Otázky, pripomienky ohľadom ocenení

DeletedUser36

Hosť
Viem, že sa dá získať na CZ Grepolise, ale na SK som ho ešte nevidel.Znamená, že hráč obsadil kompletne 1 celý ostrov.
 

DeletedUser1249

Hosť
bude ocenenie uz si postavil jeden div sveta a dalej 5 ci ako
 

DeletedUser

Hosť
Bude ich stavať celá ally a nie jednotlivec...teda možno bude môcť aj jednotlivec, tak ale ja si myslím, že nie...
 

DeletedUser

Hosť
tak uz mam dalsie top ocenenie 20 000 000 vymenenych surovin s rolnikmi ale trvalo to :D
 

DeletedUser

Hosť
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
sorky spoj to do jedneho bacha na double post :D a kedy ho dostal lanci hm :) to by ma zaujimalo :)
 

DeletedUser

Hosť
VIem že som dal double post .. :p Síce nechcel som, ale teraz s tým ja už nenarobím nič ..

Lanci ho dostal 23.1
 

DeletedUser

Hosť
wrrrrrrrrrr nevadi inak ten jeden prispevok daj upravit a vymazat a mas to a dopis to k tomu co mas hore tak musim ist pracovat na dalsej cene nech som skor :)
 

DeletedUser

Hosť
341347-kupec.jpeg


si to pisal minule na forko Lanci .. na nase na Gamme .. :)
 

DeletedUser

Hosť
more, ja že som vtedy dostal double post... sa bavíte o niečom a potom strelíš niečo od veci :D
 

DeletedUser

Hosť
nevedel som ze kde sa to mam opytat tak sa to pytam tu moze mat jeden hrac 2 ucty?????? lebo hrac ivkoo ma 2 ucty :confused: lebo to je potom hlupe ked moze utocit s 2 uctov :mad:
 

DeletedUser72

Hosť
Ahoj.
Na každém světě může mít pouze jeden účet.
Nelze útočit ze dvou účtů.
Jestli máš dojem, že hráč porušil pravidla hry a že na tebe útočí ze dvou účtů, napiš ticket na support.

Odkaz ZDE.
 

DeletedUser

Hosť
nevedel som ze kde sa to mam opytat tak sa to pytam tu moze mat jeden hrac 2 ucty?????? lebo hrac ivkoo ma 2 ucty :confused: lebo to je potom hlupe ked moze utocit s 2 uctov :mad:

nahlas ho na hernú podporu

/edit,sakra kvítku,keby mi šiel dnes normálne net tak mám prvý post ja :mad:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
own_islands_1.png

toto odcenenie tam ešte nemáte, zatial som videl len tento stupeň, dalšie sú možno 2 ostrovy atd. ale neviem...
 

DeletedUser

Hosť
Help

Chcel by som sa spýtať prečo sa mi neaktualizovalo ocenenie alebo ocenenia na Svete Alfa pretože mám už vyše 31 000 bojových bodov útočných a mám tam stále ocenenie že som porazil iba 2500 nepriaťeľských jednotiek...:confused:
 

DeletedUser

Hosť
pretoze to nieje podla bojovych bodov ale podla kusov jednotiek cize aj ked zabijes voz ktory je za 4 bojove tu sa to pocita ako jeden kus jednotky ;)
 

DeletedUser1318

Hosť
own_islands_1.png

toto odcenenie tam ešte nemáte, zatial som videl len tento stupeň, dalšie sú možno 2 ostrovy atd. ale neviem...

ja viem 1stupen je 1 ostrov
2stupen je 3 ostrovi
a 3 stupen samizda ze 5
a 4 stupen asi 10
ten 3 a 4 stupen newem presne....
da sa to najzd ale uz som zabudol kde
 
Hore