Taverna světa Sigma

DeletedUser3190

Hosť
Trolerko, serus :) po čase sa trošku odreagovať nezaškodi. Hlavne som zvedavý na tie nastavenie. Podľa toho zhodnotim či sa oplati investovať do toho čas.
 

DeletedUser5334

Hosť
Ja taktiež, pokiaľ bude vzbura ani to nepôjdem hrať asi. Chcel by som dobývanie + 3 rýchlosť a ide sa nato, hlavne morálka vypatá. :)
 

DeletedUser5366

Hosť
no morálku nechcem dosť ma obmedzuje na sigme :D a rýchlosť 3 moze byt a samozrejme dobývanie :)
 

DeletedUser5478

Hosť
no vzbura bola dva svety po sebe co nebyvalo pred tym takze ak ju daju znova tak to je rana pod pas nam hracom co ju nenavidime
 

DeletedUser5334

Hosť
A veľká rana pod pás, veľmi sa teším že to bude dobývanie tak si nechcem pokaziť tú radosť a iné si zatiaľ nepripúštam. Myslím že 2 krát viac ľudí chce dobývanie ako vzburu.
 

DeletedUser3190

Hosť
To bude niečo neuveriteľné keď nastavenia a systém bude podľa nášho gusta. Na také svety zvykne ísť dosť hráčov. :p
 

DeletedUser5366

Hosť
billy ako sa máš ? naposledy som ta videl na pi a tuším aj na sigme ale potom si asi resetol a prestal hrat..
 

DeletedUser3190

Hosť
Na tento účet sa mi nedá prihlásiť :)
Tak na Pi som hral ešte pod týmto nickom. A potom som musel prerušiť hranie a pustil som mestá. No a na sigme podobná situácia len tam už som prenechal účet inému. A taktiež na novom svete budem mať iný nick.
 

DeletedUser5366

Hosť
jop viem aký tam je nick na sigme neboj nic :) a najskôr prídem aj ja pod iným nickom :)
 

DeletedUser5478

Hosť
dobyvanie rychlost tri parada
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser5366

Hosť
super ale aj morálka.. síce pre mna zo začiatku dobrého som fest pomaly zo začiatku ale potom ma to bude obmedzovať :(
 

DeletedUser5553

Hosť
To bolo jasné že nedajú, keďže svet predtým (Upsilon) má rýchlosť 3/3.
 
Hore