

DeletedUser5478

Hosť
no skoncili sme aj take veci sa stavaju ae asi sa este uvidime na novom svete ak bude dobra rychlost. pozeram to tu sem tam ako sa vam tu dari a ako napredujete a ako pozeram tak hraci z dk prestupuju k teletubies. ked som to ja navrhoval uz davno aby sa dali do kopy tieto aliancie tako tom nechceli ani pocut a teraz hraju spolu. ludia na tejto hre nerozmyslaju dopredu co nastane za par mesiacov ale pozeraju len tak a hraju len tak. keby ma vtedy pocuvali kludne mohli vyhrat svet no co uz. grepolis je o strategii o nicom inom a rozmyslani dopredu
smiley_emoticons_idea2.gif
az teraz ich osvietilo ze inak nevhraju tento svet len tak ze sa daju dokopy
 

DeletedUser1720

Hosť
sa ti ani necudujem ze chces ist na ten novy svet ... fakt ma uz aj mna to prestalo bavit hrat s niektorymi hracmi co si neviem co o sebe myslia a pritom je to len hra
 

DeletedUser5366

Hosť
aj to je pravda ale tento svet je vyhasnutý ináč pôjdeš na novy svet aj ty ?
 
Hore